F.SOD vs. F.What??

DeletedUser41356

comunistule,am auzit ca whitney houston a murit din cauza ta..cica a ras prea mult cand a auzit ca ne inveti triburile:-s
 

DeletedUser40616

L24 a evoluat gresit, farmec sfaramat...
nu va luati ma de comunist, a fost situatia aiurea, dar e un om simpatic, bun jucator.
Si de unde bucuria Mod-ului?! sa mi se blindeze satele, sa dau in baieti prinsi la mijloc nu e de mare lauda; mari realizari, se bucura si revolutionarii de actiunile voastre de pe Triburile!
eu zic sa iesim la o vodka, un concert, lasati prostiile, jignirile, laudele!:d
Scoateti capsorul pe geam, racoriti-va!
Stiu, pe forumuri castiga cei agresivi, agramati dragalasi! trista lume virtuala, hiene asteptand momentul...:))
Un an prosper!
 

DeletedUser39940

comunistule,am auzit ca whitney houston a murit din cauza ta..cica a ras prea mult cand a auzit ca ne inveti triburile:-s

auzi tu mare jucator,aici de fata cu toata lumea:rolleyes:,te provoc la una scurta,cand vrei tu,hai pe speed sa ne jucam de-a soricelu si pisica;))
:cool:
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SoD
Parte 2:
Triburi: What??

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,317
Tabăra 2: 4,246
Diferență: 1,929

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 586
Tabăra 2: 283
Diferență: 303

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,677,667
Tabăra 2: 28,456,982
Diferență: 10,779,315

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,793,769
Tabăra 2: 2,587,079
Diferență: 3,206,690

chart



Se pare ca cineva cu gura mare si-o cam ia:D
 

DeletedUser

imi pare rau ca a disparut MoD oricum "arhiva" sper ca a ramas tot acolo nu ?

sunt curios cum de au vrut pici sa se alieze cu "noi"
 

DeletedUser

Ii vad pe multi ca spun pe forum "domne, eu nu-s manelist" dar in schimb vad ca se pricep sa puna niste manele pentru masura discutiei.
Pe langa faptul ca sunteti manelisti mai sunteti si ipocriti.;)
 

DeletedUser41356

Da tracis,ai inteles perfect...cred ca-ti patineaza musca pe creier:)))
 

DeletedUser

tracis, lasa copiii in pace !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

What! au tratat cu Picii, dar totusi au refuzat din start alianta cu Sod. Puteau sa tergiveseze , sau sa faca alianta cu SOD, pana cand ii convingeau pe Picii sa intre cu ei in alianta. Vreau sa spun ca totusi puteau fi murdari.
Nu a raspuns nimeni din What! , cum explica alianta/PNA cu 22Picii, urmata cu un razboi. Asta dupa ce 22 le-a tinut spatele un timp. What a vrut sa faca o diplomatie asemanatoare cu cea a Picilor, cand erau in floare :). De aici ar putea fi o vorba: Cine face ca Picii, ca Picii sa pateasca :)
Regret disparitia TLS, care au fost cel mai corect trib posibil, pana acum, pe aceasta lume.
 

DeletedUser

eu zic sa numai cantati victorie pana what nu e sters de pe harta. Am vazut in 5 ani de cand joc triburi atatea sfortari de muschi ca mi se apleaca, urmate de diferite scenarii... numai cand s-a terminat totul atunci e victorie. Bine e si asta o tactica pentru demoralizarea adversarului.....:rolleyes:
 

DeletedUser

eu zic sa numai cantati victorie pana what nu e sters de pe harta. Am vazut in 5 ani de cand joc triburi atatea sfortari de muschi ca mi se apleaca, urmate de diferite scenarii... numai cand s-a terminat totul atunci e victorie. Bine e si asta o tactica pentru demoralizarea adversarului.....:rolleyes:

Adevarat !
 
Sus