Enemy? vs Army.

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Grea gramatica asta dom'le.

In fine,aici se discuta despre razbelul dintre triburile majoritare in nord-est,nu de ce iti place tie si ce nu iti place.
 

DeletedUser19081

Side 1:
Tribes: RUFO UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: setzel

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 115,030
Tabăra 2: 1,605
Diferență: 113,425

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 1,043
Diferență: 975

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,139,060,305
Tabăra 2: 16,842,459
Diferență: 1,122,217,846

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 714,804
Tabăra 2: 11,233,760
Diferență: 10,518,956




Stam bine DOMNE .. :) le-ai zis colegilor ce ii asteapta peste 1 an ? :)) (asta in cazul in care o sa mai existati pana atunci )

PS :( o nedumerire am :( cum draqu sa pierzi 68 de sate la propriul trib ?? NU CReDEAM ca se poate :))
 

DeletedUser

My brother from another mother, lu' Setzel nu-i ajung satele de pe L5 si le-a trimis in L20, gen? :))
 

DeletedUser

Traducere din Ebraică în Română
"Zinat cum Berodar Dane". Evident, nu m-am prins de poanta. Da-mi un mesaj.
 

DeletedUser5596

Grea gramatica asta dom'le.

In fine,aici se discuta despre razbelul dintre triburile majoritare in nord-est,nu de ce iti place tie si ce nu iti place.

oooo ca deaja iau foc....joc pe lumea 20 in tribul Nofa nu discut in necunostinta de cauza....gramatica mea e varza de acea nici nu ma laud cu ea:))...dar parca imi aduc aminte de colegi tai care omorau limba romana pe forumul comun....

Si acuma parerea mea despre razboi:tribul army se va duce la vale rapid,triburile cu care sunt aliati la fel....


Si da ungure joc in suat dar nu in zona de conflict cu teuton....
 

DeletedUser4920

@profucv


Cum sa nu pierzi sate in trib , ah am uitat tu nu stii sa ajuti colegii decat probabil atacand , deh ce sa fac daca nu te duce mintea :) ,
 

DeletedUser20252

Si acuma parerea mea despre razboi:tribul army se va duce la vale rapid,triburile cu care sunt aliati la fel....


Si cand te-ai trezit deja era dimineata nu? :D
Ma bucur sa vad ca nu mai poti de modestie dar nici chiar asa. :D
Eu ma gandeam sa ne mai dai vreo 2-3 luni pe harta dar vad ca esti 100% sigur ca vom disparea in scurt timp.

Asta ramane de vazut.
 

DeletedUser19081

Setzel
Senior Member



Adaugă data: 13.02.2008
Locaţie: Rubber Town #89 Astăzi, 18:06:20 Sus
@profucv


Cum sa nu pierzi sate in trib , ah am uitat tu nu stii sa ajuti colegii decat probabil atacand , deh ce sa fac daca nu te duce mintea ,
__________________



SpitFire^
Eu faceam misto de tine :)) , da e greu sa iti dai seama .. MI SE PARE PREA mare diferenta .. intre satele cedate in trib si cele LUATE DIN INTERNE .. zicea cineva mai devreme ca esti innobilator sef , eu doar accentuam asta :) ..
 

DeletedUser

Poate a fost aceeasi situatie, desi il stiu eu pe Setzel, a fost pana si la bunica-mea la tara cu o furca sa cucereasca satul :)) E spam omule, asta e L20, muta-ti cuibul gen
 

DeletedUser18538

@ Portile iadului - Cum se face ca numai tu ai dreptate si toti ceilalti nu?
 

DeletedUser4920

@profucv

1 invata sa faci un quote
2 Nu mai vrea vecin
3 Am zis sa fiu decent si sa nu incep sa fac pe aici acuzatii sau sa aduc probe anti-army , sunt satul de politica si propaganda de pe .ro , se ajunge inevitabil la injuraturi si banari ca unii nu stiu sa poarte o conversatie fara sa se certe ca la usa cortului.
 

DeletedUser

Domne' cum e Zețăl asta, apare doar cand ii strigi numele ca la "Din dragoste!".

On topic, ceva noutati, statistici?
 

DeletedUser

@ profucv : Esti invidios,baiete? :D
Daca are atatea interne probabil ca le-a meritat,de asta si i-au oferit colegii sate.
 

DeletedUser19081

hai ma ca nici eu nu te vreau vecin ca nu prea stiu mersu .. mie imi plac barbarii .. asa joc de cand am inceput ...
Dar totusi mi se pare mie ca e prea mult din 1600 de sate sa ai luate din innobilari interne 1000 .. Cred ca de asta zici tu faza cu vecinu :) - la tine nu conteaza daca e coleg de trib sau inamic e vecin cu tine sa isi ia adio de la sat :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33975

hai ma ca nici eu nu te vreau vecin ca nu prea stiu mersu .. mie imi plac barbarii .. asa joc de cand am inceput ...
Dar totusi mi se pare mie ca e prea mult din 1600 de sate sa ai luate din innobilari 1000 .. Cred ca de asta zici tu faza cu vecinu :) - la tine nu conteaza daca e coleg de trib sau inamic e vecin cu tine sa isi ia adio de la sat :))

Daca a luat 1600 sate,toate au fost innobilate...stii tu alta modalitate de a lua sate?:)
 

DeletedUser20252

Helldrake saracu' e incuiat,pe joc ma refer,nu ca asa e el.

Nu inteleg un lucru,daca habar nu aveti sa folositi proxy,la ce dracu il mai folositi?
Asa ca domnul va suferi consecintele pentru multiaccount.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus