Fam. LGF vs. Fam. Armada

  • Autor subiect wings of chaos
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ma bucur ca wings a a parut in scena in sfarsit.Desi ea stie bine cine posta pe forum lgf cum sa-si configureze satele la vrema respectiva si ea era "biban" si punea o gramada de intrebari.Daca cineva abuza de persoana ei trebuia sa spuna,pt desi eu am vazut ca innobila intern nu m-a deranjat acest lucru deoarece am vazut ca se preocupa de treburile tribului si chiar i-am comunicat ca o sustin.Faza e ca ea a inselat increderea multor oameni desi o sustineau pt un autist ca bubblero care sustine ca a pierdut peste 60 de nobili pe mine si nu a vrut sa ia nici un sat.Eu in jocul asta am intrat pt un priten fink77 care a parasit jocul la un moment dat.Dar nu am inselat increderea celui care m-a invitat in lgf nici in ziua de astazi desi am intrat in acest trib de la inceput.

au fost prietenii mei i.....e, care s-au lasat de joc.
nu am fost ca dona anna sau makay care va conduce acuma si cumpara la conturi in prostie.
da, m-ai sustinut dar nici nu voi uita ce ai zis cand am sters contul.
apoi, cel ce innobileaza intern a fost moratu, tie iti e ciuyda pe tiger ca nu te-a lasat sa incalci regulile, daca ne amintim de faza cand luai sate chiar si de la speedyk.
dar banuiesc ca pt tine sunt doar nume, nu iti mai amintesti de toti cei fata de care ai gresit.

iar eu nu m-am dus in 22 pt bubble, si edy a fost un motiv, si lord hades, angelli, cosmin, si multi altii care nu sunt ca voi doar pt ei.

iar eu nu cred ca am gresit cu nimic fata de tine, contul si satele mele au ramas in trib doar persoana mea a plecat....nu stiam ca ma veti plange atat, si la 6 luni dupa plecarea mea inca se va mai face atata caz.... damn! mereu nasc controverse.

eu va zic sa ma lasati data in pace, sa treceti peste faptul ca nu am vrut sa ma intalnesc cu voi, sau sa ies cu voi la suc, sau ca nu v-am raspuns la mesajele de dtagoste, yeah shit happens.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

felicitarile mele pentru asta
desii nu se prea vede:)
si eu merg destul in afara si merg la relaxare nu la munca
acolo nu prea mie rusine de tara mea pentru ca nu cunoaste lumea,dar aici cand mergi pe strada si vezi pe unu cu gatul gros care face pe marele barbat si se lauda cu prostia lui,ba chiar e "respectat" pentru ca e prost atunci spunemi tu mie,de ce naiba sa fii mandru?

Pai ce, la asta se rezuma imaginea tarii? La un mancator de ceafa de porc cu o pitipoanca langa el? Nu, eu spun ca despre peisaje, ai putea fii mandru. Nu de toti analfabetii care, canta manele, sau mai stiu eu ce fac. Ce te faceai daca te nasteai in Somalia? :)
Alora, le pare rau ca n-au avut nici macar dramul de noroc sa se nasca in Romania.
Eu zic ca, ar trebui sa fim multumiti cu ce avem, si in plus.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai ce, la asta se rezuma imaginea tarii? La un mancator de ceafa de porc cu o pitipoanca langa el? Nu, eu spun ca despre peisaje, ai putea fii mandru. Nu de toti analfabetii care, canta manele, sau mai stiu eu ce fac. Ce te faceai daca te nasteai in Somalia? :)
Alora, le pare rau ca n-au avut nici macar dramul de noroc sa se nasca in Romania.
Eu zic ca, ar trebui sa fim multumiti cu ce avem, si in plus.

da
cu peisajele ai dreptate,biserici etc.
dar haide sa luam clasa muncitoareasca,care munceste de se rupe
ei ce vad?
nu sunt ca straini sa mearga in fiecare an in concediu,ei muncesc si iar muncesc,in viziunea lor ce romanie avem noi?
 

DeletedUser32590

daca nu le`a placut cartea...acum muncesc de le iese ochii asa e si in strainatate...eu cred ca ai nev de un control fara suparare...
 

DeletedUser27882

Pai ce, la asta se rezuma imaginea tarii? La un mancator de ceafa de porc cu o pitipoanca langa el? Nu, eu spun ca despre peisaje, ai putea fii mandru. Nu de toti analfabetii care, canta manele, sau mai stiu eu ce fac. Ce te faceai daca te nasteai in Somalia? :)
Alora, le pare rau ca n-au avut nici macar dramul de noroc sa se nasca in Romania.
Eu zic ca, ar trebui sa fim multumiti cu ce avem, si in plus.


Hai dom`le, pai se poate?
 

DeletedUser4610

Nu stiu daca ati observat, dar v-am lasat sa va indepartati putin de la subiect si va voi lasa in continuare.
Cu toate acestea, va rog sa nu jigniti ( cum au facut unii, deja ) si nici sa nu confundati indepartarea cu putin de la subiect cu spamul.


Conversatie placuta :)
 

DeletedUser

Nu stiu daca ati observat, dar v-am lasat sa va indepartati putin de la subiect si va voi lasa in continuare.
Cu toate acestea, va rog sa nu jigniti ( cum au facut unii, deja ) si nici sa nu confundati indepartarea cu putin de la subiect cu spamul.


Conversatie placuta :)

Jignirile alea, erau doar constatari.

da
cu peisajele ai dreptate,biserici etc.
dar haide sa luam clasa muncitoareasca,care munceste de se rupe
ei ce vad?
nu sunt ca straini sa mearga in fiecare an in concediu,ei muncesc si iar muncesc,in viziunea lor ce romanie avem noi?

Pai, intreaba-l pe TataLor de mai sus. Mai e cate unul din asta, muncitor de santier, vorba ta, care se crede zmeul ironiei, gen TataLor, care se plictiseste masiv. Plictisit de viata si viata de el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32590

decat sa fure e bun si muncitor pe santier...lasa`ti jignirile ca dati dovada de niste oameni de nimic daca ati ajuns sa va jigniti pentru un joc...e clara treaba cu voi....mai bine veniti cu niste sfaturi pentru un viitor mai bun ca ce faceti voi acum aici nu o sa va ajute cu nimic.
 

DeletedUser27882

Pai adriane,fata de tine chiar sint, ideea era sa-ti vezi paiul din propriu-ti ochi.De plictisit mai greu ca nu ma lasa fiul meu si jobul, noroc ca am terminat alea doua facultati pe care le tot invoci de parca ar fi mare extravaganta.Vrei sa mai dezvoltam?
Scuzele mele Takeshi ca am deviat de la subiect dar uneori aroganta crasa mai trebuie taxata din cand in cand. Continuati va rog.
 

DeletedUser

Pai adriane,fata de tine chiar sint, ideea era sa-ti vezi paiul din propriu-ti ochi.De plictisit mai greu ca nu ma lasa fiul meu si jobul, noroc ca am terminat alea doua facultati pe care le tot invoci de parca ar fi mare extravaganta.Vrei sa mai dezvoltam?
Scuzele mele Takeshi ca am deviat de la subiect dar uneori aroganta crasa mai trebuie taxata din cand in cand. Continuati va rog.

Ce facultati? :)
Hai sa discutam pe privat de competente si competenti; poate ne putem intalni si la o bere, sa dezbatem astfel de chestii, daca domnul vrea. Te asigur, ca, ca partener de discutie, sunt destul de competent, printre altele.
 

DeletedUser

Ce facultati? :)
Hai sa discutam pe privat de competente si competenti; poate ne putem intalni si la o bere, sa dezbatem astfel de chestii, daca domnul vrea. Te asigur, ca, ca partener de discutie, sunt destul de competent, printre altele.


Printre altele,esti narcisist.Vad ca mai exista si p....i cu carte.Daca aduni toate posturile tale de pe ultimele pagini,dovedesti doar ca nu ai urmat nici ultima farama de logica,si ca doar vrei sa-ti dovedesti calitatile dobindite mecanic prin sistemul de invatamint.Ne-am saturat de tine,dar tu nu te vei satura de noi...nu-i asa?Suntem singura ta lume,...unde crezi ca poti culmina spiritual.Fizic...cred ca dupa atatea exame iti prindea bine o cura cu s..x(nu sa faci comentarii pe forum),dar ca sa faci asta nu te poti ajuta de cele "n" facultati,trebuie sa te reduci la conditia unui muritor de rand....ca doar ei fac asa ceva,....zeitatile nu!
Sper sa nu-mi citezi postul,fii sigur ca n-am sa-ti raspund.
 

DeletedUser

Printre altele,esti narcisist.Vad ca mai exista si p....i cu carte.Daca aduni toate posturile tale de pe ultimele pagini,dovedesti doar ca nu ai urmat nici ultima farama de logica,si ca doar vrei sa-ti dovedesti calitatile dobindite mecanic prin sistemul de invatamint.Ne-am saturat de tine,dar tu nu te vei satura de noi...nu-i asa?Suntem singura ta lume,...unde crezi ca poti culmina spiritual.Fizic...cred ca dupa atatea exame iti prindea bine o cura cu s..x(nu sa faci comentarii pe forum),dar ca sa faci asta nu te poti ajuta de cele "n" facultati,trebuie sa te reduci la conditia unui muritor de rand....ca doar ei fac asa ceva,....zeitatile nu!
Sper sa nu-mi citezi postul,fii sigur ca n-am sa-ti raspund.

Prietene, in Targu Mures la tine, nici nu cred ca ajung ziarele. Tocmai, ca esti dus tu de tot cu pluta. Eu nu incerc sa dovedesc nimic. Dimpotriva, daca nici dupa atatea posturi, nu te-ai prins, ca eu defapt, iau la misto pe unii, prietene, nu te suspectez de inteligenta. Cate facultati fac, sau am facut, nu conteaza. Vreau doar sa vad daca mai sunt unii suficient de tampiti, ca sa raspunda la posturi :) Felicitari, ai premiul 1. Evident, ca in tara noastra, se alege raul instinctual, in dauna binelui cerebral. Cat despre s.x, imi plac oamenii ca tine care indraznesc sa presupuna despre viata sexuala a cuiva, fara sa-l cunoasca. Probabil, sotia - prietena ta, nu te satisface suficient, si-ti gasesti "punctul
culminant" pe triburi.

Deci, orice persoana cu minte (iti dau exemplu pe TataLor, cu care ma ciocnesc de un timp incoace pe forum) daca imi citeste posturile, isi da seama ca sunt pure ironii si le trateaza ca atare. Eu nu mai joc triburile, mai intru pe forum, o data la 2 zile (in medie) sa vad ce se mai posteaza, si sa avem de cine "rade". Dar, inteligentii ca tine, si ca multi altii dealtfel, bineinteles, ca interpreteaza.

Apropo, dobindite se scrie cu "i" din "a", adica "dobandite". Dar, ce sa zic, pe la Targu Mures, se pare ca sistemul de invatamant nici mecanic, nu e. Te-ai suparat? Eu zic ca, n-ar trebui.

Numai bine.
 

DeletedUser

=)) chiar relaxant sa citesti pe forumul extern :) bv adriane chiar e mai interesant forumul cu tine pe aici :))
 

DeletedUser

.....bla,bla,bla...., mai intru pe forum, o data la 2 zile (in medie) sa vad ce se mai posteaza, si sa avem de cine "rade". ..............bla,bla,bla......
Numai bine.

stii ce sunt astea, nu?

#216 Ieri, 12:22:27
#214 Ieri, 11:56:52
#212 19.02.2010, 14:29:04
#209 19.02.2010, 11:10:00
#204 19.02.2010, 00:04:10
#203 19.02.2010, 00:02:45
#192 18.02.2010, 21:43:14
#189 18.02.2010, 20:54:16
#186 18.02.2010, 17:15:34
#183 18.02.2010, 14:30:36
#181 18.02.2010, 13:44:24
#179 18.02.2010, 13:19:28
#177 18.02.2010, 12:29:57
#172 17.02.2010, 22:30:57
#170 17.02.2010, 20:59:33
#166 17.02.2010, 19:39:54


...si doar pe topicul asta,...as putea sa ironizez putin aici,..baieti,tipu asta are nevoie disperata de femei! e ca in American Pie,...e frumos,destept,ambitios,...dar are o singura prietena :D...dreapta :)
 

DeletedUser

stii ce sunt astea, nu?

#216 Ieri, 12:22:27
#214 Ieri, 11:56:52
#212 19.02.2010, 14:29:04
#209 19.02.2010, 11:10:00
#204 19.02.2010, 00:04:10
#203 19.02.2010, 00:02:45
#192 18.02.2010, 21:43:14
#189 18.02.2010, 20:54:16
#186 18.02.2010, 17:15:34
#183 18.02.2010, 14:30:36
#181 18.02.2010, 13:44:24
#179 18.02.2010, 13:19:28
#177 18.02.2010, 12:29:57
#172 17.02.2010, 22:30:57
#170 17.02.2010, 20:59:33
#166 17.02.2010, 19:39:54


...si doar pe topicul asta,...as putea sa ironizez putin aici,..baieti,tipu asta are nevoie disperata de femei! e ca in American Pie,...e frumos,destept,ambitios,...dar are o singura prietena :D...dreapta :)

ce sunt astea? :))) probabil sunt prea beat sa imi dau seama dar totusi lasa-mi un mesaj sa nu imi fortez insuficienta mintala :))) sau poate imi spune masternadul forumului :D cu mai multe licente decat incap intr-o incapere de hamster :))) auzi tu licentiat :)))
ia banul dai banul numai hartile alea avansate sa nu le pierd ca sunt dragute, multumim orgasmus :D
cmon bumury macar asa de dragul conversatiei noastre trecute sa imi raspunzi :D
 

DeletedUser

ce sunt astea? :))) probabil sunt prea beat sa imi dau seama dar totusi lasa-mi un mesaj sa nu imi fortez insuficienta mintala :))) sau poate imi spune masternadul forumului :D cu mai multe licente decat incap intr-o incapere de hamster :))) auzi tu licentiat :)))
ia banul dai banul numai hartile alea avansate sa nu le pierd ca sunt dragute, multumim orgasmus :D
cmon bumury macar asa de dragul conversatiei noastre trecute sa imi raspunzi :D

acelea sunt momentele(in timp),cand dragul nostru masterand,a postat pe forum...in ideea cum ca el,naaa...nu intra decat,asa...o data la 2 zile pe forum...la o bericica,o vorba, o aluna....o maslina...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus