F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

DeletedUser41053

Inca un anonim provenit din marginimea hartii care-si da cu parerea :))))

Da si el cu ce poate :)) Probabil ca pe harta nu are cu ce. Sau poate nu are suficiente servetele sa se stearga de lacrimi daca e atacat :) A venit pe forum sa ia de la noi. Sa speram ca mai ramane si pentru el cateva. Sa nu le ia pe toate ... you know who ... A sa nu uit traducerea "stiti voi cine"
 

DeletedUser13059

Hmm... Inca un jucator obsedat de statistici.

vs Hero
N1PCAJb.png


vs Night

SpzngCi.png


Per total + laurentiu care era fara trib si era sa scape cateva sate din statistica :(

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Jucători: matrix33
Parte 2:
Triburi: Night, HERO, Day
Jucători: laurentyu25


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162
Tabăra 2: 48
Diferență: 114

chart



12,2 MIL la ODA in plus fata de noi , doar ca -114 sate :(
 

DeletedUser46681

Hai tribali, la somn. Au adormit toti deja
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai sunt jucatori da-ti afara din trib sa nu apara la statistici :)) e mircea si toti din zona atacata :) asta e tactica lor mai noua :))
 

paz100

member
Scor reacție
0
Nap. Statistici sus statistici jos Numai de statistici si de tactica lor si de servatele se aude paici. Schimbati ma si voi subiectu. Organizatu a trecut asa ca finis si nopte buna pana la organizatu viitor cand nu ma mai prindeti voi nepregatit.
 

Anes

member
Scor reacție
0
Nap. Statistici sus statistici jos Numai de statistici si de tactica lor si de servatele se aude paici. Schimbati ma si voi subiectu. Organizatu a trecut asa ca finis si nopte buna pana la organizatu viitor cand nu ma mai prindeti voi nepregatit.

Cu ce cont joci?
 

Anes

member
Scor reacție
0
V-as ruga sa incetati cu jignirile ( fie ele si subtile ) sau cu postarile de poze cu servetele si sa reveniti on topic. Deja am facut cadou cateva vacante, mai am cateva bilete disponibile. Dar pentru ca afara ploua si nu e vreme nici de stat la plaja nici de urcat pe munte as prefera sa nu imi dati ocazia de a ramane fara ele.
Multumesc.
Stimabile, mai erau si postari on-topic pe aici. Presupunem ca au fost sterse din greseala...sau nu.
Dar dumneavoastra dece nu le folositi (biletele)? Sunteti asa generos incat sa le oferiti altora sau v-ati luat deja concediu?
Mergeti in excursie linistit...va punem noi o pila la Victor Slav.
Have a nice day! In traducere "sa aveti o zi frumoasa"
 

DeletedUser

Joc si eu cum pot!

De ce nu ies cei din conducere sa scrie cate ceva? sau se ascund dupa conturi fantoma?
Unde sunt mircea79 si dragos911? i-ati dat afara? sa nu dea rau la statistici? :)) Daca nu mai sunt in Night sunteti victoriosi? nu ati mai pierdut peste 100 sate la un organizat dat in aceeasi zii cu al vostru? Plangeti ca va tradat unu sau altul,ati vrut sa fiti pe l1 unind toti internisti intr-un trib :) razboaie nu ati castigat nici unul :)
 

DeletedUser13059

Nap. Statistici sus statistici jos Numai de statistici si de tactica lor si de servatele se aude paici. Schimbati ma si voi subiectu. Organizatu a trecut asa ca finis si nopte buna pana la organizatu viitor cand nu ma mai prindeti voi nepregatit.

Realizări zilnice de la 20.08.15
Agresorul zilei
RAZA1993
Apărătorul zilei
RAZA1993


merge ?


+
Marea putere a zilei
garik18

tot pe voi ... data viitoare o sa atacam iar inactivii
 

DeletedUser

Dupa cele intamplate pe harta unde Night a fost umilit din toate punctele de vedere. Au avut curajul sa iasa pe extern si sa acuze SH-ul ca au atacat jucatori inactiv ... iar intre timp acel jucator inactiv despre care vorbeau ei ... ne injura pe forumu extern si in joc. Asta da poti numi jignire ... cand acuzi si adevarul este chiar in fata ... Iar noi daca am dat de inteles prin acele servetele ca Night plange ,tu zici ca astea sunt jigniri subtile. Pai sa nu mai planga in public si atunci nu primeste servetele !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Au fost lasati in pace cat am luat peste 1500 sate de la circ si kings si-au adus 'toti activii' sa aiba puncte multe sa ajunga ei pe primul loc :)) acum la prima tura mai serioasa pe ei au inceput sa se vada frustrarile si neputinta,au devenit inactivi acum cei atacati sau brusc nu mai au timp de joc :)) Am mai auzit asta pe undeva pe la Zei la fiecare organizat dat de Green brusc ii lovesc greutile vietii si renunta cate 2-3 :)) bine ca au de unde la cati sunt :)
 

DeletedUser30525

Ciocu mic Sorine ca nu tia cerut nimeni parerea. Mai bine taci si veziti acolo de tribul tau.

un pic de frustrare in tonul tau sau mi se pare?
:D

pana atunci sa spunem ca zeii iar o iau pe cocoasa
Diferenţă 57 deocamdata la aceasta ora
mi se pare ca incepe sa le placa pozitia in care sunt pusi de green
zilele trecute a fost un tam tam cu servetele
cred ca saracii au nevoie de cateva acuma
nu de alta dar sigur iar se schimba conducerea si coordonatorii de atac
:D:D
 

DeletedUser13059

iar au luat-o zeii in freza :( iar organizatele lor cred ca le face tot abuser din Night de au asa rezultate marete
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
ZXkbSYt.png


Probabil iar am dat pe inactivi...mai ales kosty presupun ca a fost cel mai mare inactiv (care a pierdut 48 sate)
 
Sus