F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

DeletedUser46527

acum ca barbarele s-au cam terminat pt Zeii , iar la organizate se descurca asa de bine ..sunt foarte curios ce o sa mai inobileze :confused:
 

DeletedUser668

nu suntem curiosi de tine si parerea ta :) dute sa iti faci norma de interne + barbare ca ne plictisesti , iar in drum poti sa iei un servetel sa iti stergi lacrimile

Pai daca nu va intereseaza parerea mea si nicinu va deranjeaza "ADEVARUL" atunci de ce comentati pe aici cu asa o mare verva?
 

DeletedUser13059

Pai daca nu va intereseaza parerea mea si nicinu va deranjeaza "ADEVARUL" atunci de ce comentati pe aici cu asa o mare verva?

sunt foarte relaxat cand iti raspund la acuzele aduse tribului SH ca a cumparat conturi , etc ... cand am intrebat pe abuser sau geroge de la voi daca ei ar avea ocazia sa primeasca cont din SH pentru asa ceva ar accepta sau nu ? george a fost MUT , abuser a zis ca el nu joaca cu asa ceva :)) dar el uita cand ati luat voi de la zei cont in granita si sate moca in centru lor nu ? alea nu le zici ADEVARULE
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Mai, ce nu intelegi ca ce a fost, a fost? Nu mai conteaza...el e fix ca un politician in campania electorala acum :))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Eu cred ca asta e strategie deja :)))
Fac ceva rau sa le ia adminii din sate, ca apoi deh...sa tina conturile din conducere pasul cu noi si SH :D
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Aha, mai ales ca si cu cealalta strategie... "dam afara si innobilam obligat fortat toti colegii atacati" ... au iesit tot pe minus :))
 

DeletedUser13059

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Jucători: matrix33
Parte 2:
Triburi: Night, Day, HERO
Jucători: laurentyu25


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98
Tabăra 2: 23
Diferență: 75

chart




Rezultatu pana in prezent de la organizatul celor din Night pe SH si cel din SH pe Night :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Organizat de ambele parti si Night este pe minus cu 82 de sate :)))))) " Asta inseamna sa fi Mafiot ? " :))))))))

magda ... trimiti un bax de batistute ? :))))))

Ahhhhh sa nu mai zic de satele care au fost luate in mijloc la Night ... unde banuiesc ca au spart peste 200 de fulluri :)))))) iar pierderile care le-am avut noi acolo ... le-am recrutat deja inapoi :))))

In 2 zile scorul este 4-0 pentru SH :)))))))
 

DeletedUser46501

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Jucători: matrix33
Parte 2:
Triburi: Night, Day, HERO
Jucători: laurentyu25


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98
Tabăra 2: 23
Diferență: 75

chart




Rezultatu pana in prezent de la organizatul celor din Night pe SH si cel din SH pe Night :)


Mda. Statistici si iar statistici. Laudativa ma [Modificat de TT]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

laurentyu25 astăzi la ora 19:42
uzi ma hai lasama drequ sa ma duca. Din cauza voastra si a lingaului de matrix acuma am pierdut tot ce am investit eu inttr-un an.



ii dureros oricum .. :(
 

DeletedUser13059

Mda. Statistici si iar statistici. Laudativa ma firati a drequ sa fiti de lingai.

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Jucători: matrix33
Parte 2:
Triburi: Night, Day, HERO
Jucători: laurentyu25

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123
Tabăra 2: 30
Diferență: 93

chart




refresh
 

DeletedUser46501

Ma tu nu termini. [Modificat de TT]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41053

Hai mah laurentyu ... invata si tu sa pierzi. Ia lecti de la ZEI.
 

paz100

member
Scor reacție
0
Ati avut noroc de data asta ca nu am avut timp sa stau sa joc ca de obicei.... Nu mai aveti voi si a doua oara asa noroc...
 

DeletedUser46527

e normal, te intelegem ...fiecare are o viata ..nu poti sa stai zilnic in fata PC'ului sa vezi cum se pierd sate..
 

DeletedUser668

mda....ce sa-ti zic ati mai gasit 2 inactivi in marginea hartii...sau ii aveati si i-ati pastrat pentru organizat sa dea bine. Lasa ca se termina si cu jocurile astea intr-un final.
 
Sus