F.SOD vs. F.What??

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu este vorba de inversunare, dar pe mine nu este evidenta o statistica la care a participat un jucator atacant cu de 6 ori mai multe sate decat cel atacat, este din start sigur ca cel mic nu are nici o sansa in acest razboi, inteleg de aici ca va este frica sa va puneti cu cei de nivelul vostru si este mai usor sa-i eliminati pe cei mici.

Jucatorii mici sunt mai periculosi decat unul cu 500 de sate :rolleyes: Iar noi am atacat la rand, indiferent de numar de sate sau alte chestii :) E rosu, e tinta :D
 

DeletedUser

nu este vorba de inversunare, dar pe mine nu este evidenta o statistica la care a participat un jucator atacant cu de 6 ori mai multe sate decat cel atacat, este din start sigur ca cel mic nu are nici o sansa in acest razboi, inteleg de aici ca va este frica sa va puneti cu cei de nivelul vostru si este mai usor sa-i eliminati pe cei mici.

inseamna ca nu sti prea multe despre joc :) nu conteaza cine cate sate are decat intro mica masura... conteaza mai mult cine e in spate la butoane...
 

DeletedUser

nu este vorba de inversunare, dar pe mine nu este evidenta o statistica la care a participat un jucator atacant cu de 6 ori mai multe sate decat cel atacat, este din start sigur ca cel mic nu are nici o sansa in acest razboi, inteleg de aici ca va este frica sa va puneti cu cei de nivelul vostru si este mai usor sa-i eliminati pe cei mici.



Le ai si tu cu jocul da:))
Lasa-ne cu tehnici de astea revolutionare (apesi pe buton si iti sare sacul in spate);)
 

DeletedUser

oooo, deci am avut dreptate, numai pt faptul ca ati sarit toti de fund in sus, adevarul doare,,,,

bine ca stiti voi sa jucati!!!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu e nevoie, ca am analizat putin situatia ei, si ii inteleg nemultumirea :)

Ii salta adexu satele, care e de aproape 10 ori mai mare decat ea :))
 

DeletedUser

am o rugaminte sepmer, putem lasa jignirile deoparte, sau doar atat te duce capul???
 

DeletedUser

pai fii sarcastic cu cei pe care ii cunosti, nu am treaba cu tine, nu ai treaba cu mine, ok??
 

DeletedUser41356

Sincer sa fiu va mandriti cam mult cu statisticile astea...
Ca si in fotbal, nu conteaza care da mai multe suturi pe poarta,conteaza cine iese invingator la final:) asa ca aveti grija sa nu gafati..ca sunt destui oportunisti printre noi..care dabea asteapta sa va prinda pe picior gresit
Si statisticile alea...hmmm...ia scadeti-l pe danyel din ele(care nu a stat nimeni de cont timp de 3 saptamani),scadeti satele goale pe care anne "le-a cedat" si scadeti si restu de sate din mijlocu vostru "cedate" intr-un fel sau altu..sa vedeti ca nu sunteti net superiori:)
 

DeletedUser

satele goale cedate de anne=))))))))))
le puteti blinda ca nu ne suparam

domne!
prin ce treceti voi noi am trecut, si n-am pierdut sate in halul asta
deci ..........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41356

ma..daca aveam cu ce..nu crezi ca le blindam? e usor asa sa dai din gura..ca na..

CAND ati trecut voi prin ce am trecut noi? ca mereu ati avut albastru in granita cu noi..deci mereu ati avut o parte sigura
 

DeletedUser

pai si voi aveti o parte sigura si este de dimensiuni mai mari decat va aveam noi pe voi
MARGINEA prietene
sau te lupti si cu firul ierbii?
 

DeletedUser41356

as prefera un aliat in locul marginii:) noi atacam si pe dusmanii vostri,nu doar stateam ca firul ierbii
 

DeletedUser

pai fii sarcastic cu cei pe care ii cunosti, nu am treaba cu tine, nu ai treaba cu mine, ok??

sunt sarcastic cu cine doresc eu nu cu cine imi "permite" domnia ta... na iarasi sarcasm...


maullle orice pierdere a tribului in care esti trebuie sa tio asumi... intrun fel sau altul dar rezultatul e acelasi

as prefera un aliat in locul marginii:) noi atacam si pe dusmanii vostri,nu doar stateam ca firul ierbii

cand a atacat faq pe r.s sau t.l.s. ? :) cand erau inamici cu MoD ?
 

DeletedUser

sa nu "explodezi " de atata sarcasm, daca tot vrei sa fim sarcastici....si cred ca aici voi incheia discutiile cu dvs.
 
Sus