Enemy? vs Army.

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iti garantez domnu poarta ca multi stiu despre ce vorbesc... poate daca tu erai mai destept te uitai intai la posturile tale din topicu asta si vedeai de ce sunt asa revoltati unii oameni si dc ar fi preferat altii sa va vada disparuti de pe harta... ma mir cum de helldrake dupa ce ca iai depus si tichet si a fost inchis sa gandit la optiunea de a va lua in tribul NOFA... dar na fiecare gandeste intrun anume fel si daca pana la urma functioneaza fuziunea e meritul lui... si daca nu e greseala lui :)
 

DeletedUser15145

Tribul Army. nu s-a refugiat nicaieri,daca ne refugiam nu ne alegeam cu nimic,insa s-a negociat inainte de a face fuziunea,deci nu a fost o simpla trecere sau altceva,s-a facut fuziune doar ca nu s-a discutat schimbarea numelui.

Cei care habar nu au pe ce lume traiesc ii rog sa cante la alta masa.

Probabil ati negociat insa nu ati negociat cum trebuie si cu toate partile implicate. O parte din jucatorii implicati in lupte si care luau sate din Army. pe banda rulanta vor continua sa atace fostii jucatori Army. indiferent din ce trib fac parte si indiferent daca acesti jucatori sunt sprijiniti sau nu de actualele triburi.
 

DeletedUser

iti garantez domnu poarta ca multi stiu despre ce vorbesc... poate daca tu erai mai destept te uitai intai la posturile tale din topicu asta si vedeai de ce sunt asa revoltati unii oameni si dc ar fi preferat altii sa va vada disparuti de pe harta... ma mir cum de helldrake dupa ce ca iai depus si tichet si a fost inchis sa gandit la optiunea de a va lua in tribul NOFA... dar na fiecare gandeste intrun anume fel si daca pana la urma functioneaza fuziunea e meritul lui... si daca nu e greseala lui :)

doar datorita analfabetismului pe care il porti in spate ai ajuns la marginea hartii.
putin respect pentru limba romana baiete!


1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Probabil ati negociat insa nu ati negociat cum trebuie si cu toate partile implicate. O parte din jucatorii implicati in lupte si care luau sate din Army. pe banda rulanta vor continua sa atace fostii jucatori Army. indiferent din ce trib fac parte si indiferent daca acesti jucatori sunt sprijiniti sau nu de actualele triburi.


Tu gandesti inainte sa vorbesti?

Cine ti-a zis tie ca jucatorii care au fost in Army. vor fi atacati?
Totusi nu inteleg de ce imi bat capul cu tine,pentru ca oricum nu ai o treaba cu ceea ce se intampla in nord est in momentul de fata.

Cat despre alalalt,semperveritas sau cum te-o chema nu poti sa iti spun decat-Pacea Domnului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

Nu sunt necesare atatea reprosuri dintr-o parte in alta. imi asum responsabilitatea maxima pentru aceste recrutari, la fel a fost si pe l8, Mforce+tna =tno. care conduc acum aceasta lume fara nici un adversar pe masura.
nu mai exista ex-army sau membru nofa vechi, e doar Nofa.cine va ataca membrii nofa indiferent de unde au venit le vom raspunde cu aceeasi moneda.
rog pe ramo sa inchida acest topic.eu l-am deschis eu cer inchiderea.
multumesc.
 

DeletedUser

Topicul va fi inchis datorita faptului ca acest razboi nu mai exista!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus