Experimentul de la Geneva

DeletedUser

ce dimineata frumoasa pt a muri:)
acum serios voi ce parere aveti,eu unul ma amuz teribil pe seama tuturor panicatilor......o prietena chiar mi-a spus ca e timpul sa mergem la biserica sa ne rugam in timpul desfasurarii acestui experiment=))
incredibil cum pot fi speriati oamenii de orice nimic....in opinia mea nici nu vor avea loc mari descoperiri stiintifice cat despre vreun pericol iminent e chiar ridicol
mai bine investeau 6 mld de euro pt africanii aia care mor de foame.....nu sunt fizician asa ca e doar o parere neavizata

later edit:iata ce sondaje gasim pe site-ul celei mai neserioase televiziuni din Romania,pro tv:

Sondaj ProTV
Cine ar putea salva omenirea de la moarte?
Chuck Norris
Bruce Willis
Gigi Becali
Benone Sinulescu
Simona Sensual
Nikita
Nici dracu....=)))am votat totusi chuck norris:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

Am ras de unii aseara pe tema asta..
I-am zis unui patron de terasa sa ne dea tot barul sa ne imbatam ca maine vine sfarsitul lumii, dar al dracului chitros ala ar lua cu el cascavalul in cosciug..=)))

Si ce m-am gandit sa fac ieri pe zi, sa-mi fac asigurare de viata ca vine sfarsitul lumii si as vrea si eu sa aiba cin' sa-mi aprinda o lumanare..:mad:

Sau fetelor.. Deci fetelor.. Care mai sunteti virginici nu are rost sa muriti asa.. Azi dupa amiaza vine sfarsitul lumii.. Incercati sa rezolvati ceva..:D:p
 

DeletedUser7039

Flamer..

Eu cred ca Chuck Norris ar putea salva omenirea de la sfarsit.. Omul poate sa aplaude si cu o singura mana, ca sa nu mai pun la socoteala faptul ca s-a nascut intr-o cabana construita de el..:rolleyes::D
 

DeletedUser

Mai bine o bagau si pe Elodia acolo...sigur o vota toata lumea :))
 

DeletedUser

azi trebuie sa cuceresc ultimul sat !ca poate e sfarsitul lumii si nu avem ce face...
 

DeletedUser

aia de le proteveu nu stiu exact cu ce se mananca treaba. de fapt io pot sa salvez omenirea... daca vreau!! io mi-am facut arca lu intrinsecu si iau fetele de triburi si plec!!! de restu nici ca ma intereseaza!!
 

DeletedUser

Inseamna ca am un loc asigurat. Daca se poate sa fie langa geam :)
 

DeletedUser

aia de le proteveu nu stiu exact cu ce se mananca treaba. de fapt io pot sa salvez omenirea... daca vreau!! io mi-am facut arca lu intrinsecu si iau fetele de triburi si plec!!! de restu nici ca ma intereseaza!!


da daca nu il iei si pe rege cu tine iti taie capul :D
 

DeletedUser

Big Bang-ul de la Geneva! Daca ai avea o gaura neagra ce ai arunca in ea?

Asta este cea mai tare faza :)))))) tot de la protv-isti :))
 

DeletedUser

Pai as arunca ceva de pe arca (ceea ce e mai greu).Ma gandeam ca intrinescu si ISeeVoices sunt destul de grei....
 

DeletedUser

ceva de genu sa vada cum s`a facut universu... niste tarani :)) da din cate am citit nu se pot face gauri negre :( in urma experimentului... nostradamus zisese ceva de disparitia lumii prin decembrie da nu mai stiu ce an :D
 

DeletedUser

ce dimineata frumoasa pt a muri:)
acum serios voi ce parere aveti,eu unul ma amuz teribil pe seama tuturor panicatilor......o prietena chiar mi-a spus ca e timpul sa mergem la biserica sa ne rugam in timpul desfasurarii acestui experiment=))
incredibil cum pot fi speriati oamenii de orice nimic....in opinia mea nici nu vor avea loc mari descoperiri stiintifice cat despre vreun pericol iminent e chiar ridicol
mai bine investeau 6 mld de euro pt africanii aia care mor de foame.....nu sunt fizician asa ca e doar o parere neavizata

later edit:iata ce sondaje gasim pe site-ul celei mai neserioase televiziuni din Romania,pro tv:

Sondaj ProTV
Cine ar putea salva omenirea de la moarte?
Chuck Norris
Bruce Willis
Gigi Becali
Benone Sinulescu
Simona Sensual
Nikita
Nici dracu....=)))am votat totusi chuck norris:))

Flamer, vazand ca nu intelegi prea multe, in general, tin sa te anunt (sperand ca o sa intelegi) ca descoperirea ce va fi facuta va fi cea mai importanta a istoriei, chiar mai importanta ca (virgula) calatoria in Spatiu, desi nu ma astept s-o fi inteles nici pe aia... ;)
 

DeletedUser

ceva de genu sa vada cum s`a facut universu... niste tarani :)) da din cate am citit nu se pot face gauri negre :( in urma experimentului... nostradamus zisese ceva de disparitia lumii prin decembrie da nu mai stiu ce an :D


Calendarul mayas era orientat dupa stele si prevedea sfarsitul lumii in 2012 (am vazut un documentar) chiar cand gaurile negre vor fi periculoase.Nostradamus zicea ceva de genul "Fugiti ,fugiti de la geneva caci jupider de va transforma din aur in...".
 
Sus