EXCLUSIV : Love Story in L20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daИszéL ™: nu te cunosc dar prima impresie
daИszéL ™: lasa de dorit
daИszéL ™: mult..
The BeStIAL: bv
daИszéL ™: bravo pt?
The BeStIAL is typing...
The BeStIAL: ca esti prost
daИszéL ™: om de cacat

marele Necro15 live pe Y!M !
 

DeletedUser

multumesc frumos pentru al saptelea. esti un scump sau o scumpa. ca esti in trib de femei.
 

DeletedUser35185

eu am 15 atacuri plz ajutati'ma pierd satele :(( ce ma fac sunt toate fuluri cu nobili bagati fratilor sprijin la greu
 

DeletedUser34828

fratilor ma ataca ul G!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sariti ca nu au inteles mesajul acestui topic!!!!!
este un mesaj de iubire,cu o nuanta usor satirica la adresa modernei povesti de dragoste intre romeo si julieta,versiunea triburile.ro
 

DeletedUser35185

si la mn sariti :)) de luati voi satele nu ul G :(( ca ma lasa fara sate fratilor sariti e incendiu am 15 atacuri :mad:
 

DeletedUser11111

daИszéL ™: da, in realitate fug la mama


bine ca recunosti:)))


P.S. am primit ignore:((
sa suparat pe mine:((( acu ce sa fac?
 

DeletedUser

Si daca nu ti-e rusine, postezi si ce urmeaza sau doar ce te avantajeaza pe tine, sa nu pari un dobitoc, cum mi-ai dovedit ca esti pe mess?
 

DeletedUser

ba....io nu am vrut sa va supar. iertati`ma. astia m`au pus sa scriu. eu am 15 ani si nu vreau sa pierd satele. va rog frumos. nu ma mai atacati si vin la voi in trib. ca sunt si io fetitza, ca necro. sau dorinnn. va rog frumos. mama nu imi mai da bani de cp. io p`asstia nu i`am placut niciodata. darvicious a zis ca ma bate daca nu joc la el in trib. pe ma`sa lu necro a batut`o si asa a jucat la noi, dar a murit draguta si a plecat.
 

DeletedUser11111

da ti-as si continuarea dar ma tem ca o sa primesc ban pe forum...ashaca mai bine stau in banca mea...;)
 

DeletedUser34828

si la mn sariti :)) de luati voi satele nu ul G :(( ca ma lasa fara sate fratilor sariti e incendiu am 15 atacuri :mad:

sanchez frate culmea,tu ai fost cel mai cumintel:))si cand te gandesti ca noi,avand punctul p inflamat dorem sa cautam punctul g ,tocmai in tribul de femei.
iar ele,sunt mai ceva ca niste domine:))
ne inobileaza:)))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Da, si ai primi din vina mea, dar hai fie, pentru tine o spun eu, cu riscul de a fi banat dar macar de a nu fi considerat GAY !


daИszéL ™: da, in realitate fug la mama
daИszéL ™: si plang
The BeStIAL: un PROST
daИszéL ™: ca vine un prost dupa mine si vrea sa ma suga


Macar ca ultim mesaj daca mai apuc, inobileaza-ma fericit si asa nu mai am timp de triburile,viata reala imi ocupa mult,spre deosebire.Cand vreau sa ma mai amuz te scot de la ignore, imi place cum faci de ras Zalaul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11111

hey da si continuarea:)))
mai era ceva:))))

din acest moment nu mai raspund aici pe forum...daca vreti ceva suntati la 112;)
 

DeletedUser

Si intrebati de agariciul din Zalau, sigur veti fi directionati pe nr lui necro.


LE : Ma, eu care vroiam sa ma las de joc, NU SUNT ATACAT? De ce pana mea sunt atacati ceilalti si eu nu? Culmea, si eu am inceput topicul...Si necro abtine-te daca vrei sa zici vreo porcarie, nu ne mai dovedi ce stim deja.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22388

Voi va uitati la voi cat de penibili sunteti ? Ati dat si voi de extern si faceti un circ de toti banii.Parca v-ati fi mutat propriul forum pe extern
Penibil, dar totusi autentic romanesc :rolleyes:
 

DeletedUser

toata ideea a fost ca am fost amenintat pe privat de un inapt. am vrut sa arat si sa aratam ca nu ne ferim sa purtam discutii normale, neacademice, in contradictoriu cu dogma ta ultradeontologica, cum probabil te consideri daca ai rangul de sir, innobilat probabil de cioaba. nu ma lua pe mine cu penibil. luati`va profilele la puricat si mai taceti ba din gura. ca ma enervati.
 

DeletedUser11365

mda..un circ gratuit..da noah,daca o prins "ciao darwin" la romani,prind si discutiile astea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus