EXCLUSIV : Love Story in L20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

NeCRo15 astăzi la ora 19:55
salut
uite
am o ''propunere'' pt tine
ori o lasi pe zuk28 in pace
ori o sa ai deaface cu mn
tu alegi..astept raspuns

nline astăzi la ora 20:06
si tu in calitate de ce imi faci aceasta "propunere" ?

nline astăzi la ora 20:12
sau jucam telefonu fara fir? aia se plange la tine, tu te plangi la mik si rau, ala la dumnezeu, si raman io fara curant si nu mai intru pe cont.

NeCRo15 astăzi la ora 20:13
bre
eu ti-am spus doar...astept un raspuns din partea ta
sa stiu la ce sa ma astept...

NeCRo15 astăzi la ora 20:14
chear crezi ca trebe sa apelez la mik si rau? sa te scot de pe harta?

nline astăzi la ora 20:15
:) nene...io nu am ce raspuns sa iti dau. eu ma joc. daca ea nu e in stare sa joace de una singura si se vaita la tine sa te ocupi de treaba asta in locul ei inseamna ca mai bine vorbiti pe mess si sa stearga contu. nu ti se pare rezonabil?

nline astăzi la ora 20:15
:) apeleaza la cine vrei tu.

NeCRo15 astăzi la ora 20:17
tu vorbesti mah?
:)))
lasa ca stiu eu ce sa intamplat in tribul ala;)
dar uite eu iti promit ca peste 1 luna de zile tribul vag va disperea de pe harta;)
numai bine;)

nline astăzi la ora 20:18
mah...eu vorbesc. tu pana la urma urmei nu esti in stare sa cuceresti un sat de unu singur. asa si iubirea vietii tale.


Va rog sa va uitati si la profilul jucatorului NeCRo15 care de 1 saptamana este ud constant.:D
 

DeletedUser34828

vai!!!!!!!!!!!"punctul g "se transforma oare in punctul "P"???
ma aflu intr-o mare dilema.doresc lamuriri suplimentare:)))
 

DeletedUser35185

ce fac femeile pe jocul asta :)) bag boala in oameni nu prea e bine , in ritmul asta se duce jocul de rapa :((
 

DeletedUser

eu rad, dar sunt un pic trist, ca nu stiu daca gasesc resurse oamenii astia cum sa ajunga aici si sa vada ca au urmatori ai idilei lor
 

DeletedUser

matrimoniale pe triburi.ro
sau o varianta updatata "simcity2.triburile"

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34828

vreau si eu daca se poate sa imi caut perechea aici pe triburi:))
si daca se poate chiar din tribul punctului "G".sper ca administratorii sa imi gaseasca si mie perechea:))
 

DeletedUser35185

Eu ti'am mai zis ca esti inapt mintal :)) dar nu ai vrut sa ma crezi :p
 

DeletedUser34828

pai daca exista agarici ,cum s anu poti profita oare?
sau si tu faci prte din categoria asta?pff..pardon,am gresit .tu esti un romeo in varianta moderna a triburilor.ro:))
 

DeletedUser

Stii tu asta nebune? Pfuuu, ce destept esti, cred ca ai devenit noul meu idol in viata.
Si tu cum esti? Iti zice zuk : baga sprijin in satul X si tu : GATA IUBIREA MEA, TOT CE AM PENTRU TINE, TE ADOR VIATA MEA=))))

Noi vorbim aici de matrimoniale si tu vi si o arzi cu razboaie, omule, de mult imi dadusem seama ca esti cam simplu, dar nu si unealta sexuala...
 

DeletedUser

in viata reala ma confrunt cu d`astia ca tine care nici macar nu stiu sa scrie corect in limba materna si au tupeul sa judece pe altii. cand tu esti unealta deja a doi jucatori nu stiu ce faci tu in viata reala.
cine judeca ma :))

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

citeste ma pe profilul nostru al tribului sa vezi cum scrii tu.
 

DeletedUser35185

Aolo ce inapt esti frate dute frate si fa o l!!a :)) cu poza lui zuk in mana :p si dupa spanzurate
 

DeletedUser

Deci, daca ar fi sa ne facem in materie de triburi, ti-as da lectii pisoiule. Am auzit ca ai limba aspra, dupa ce ne-ai pupat pe noi in fund si apoi te-ai dus la ul G.
Am intrat sa joc si sa ma distrez pe seama agaricilor.Si stii ce? Culmea, am gasit agarici :))
In conceptia ta, sa sti sa joci inseamna sa pupi in fund un jucator de top 1 sa te ajute sa iei satele unor jucatori inactivi care nu aveau treaba cu triburile? Ti-am mai spus, esti ZEU, ne-ai luat sat/sate din trib, ma inclin in fata ta, dar nu esti nici cat o flegma cat timp iubesti asa patimas un nick =)))


PS : daca nu stiam sa jucam, cum ti-au spart prietena si i-am luat satele? Who the hell was the criminal mind here?
 

DeletedUser35185

auzi agaricea :)) esti pardaf in jocul asta asa ca dute de te iubeste cu fantezia ta :)) ;) si nu ne mai minti pe noi aici
 

DeletedUser34828

sanchez stai lejer ca imediat apas pe punctul "G".sa vezi ce explodaeza cu totii:))
nekro va fi primul squirtat:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus