F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

DeletedUser

mda....ce sa-ti zic ati mai gasit 2 inactivi in marginea hartii...sau ii aveati si i-ati pastrat pentru organizat sa dea bine. Lasa ca se termina si cu jocurile astea intr-un final.
Ala plange si injura si aici pe forum si tu spui ca e inactiv :)) nu ati avut si voi organizat azi? statisticile arata asa pana acum :))
Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: Night, HERO

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129
Tabăra 2: 33
Diferență: 96

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,183,212
Tabăra 2: 311,833
Diferență: 871,379

chart
 
Ultima editare de un moderator:

florinalex242

member
Scor reacție
0
paz, du-te si-ti fa un harakiri, nu mai bolborosi de pomana pe aici...toate posturile tale nu aduc nimic important acestor discutii:)
 

DeletedUser

Hahahhahahahhh 100+ sate :))))) si voi azi ati avut organizat pe noi ? :)))))
 

DeletedUser45629

sa nu mai zic si de faptul ca Zeuss cu maram fac cat Takezo si Zei la un loc

:D:D:D buna gluma

acum sa inteleg ca tu asa ai realizat atunci, vazand ca nu puteti lua sate de la green si ati decis sa intoarceti spatele lu Takezo?
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
Buna dimineata Nextel, oricate explicatii primiti si oricant de multe argumente, voi o tineti pe a voastra...fiti barbati si mai lasati smiorcaielile astea
 

DeletedUser45629

Buna dimineata Nextel, oricate explicatii primiti si oricant de multe argumente, voi o tineti pe a voastra...fiti barbati si mai lasati smiorcaielile astea

hristos a inviat florin....unde vezi tu ca eu smiorlai? (nu-mi zice de altii, ca nu ma intereseaza)
Si clar lucru ca fiecare vede diferit, ca nu suntem toti egali
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
e o vorba unii sunt mai egali decat altii:) acum nap, dar noi nu am intors spatele nimanui...dupa cum a mai spus si xello (a punctat destul de clar motivele rupturii), noi nu am facut decat ceva ce era normal sa fie facut. si probabil ati fi procedat si voi la fel daca ati fi patit acelasi lucru
 

DeletedUser45629

nu am nevoie de nici o explicatie...sincer deja is satul de cate am vazut pe triburile. Doar am ras de afirmatia lui xello si am vrut sa-mi raspunda la ce am scris(desigur daca vrea)

Si nu cred ca noi am fi procedat la fel...pentru ca noi nu am vorbit de nici o alianta cu zei/green...nu am retras nici un sprijin de pe granita. Cine ma cunoaste, stie ca eu zic doar dreptatea(asta in caz ca nu credeti pe altii care au afirmat acelasi lucru) Cum voi spuneti ca noi nu stim ce a fost cu adevarat, asa si voi nu stiti ce a fost cu adevarat la noi. Si de cand joc eu triburile, asa a fost mereu...niciodata nu am vazut ca cineva sa recunoasca ca a gresit...mereu se arata cu degetu la altii.
 

DeletedUser45629

nu vreau sa intorc nimic...doar ca mii ciuda de 2 lucruri:
1. ca lupt impotriva la cativa amici
2. din cauza asta, nu pot lupta impotriva altor jucatori, pe care ia-si scoate cu cea mai mare placere
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
Nextel, atunci cand sunt aduse dovezi clare ca seful din Takezo, Luche, avea alte scopuri, atunci ce era sa facem noi? cand a atacat peste alianta, cand a amenintat jucatori din SH, ce era sa facem? sa lasam de la noi si ne lasam calcati in picioara. deci chiar nu inteleg...daca s-ar fi rupt diplomatia asa tam-nesam, ar fi fost o chestie, dar asa...
 

DeletedUser41053

:O

Sorine vrei sa mergi si tu in vacanta? Vezi ca Nyx are bilete moca de dat.

Cat despre Takezo / SH era si normal sa se ajunga aici. Luche ataca peste alianta, facea recrutari de la aliati. Voi nu vedeti lucrurile astea. Acum ca nu mai sunteti favoriti incepeti sa plangeti. Nu ati avut nici un razboi pana acum. Ce a fost cu ZEI nu se poate chema razboi. Tribul ZEI exista ca sa fie pe harta. Paine de mancat atat. Ma acuza ca eu cumpar conturi de la ei si dau numai pe inactivi. Pai data viitoare sa imi zica ei un jucator activ pe granita ca pe ala dau.

Is curios cum mai tin pasul acum ca au ramas fara barbare. Organizate dupa organizate fail total. Au dat pe jucatori recrutati de la ei pe motiv ca i-am recrutat pentru "carne de tun". Au iesit pe plus cu un sat. Paseaza conducerea de la un jucator la altul poate poate gasesc un noob mai sef sa ii conduca. :)

Bafta la mai multe sate pierdute ;)
 

DeletedUser

NEXTEL nu voi mai scrie inca odata motivele ruperi alliantei cu Takezo ... sa discutat destul daca nu intelegeti e problema voastra iar legat de ce ai scris tu:

Nu am intors spatele la Takezo pentru ca la ultimele 2 organizate nu am luat sate de la green ... sunt zeci de motive care se pot discuta aici ... dar nu are rost(ca exemplu am fost ajutati si de Takezo sa fie mai greu). Iar daca te intrebi cine ar fi castigat dintre green si SH ... nu ai sa afli :))))

Ca sa iti fie mai clar situatia cu ruperea alliantei. Eu in februarie cand am revenit pe joc si am vazut ce face luche si cum vorbeste cu membri si conducerea SH ... eu deja atunci am propus conduceri sa rupem allianta cu Takezo. Insa am trecut peste multe prosti am zis lasa asa este el ... il intelegem si il ignoram .. dar cand am vazut ca tot mai multe prosti face ... trebuia sa fac ceva.

Daca ai si alte nelamuriri continuam discutia pe joc.

Ahhhh si ziua sa terminat cu :
Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Jucători: matrix33
Parte 2:
Triburi: Night, HERO

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 280
Tabăra 2: 87
Diferență: 193

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 45
Diferență: 105

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,403,868
Tabăra 2: 589,029
Diferență: 1,814,839

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,373,684
Tabăra 2: 434,074
Diferență: 939,610

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

mda....ce sa-ti zic ati mai gasit 2 inactivi in marginea hartii...sau ii aveati si i-ati pastrat pentru organizat sa dea bine. Lasa ca se termina si cu jocurile astea intr-un final.

ai grija ca se anunta vremuri grele pe la voi ;) iar pe tine o sa te vad undeva langa seful tau luchesan (la istoricu lumii)
 

DeletedUser

Stiu ca e greu si doare cand vezi -105 sate in ziua cand ati avut organizat :))))
E bine de stiut ... la urmatoru organizat voi insista mai mult cu statisticile ... voi incerca ceva in 3D :)))
 
Sus