F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Si ca sa tina pasul, dupa ce se apropie sa piarda iar 100 sate (presupun ca maine se face diferenta) si-au adus un jucator din academie :)))

GrsEfzZ.png


Tineti baieti de locul ala 3, il meritati :D
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
intre timp diferenta a ajuns la 111 sate . dar e ok, mai gasesc ei un jucator de recrutat din academie... mai blindeaza 3 sate cu 100k in linie sa ne arate ca pot... ca doar sunt zei =)))))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Fake-uri marca Zei:

Dcsozn3.png

Si lista mai continua cu inca 3-400 de genul asta :))))))
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
razi tu razi, dar baietelul e serios. la cornel a dat reale... pe bonus=))))))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Probabil sunt in reorganizare, acum ca l-au adus pe D4alicios in trib trebuie sa ii dea interne pana ne cumpara cateva conturi :)
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Nici nu stiu unde sa incadrez mesajul asta. Asa ceva mai rar, recunosc.


Deci... circulara marca zei (cuvintele sunt de prisos):

S o r e w h y . astăzi la ora 18:58
am strans full-uri de deff, pentru jucatorii din granita .
Va rog sa-mi spune-ti satele pe care aveti nevoie .


Circulara nu necesita raspuns


Multumesc .

Cu respect ,
Dragos
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Nici macar numele nu l-a scris corect, trebuia:

Cu respect,
Dagos


Eu nu stiu ce tot face baiatul asta :confused:
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Dagos loveste din nou :eek:

S o r e w h y . astăzi la ora 01:29
Dragi colegi ,

pe data de 1 septembrie, vom avea organizat pe noi din partea tribului green . Pentru cei care detineti mai multe informatii as dori sa-mi spuna .


Va multumesc.

Cu respect
Dragos
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Gata Dagos, ai ramas fara cuvinte?:O Ti-ai folosit tot repertoriul in cele doua circulare de mai sus?:)))

intre timp...
Diferenţă
911
 

paz100

member
Scor reacție
0
Mai puteti face atata misto de sarmanu om. Ce treaba aveti voi cum trimite el circularele. Voi vedetiva de treburile voaste si de inactivi vostri.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Treaba noastra este acest razboi. Apoi daca putem rade de ei... de necalificati ce sunt, de ce sa nu o facem? :eek:

Vezi ca nici tu cu ai tai nu sunteti prea departe. Stai sa ajungem langa voi si va promitem ca va oferim si voua atentia cuvenita. Pana atunci... se ocupa SH:D
 

DeletedUser46661

Daca voi spuneti de noi ca suntem incepatori .. voi ar trebui sa fiti pro ? :)))

Putin probabil .
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Daca voi spuneti de noi ca suntem incepatori .. voi ar trebui sa fiti pro ? :)))

Putin probabil .

Pe langa faptul ca deja avem o lume inchisa in echipa asta de conducere si va luam 300 de sate pe luna, luand in considerare ca noi (plecand de la 5 jucatori) am tinut o granita foarte grea cu SH, trib ce a inchis cel mai rapid o lume, si avand in vedere ca nu am recrutat niciun trib "dusman" de cand a inceput lumea...da, cred ca poti spune ca suntem pro :confused:
Mai ales ca nu noi ne numim asa...ci cei care joaca alaturi de noi sau contra noastra.Sa contrazici ideea asta, e ca si cand te-ai face de ras in momentul in care tribul tau se duce, DIN NOU, la minus 1000 de sate pierdute intr-un razboi :eek:
 

DeletedUser46661

Pe langa faptul ca deja avem o lume inchisa in echipa asta de conducere si va luam 300 de sate pe luna, luand in considerare ca noi (plecand de la 5 jucatori) am tinut o granita foarte grea cu SH, trib ce a inchis cel mai rapid o lume, si avand in vedere ca nu am recrutat niciun trib "dusman" de cand a inceput lumea...da, cred ca poti spune ca suntem pro :confused:
Mai ales ca nu noi ne numim asa...ci cei care joaca alaturi de noi sau contra noastra.Sa contrazici ideea asta, e ca si cand te-ai face de ras in momentul in care tribul tau se duce, DIN NOU, la minus 1000 de sate pierdute intr-un razboi :eek:

Tot timpul ati stiut unde sa atacati .

Iar in legatura ca SH-ul a incheiat cel mai rapid o lume nu este adevarat ... l39 a fost incheiata cel mai rapid de catre H :)
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
In completare la ceea ce a spus sorin... orice trib e pro in comparatie cu voi mai! Voi ati pierdut toate rzboaiele pe lumea asta. Si mai rau (pt. voi) nici nu se arata vreo umbra de speranta ca veti castiga ceva:))
 
Sus