Enemy? vs Army.

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

260 portile iadului NOFA 43.409 9 4823

vai vai vai ...ce dezamagire
 

DeletedUser20252

Nu tot timpul se intampla sa castigi razboaiele.
De data asta am castigat noi colegi.
 

DeletedUser

Ati mai castigat si 2 dusmani veritabili ,satele de barbari si internele ...cu asta o sa va laudati ca sunteti mari playeri pe L30 ..ma intreb oare de ce nu jucati farmville? :D
 

DeletedUser

nenea poarta ma dezamagesti :( ai fugit la dusmani sa-ti scapi averea virtuala :( faci brand-ul diablo de rusine :)) si tu si profu :D rusinica :))
 

DeletedUser20252

Nu tot jocul se rezuma la mine si la profucv.Alaturi de noi mai sunt jucatori care doresc sa joace pe lumea asta si cine sunt eu sa ii pun sa joace stiind ca sunt reale sanse ca ei sa fie trimisi la margine?

Nu ar fi fost prima oara cand as fi stat sa joc pana la ultimul sat,dar mno...de pe margine oricine se poate da cu parerea.
 

DeletedUser

pacat bre , ca era unul din cele mai mediatizate conflicte de pe aici :)) dar stai linistit ca va innobileaza astia intern ;) tot nu scapati :)))
 

DeletedUser33975

Mda...sunt curioasa care din triburile dusmane Army. rezistau la un razboi impotriva a 3 triburi din top20,toate 4 triburi erau in top20 cand a inceput razboiul...



nu va faliti,ca nu ati facut mare branza...:cool: cand e 1vs1 mai poti discuta...:D


Sunt curioasa care din cele 3 triburi aliate va fi dusman celorlalte 2...:D...cel din mijloc?:confused::)
 

DeletedUser5596

mik si rau sa zicem Nofa,Enemy,SS si Ext contra triburi de top 20?se va ajunge si acolo dar deocamdata nu este nici unul din top 5 prin apropiere....nu cred ca ar fi asa usor pentru acele triburi cum ai prezentat tu situatia...
 

DeletedUser33975

snoops nu ai inteles ce am spus:(

Aaaa,sorry,eu stiam numai de 3 triburi care au luptat impotriva tribului Army....Nofa,Enemy,si Ext...


La cum arata harta nu vad ca aceste (posibile)aliante dintre cele 4 triburi sa tina mai mult de 2 sapt:D
 

DeletedUser15145

Mda...sunt curioasa care din triburile dusmane Army. rezistau la un razboi impotriva a 3 triburi din top20,toate 4 triburi erau in top20 cand a inceput razboiul...



nu va faliti,ca nu ati facut mare branza...:cool: cand e 1vs1 mai poti discuta...:D


Sunt curioasa care din cele 3 triburi aliate va fi dusman celorlalte 2...:D...cel din mijloc?:confused::)

Eu zic ca doar triburile care sunt unite, in care jucatorii se sprijina reciproc si care pun interesul tribului mai presus de interesele personale pot fi triburi de top. Pentru cei din Army. care s-au refugiat in NOFA pentru a scapa de atacuri le spun ca s-au inselat cand au facut aceasta alegere deoarece ei vor fi atacati in continuare indiferent de tribul din care fac parte.
 

DeletedUser20252

Tribul Army. nu s-a refugiat nicaieri,daca ne refugiam nu ne alegeam cu nimic,insa s-a negociat inainte de a face fuziunea,deci nu a fost o simpla trecere sau altceva,s-a facut fuziune doar ca nu s-a discutat schimbarea numelui.

Cei care habar nu au pe ce lume traiesc ii rog sa cante la alta masa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus