F.SOD vs. F.What??

DeletedUser32873

mai portile iadului razboiul a fost pierdut datorita conducerii asa ca degeaba vii cu afirmatii ca fuziunea nu a fost de folos...daca voi erati destepti mergeati cu SOD chiar daca faceati unele compromisuri si chiar daca erau neintelegeri intre voi si unii din SOD...pana la urma e un joc si parsivitatea e pe primul loc asa ca eu zic sa mai iei o pauza, ati avut intr-un moment harta in mana si nu ati stiut sa o tineti, punct.eu zic sa numai dai vina pe altii ci sa vezi in propria curte greselile facute de voi ca alea v-au adus aici nu fuziunea sau mai stiu eu ce.

What?? si SoD nu puteau merge impreuna din 2 motive:
1. Ne tratau de sus.
2.Atata timp cat in what?? jucau isa,andi si lucian iar in Sod gabyy89 si gerula59 alianta ar fi scartait si nu din cauza Sod...:cool:
Pt. What?? : Daca jucau aici "liderii" aia de i-ati executat voi pe 7 erati de mult barbarizati :cool:

Sarbatori fericite tuturor!
 

DeletedUser20252

Nici nu se compara lumea 7 cu lumea 24,acolo ambele tabere erau total diferite.

In fine,nu are rost sa stau sa ma contrazic cu tine.
 

DeletedUser40792

What?? si SoD nu puteau merge impreuna din 2 motive:
1. Ne tratau de sus.
2.Atata timp cat in what?? jucau isa,andi si lucian iar in Sod gabyy89 si gerula59 alianta ar fi scartait si nu din cauza Sod...:cool:
Pt. What?? : Daca jucau aici "liderii" aia de i-ati executat voi pe 7 erati de mult barbarizati :cool:

Sarbatori fericite tuturor!


gerula, dar nu voi ziceati ca what conducerea si-a urmarit doar interesele ei, cand voi spuneti ca "ati" face acelasi lucru
 

DeletedUser

Cred ca si eu l-am judecat cam dur pe Portile pe L20. Dar cred ca e prea dedicat sa apere greselile colegilor din conducere. Pe L20 m-am certat cu Isabel0 in trib, dar cel mai mare orator a fost Portile. Parerea mea e, ca are prea mare incredere in deciziile altora, in a conduce un trib. Nu el conduce. Si mai cred ca nici nu prea joaca, dar ii place sa discute.
 

DeletedUser

de un singur lucru sunt sigur
what ne-au luat prea de sus de la inceput
asta a fost greseala lor
nu stiu ce au facut ei pe lumea 7,,,,,vad ca e la moda aici, dar nu se face asa
mai ales ca ei au avut alianta cu MoD in mana iar conturile din MoD sunt destul de active si acum, deci,,,,,,,,,
 

DeletedUser32873

Pna

Avand in vedere ca vin Sfintele Sarbatori Pascale familia noastra va propune un PNA in perioada 15.04.2012 orele 00.00 - 16.04.2012 orele 24.00.

Un Paste fericit tuturor !

Va rog sa transmiteti propunerea noastra si academiilor tribului din care faceti parte.
 

DeletedUser32873

gerula, dar nu voi ziceati ca what conducerea si-a urmarit doar interesele ei, cand voi spuneti ca "ati" face acelasi lucru
Conducerea noastra a urmarit bunastarea jucatorilor nu a conducatorilor, conducatorul fara jucatori e mai putin decat zero ;)
 

DeletedUser40792

Avand in vedere ca vin Sfintele Sarbatori Pascale familia noastra va propune un PNA in perioada 15.04.2012 orele 00.00 - 16.04.2012 orele 24.00.

Un Paste fericit tuturor !

Va rog sa transmiteti propunerea noastra si academiilor tribului din care faceti parte.

dic 2 saptamani pe putin, A fost post, se mananca mult, indigestii, etc..eu zic sa va mai ganditi :D
 

DeletedUser

Avand in vedere ca vin Sfintele Sarbatori Pascale familia noastra va propune un PNA in perioada 15.04.2012 orele 00.00 - 16.04.2012 orele 24.00.

Un Paste fericit tuturor !

Va rog sa transmiteti propunerea noastra si academiilor tribului din care faceti parte.

Cat de generos ai fost..O zi =))
 
Sus