F.SOD vs. F.What??

DeletedUser41356

Eee si tu acuma..le-au teleportat
Bre,nu mai faceti aici pe victimele:) ca mereu v-ati dat cu dusmanii
 

DeletedUser40792

Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: PICI, PICI3, Picii2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,261
Tabăra 2: 539
Diferență: 722

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,368,488
Tabăra 2: 5,246,484
Diferență: 7,122,004

chart




invata sa cauti si dupa fa aceste afirmatii !


hai bre, ca nu v-ati pus la socoteala si conturile voastre de pe acolo

la ce trupe a omorat iullian la organizatul pe el si nu a pierdut nici macar un sat, te mai poti gandi la multe
 

DeletedUser34781

Eee si tu acuma..le-au teleportat
Bre,nu mai faceti aici pe victimele:) ca mereu v-ati dat cu dusmanii
nu mereu, nu exagera si tu;)
doar cu... Spor, 300, Rip, What (inainte de fuziune), TLS (in momentul fuziunii what-faq), TDN, RS, si PICI
mai era vreun trib pe harta potential dusman? scuze daca mi-a scapat vreunul:)
 

DeletedUser41356

Eu zic sa bagati razboi 1 zi cu 22pici si dupaia alianta:)) sa nu cumva sa stricati traditia..
 

DeletedUser

comentarii peste comentarii...
abureli..doar asta vad din partea celor din what.
ce ma surprinde e faptul ca voi cei din conducerea what cunoasteti destul de bine ce s-a intamplat de s-a ajuns la acest razboi dar vad ca va comportati de parca altu ar fi adevarul:


Tot va laudati ca faceti si ca dregeti... veniti cu cateva statistici si ne aratati ca ati cucerit sate si ca ati atacat dar nu vad rostul.
razboiul l-ati pierdut din momentul in care a fost declarat.
vorbiti de aliante cu dusmanii.Iar nu pot sa cred ca tot voi vorbiti de asta.Ati plecat dintr-o margine a hartii cu 2-3 triburi vecine iar noi cu toata harta, nu ati putut sa castigati un singur razboi cinstit.
acum ca sunteti in postura vechiului mod cand aveam razboi cu toata harta inclusiv cu asa zisii aliati faq(tiketul pe baza caruia satultau a fost barbarizat de la voi a venit) nu stiti cum sa faceti sa mai rezistati pe harta.Am auzit ca va milogiti de = cu 0 sa va dea alianta.
Ati apelat la jucatorii de pe lumea 20 sa ii aduceti pe conturile deja parasite...si tot va agitati ca faceti..ca dregeti...cred ca in 2-3 luni nu mai ramane in trib decat conducerea(sau o parte din ea) si restul conturilor tinute prin siter.
TOATA LUMEA cunoaste modalitatea voastra de joc si cat de parsivi puteti sa fiti.
pot sa bag mana in foc ca si acum incercati treaba cu tiketele la jucatorii mari din tribul SoD.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Si o dedicatie din partea mea pentru toti dusmanii (din what ) :)))))

[YOUTUBE]-sH4C-Jxecs[/YOUTUBE]
 

DeletedUser40792

comentarii peste comentarii...
abureli..doar asta vad din partea celor din what.
ce ma surprinde e faptul ca voi cei din conducerea what cunoasteti destul de bine ce s-a intamplat de s-a ajuns la acest razboi dar vad ca va comportati de parca altu ar fi adevarul:


Tot va laudati ca faceti si ca dregeti... veniti cu cateva statistici si ne aratati ca ati cucerit sate si ca ati atacat dar nu vad rostul.
razboiul l-ati pierdut din momentul in care a fost declarat.
vorbiti de aliante cu dusmanii.Iar nu pot sa cred ca tot voi vorbiti de asta.Ati plecat dintr-o margine a hartii cu 2-3 triburi vecine iar noi cu toata harta, nu ati putut sa castigati un singur razboi cinstit.
acum ca sunteti in postura vechiului mod cand aveam razboi cu toata harta inclusiv cu asa zisii aliati faq(tiketul pe baza caruia satultau a fost barbarizat de la voi a venit) nu stiti cum sa faceti sa mai rezistati pe harta.Am auzit ca va milogiti de = cu 0 sa va dea alianta.
Ati apelat la jucatorii de pe lumea 20 sa ii aduceti pe conturile deja parasite...si tot va agitati ca faceti..ca dregeti...cred ca in 2-3 luni nu mai ramane in trib decat conducerea(sau o parte din ea) si restul conturilor tinute prin siter.
TOATA LUMEA cunoaste modalitatea voastra de joc si cat de parsivi puteti sa fiti.
pot sa bag mana in foc ca si acum incercati treaba cu tiketele la jucatorii mari din tribul SoD.

da fatu meu, va pune cineva sa jucati ilegal?:D

si mod-ul ce razboi a castigat ,mai?..ca la cam toate a recrutat sau fuzionat
 

DeletedUser40792

si ce-i plangi de mila lui satu tau, ca a ajuns foarte bine ;)
 

DeletedUser41356

Tu de cine vorbesti arges,de what sau de faq? ca noi am plecat de langa voi
Voi ati castigat un razboi macar? nu mai conteaza ca cinstit sau necinstit..aa,nu..ca ati facut alianta sau fuziune cu ei
 

DeletedUser

ce am spus eu ..numai vorba.
fatu meu..
mamaie!!! ce cauti pe triburi la ora asta?
nu e cam tarziu pentru etatea ta?
oricum asta vroiam sa scot in evidenta parsivitatea tribului vostru nu ca joaca cineva legal sau ilegal.
oricum acum puteti sa faceti tikete si la Haga..

maull tu mai bine ridica fierariile alea ca le ai praf facute.
si cu trupele alea tu vrei sa spusi ca rezisti pe grantia?nici nu pot sa ma gandesc cum o sa intre lumea in voi...trupe de atac 0 trupe de aparare sub 0..doar nr de pct...atat!


si cand ma gandesc la toate conversatiile de pe skype..cu toate valorile what=ului cum ne vorbea..mai aveam putin si trebuia sa imi iau binoclu sa ma pot uita la voi..atat de sus ne tratati..
dar acum vad ca acele valori nu mai comenteaza nimic.,,,,ca pe joc oricum nu prea au contat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41356

eu am atacat pe 3 granite azi..daca n-ai gasit tu atac in sate e alta treaba
si n-ai tu treaba cu cat def stau eu pe granite:) noi avem rosu peste tot,nu stam ca voi cu 30 de fulle pe sate si ne credem jucatori
 

DeletedUser40792

ce am spus eu ..numai vorba.
fatu meu..
mamaie!!! ce cauti pe triburi la ora asta?
nu e cam tarziu pentru etatea ta?
oricum asta vroiam sa scot in evidenta parsivitatea tribului vostru nu ca joaca cineva legal sau ilegal.
oricum acum puteti sa faceti tikete si la Haga..

maull tu mai bine ridica fierariile alea ca le ai praf facute.
si cu trupele alea tu vrei sa spusi ca rezisti pe grantia?nici nu pot sa ma gandesc cum o sa intre lumea in voi...trupe de atac 0 trupe de aparare sub 0..doar nr de pct...atat!
si what si faq au facacut fuziune ..asa ca ** de ambele triburi.

si cand ma gandesc la toate conversatiile de pe skype..cu toate valorile what=ului cum ne vorbea..mai aveam putin si trebuia sa imi iau binoclu sa ma pot uita la voi..atat de sus ne tratati..
dar acum vad ca acele valori nu mai comenteaza nimic.,,,,ca pe joc oricum nu prea au contat.


ce-o nascut?
 

DeletedUser

muhahahahha...
tare asta..acum cand jucati si voi cu adevarat triburi va plangeti de granita?
sa fim seriosi...
tot timpul am avut granita..si cand a fost redusa s-a vazut cum am jucat.
deci nu ne invatati voi sa jucam
cat despre fuluri..tribul e activ ..joaca..din cati suntem in trib atatia sunt activi..sitere sunt doar pt scurte perioade de timp..(ore)
normal ca se trimite sprijin.

iar cu deful tau...ce sa spun..la primul organizat pe tine esti maturat din granita...asta era aluzia!
 

DeletedUser41356

Si mai am o rugaminte,scrieti si voi mai corect.
Inteleg ca stati toata ziua si toata noaptea pe triburile..dar mai trebuie sa stim si un minim de gramatica,ok?
 

DeletedUser40792

Lasa-l, ca daca le-o tragea what? la timp, nu mai cantau ei pe aici ;)
 

DeletedUser

Certurile nu isi au rostul.

De cand e lumea si pamantul se stie de povestea de "dragoste" dintre familiile astea doua,deci nu ar trebui sa ne miram de nimic.


Totusi am ramas surprins de reactia celor din TLS,care ne-au fost cei mai vechi aliati de pe lumea asta,stiind cate au facut atat MoD cat si Spor dealungul timpului,imediat dupa ce au aflat ca noi s-ar putea sa dam in MoD ei au ales sa dea fuguta repede la cei din MoD si sa le spuna intentiile noastre si sa faca si fuziunea cat mai repede cu MoD.

Cine spune ca este o coincidenta ca fuziunea dintre TLS si MoD a fost facuta exact in momentul in care oi purtam discutii cu PICI si cei din TLS stiau asta,chiar ne jignesc inteligenta mult prea mult.Ma asteptam la mai multa coloana vertebrala din partea TLS-ului avand in vedere de bunele relatii ce au fost de-alungul timpului,dar mna,niciodata sa nu spui niciodata.


Succes familiei What?? si sper sa fie un razboi frumos pe care noi il vom castiga.

Daca prin asta vrei sa spui ca TLS se face vinovat de tradare fata de what...mai gandestete...inteleg ca toti cautam justificari,dar sa ne faci tradatori e total gresit.
Am dat dovada de la inceputul lumii si pana acum ca nu suntem,chiar si fata de voi.In momentul in care ai 2 aliati si fugi la dusman ca sa inchei o alianta si sa ataci unul din fostii aliati..te astepti ca celalalt aliat sa stea cu mainile in san?Te astepti sa stau cuminte in banca mea sa imi vina randul?Tradarea a venit din partea voastra..si pana in ultimul ceas stiti bine ca am cautat totusi cale de intelegere..nu a fost posibil ..asta e.
Sa veniti la mine sa imi spuneti sa imi fie rusine,mie?Pai de ce?Pt ca voi vreti sa faceti ce vreti pe harta fara sa ne intrebati?
Fiind aliatii vostri cei mai vechi..in nici un caz nu ai voie sa iti faci diplomatie fara sa te gandesti daca noua ne convine sau nu,si apoi sa te astepti sa fim de acord cu voi.Am fost aliati..nu jucariile voastre.Iar noi aliantele le luam in serios..de aia ne-am si inteles cu MOD..pt ca i-am considerat aliati odata razboiul incheiat.
In fine..de acum oricum asta e spam degeaba.Ca aveti voi dreptate sau noi..sau adevarul e la mijlloc...tot pe harta ramane sa vorbim.Nu port dusmanii personale fata de What desi de unii am fost dezamagit.Acum suntem in razboi si asa cum am respectat pana acum aliantele asa o sa respect si razboiul.
 
Sus