Fam. Clasic + Fam. Mason vs. Fam. B.W

  • Autor subiect DeletedUser28165
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

Ce coastă mă băiatule ? Care jenă ? Eu am impresia ca de la atât offtopic pe extern tu nu mai cunosti harta.. CRAMA e într-un colt amărât de hartă încercuită de fratele ei mare Mason.. atât :)

mh7bqx.jpg


Ori daca ai reusit tu sa pastrezi câteva sate prin marginea continentului 55 te crezi emblema tribului tau si te vezi zmeu cu 2 de zm ? :eek:
Stai acolo ca stai bine dar fii sigur ca nu esti în coasta nimanui.. ai sprijin câte 100k de trupe si de profesionist ce esti le-ai facut tot de aparare satele alea printre B.W. :eek:
Mai nou vad ca ati lasat Masonii sa contureze ei granita cu B.W în k65.. se vede clar cum stati la caldurica înconjurati de masoni si tot mai gasesti tupeul sa te bati în piept ca vezi dom'le CRAMA e crema lumii clasice .. Fuugi ralfie pretene la alta masa; îti propun sa-ti creezi un topic separat si sa joci fazan cu William, leonard si deputatu' ala nebun; pentru ca oficial (si nu numai..) CRAMA n-are nici o treaba în razboiul dintre B.W si Clasic/Mason.

e77c3bd56333901459cc3e91e6742fd8.gif


Cam în stilul asta va fi pusa CRAMA la pamânt ori de câte ori va crede ca sta în coasta cuiva.


Parte 1:
Triburi: CRAMA
Parte 2:
Triburi: B.W

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,707
Tabăra 2: 25,882
Diferență: 19,175

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 39
Diferență: 83

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,539,531
Tabăra 2: 133,667,839
Diferență: 115,128,308

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 850,888
Tabăra 2: 320,722
Diferență: 530,166

chart




Sa iti pun si academia VISATORULE?? asta e,....noi stim sa stam doar intrun colt...iar la faza cu sutele de mii sprijin...sunteti voi prea prosti jucatori ca sa luati niste sate amarate...mai aveti de invatat..dar ..cum am zis..n-ai cu cine Dom'le,n-ai cu cine..

PS: sa te ajut,nu de alta dar sa nu mori....ca altii



Parte 1:
Triburi: CRAMA
Parte 2:
Triburi: B.W, B.W-A, MIB, MIW

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,707
Tabăra 2: 30,775
Diferență: 24,068

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 205
Tabăra 2: 72
Diferență: 133

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,539,531
Tabăra 2: 153,261,256
Diferență: 134,721,725

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,397,710
Tabăra 2: 566,035
Diferență: 831,675

chart



Ia si invata ...LUPTATORULE :))
VA STAM IN COASTA OFTICATILOOOOOOR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Ati vazut harta acum:confused::eek:
Din rosie s-a facut albastra si invers depinde de ce parte a baricadei esti....O miscare interesanta azi si vad ca nimeni nu o comenteaza...trist...:(
 

DeletedUser41597

Ma adora Clasicul . Imi pare bine ca am jucat pe aceasta lume , dar dupa cele intamplate am renuntat si eu. :p.
 

DeletedUser

Ati vazut harta acum:confused::eek:
Din rosie s-a facut albastra si invers depinde de ce parte a baricadei esti....O miscare interesanta azi si vad ca nimeni nu o comenteaza...trist...:(

silent s-a dat pe silent, numai gura de ei...in rest....silentio stampa
 

PRADA

member
Scor reacție
6
silent s-a dat pe silent, numai gura de ei...in rest....silentio stampa

ma pasaroi batrân care-i problema ta ? Ori crezi ca-s online 27/24 ca altii ? Ce sa mai comentez daca nu mai e nici o familie B.W ? Dupa ce Clasicul se batea în piept ca-i trib serios si l-au scos din functie pe Tullio când vroia fuziune cu R.S .. s-a ajuns exact unde evitasera toata lumea s'ajunga. în fine, om juca si om vedea.

Cât despre ralf si statisticile lui agitate mai ceva ca un Pepsi.. as prefera sa închei discutia. Ce pot sa mai spun cuiva al carui trib n-a interesat niciodata pe nimeni ? Arata statistici cu diferenta de 500k-800k de puncte.. nimicuri. Daca se pun 3 (2 sau 3) jucatori seriosi pe CRAMA îi usureaza de 2mil. puncte lejer numai într-o zi.. dar gata, CRAMA e coasta, restul ne ofticam si sarim din trib în trib pâna gasim conducere serioasa. Parol!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Eh, crezi tu.. niciodata pe domeniul triburile.ro Zici asta pentru ca n-am pus niciun smiley sau de ce ? Ori pentru ca am pus prea multe întrebari ? :)
 

DeletedUser32745

13.03.
00:04 Tribul TRIBUL FARA NUME (dizolvat) a fost învins.
13.03.
00:03 Tribul Black and White (dizolvat) a fost învins.
12.03.
22:12 Tribul TRIB LARGIT (dizolvat) a fost învins

N-a fost sa este:))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus