Fam RY dezbinata !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Incredibil ce imi vad ochii pe aici.
danr, ai memoria putin slabita. Sa iti aduc aminte ce aliati au fost H@IT@ cand au recrutat din OLIMP, trib caruia AKI ii declarase razboi?

Foarte gresit! Tribul newage are de purtat mai multe razboaie ca HD. Ce sa caute sprijin in HD? Ce sa caute sprijin in SOF?


A nu stiu cata oara dezimformezi cu nonsalanta.
Oricum nu conteaza ce incerci sa faci.

AKI au figurat la dusmani dintr'un motiv real .
AKI au luptat din umbra cu H@IT@ la vremea aceea,furnizand sprijin constant lui LEGIO.
Sau ai uitat cum se tot plimba Gibrail din Legio in AKI?

Pictard,te rog sa incerci sa te rezumi doar la simplul fapt ca ai facut si faci parte din triburi dubioase,care mereu au cochetat impotriva noastra.

Dar cum bine se stie,nu cine rade acum este cel castigat.
Discutam pe parcurs si vom vedea cine are dreptate.

Te pot asigura ca avem ambitia de a nu lasa "raul" sa triumfe pe acest server.
Sau macar sa ramanem in "istoria" acestui server ca ne'am batut cu toti cei care se credeau "buricul".:cool:
 

DeletedUser

Te pot asigura ca avem ambitia de a nu lasa "raul" sa triumfe pe acest server.
Sau macar sa ramanem in "istoria" acestui server ca ne'am batut cu toti cei care se credeau "buricul".


aici iti dau dreptate xena .....ce sai faci multi au vrut sa starpeasca si pe noi din diverse motive si e diverse cai partea proasta pt. ei este ca noi inca suntem aici....culmea culmilor am supravietuit pe cand altii nu mai sunt...cine rade la urma rade intotdeauna mai cu pofta ...
 

DeletedUser

Te pot asigura ca avem ambitia de a nu lasa "raul" sa triumfe pe acest server.
Sau macar sa ramanem in "istoria" acestui server ca ne'am batut cu toti cei care se credeau "buricul".:cool:

Ahhh! mi-a curs o lacrima. Si eu care credeam ca voi va considerati "buricul". Daca vrei sa joci corect atunci poti sa te muti pe alta lume, eu m-am lamurit cu "orchestra" de pe L1
 

DeletedUser

oricum ai incerca-o sa o dai cu mine nu ai cum caci o dai intr-una intr-alta cum ca romana noastra e nu stiu cum , ba ca pt tine jocul nu e decat o pierdere de timp , de ce nu iti dai stergere cont si termini cu totul , sau e doar un mod in care mai iti faci si tu prieteni si sa ai si tu cu cine sa mai vorbesti din cand in cand.????


Apropo stiu un loc liber de profesor de limba romana , te intereseaza???

nu o sa imi mai pierd timpul sa iti raspund...te las sa te delectezi cu guta si salam....have fun ! ;)
 

DeletedUser

A nu stiu cata oara dezimformezi cu nonsalanta.
Oricum nu conteaza ce incerci sa faci.

AKI au figurat la dusmani dintr'un motiv real .
AKI au luptat din umbra cu H@IT@ la vremea aceea,furnizand sprijin constant lui LEGIO.
Sau ai uitat cum se tot plimba Gibrail din Legio in AKI?

Pictard,te rog sa incerci sa te rezumi doar la simplul fapt ca ai facut si faci parte din triburi dubioase,care mereu au cochetat impotriva noastra.

Dar cum bine se stie,nu cine rade acum este cel castigat.
Discutam pe parcurs si vom vedea cine are dreptate.

Te pot asigura ca avem ambitia de a nu lasa "raul" sa triumfe pe acest server.
Sau macar sa ramanem in "istoria" acestui server ca ne'am batut cu toti cei care se credeau "buricul".:cool:

Care este acel motiv real?
Daca tin bine minte, cand H@IT@ a fuzionat cu OLIMP razboiul dintre H@IT@ si Legio se incheiase de ceva timp. Sau ma insel? Oricum, nu inteleg ce ai impotriva Legio, mai ales acum ca sunteti impreuna de mai bine de 1 an si Legio a avut si are inca jucatori buni pentru L1 (aici ii includ si pe krawo si baciuradu care acum sunt in HD).

Sa inteleg ca va pare rau ca ati avut in mine un adversar pana acum? Mie nu imi pare rau, consider ca asta este farmecul jocului. Nu am antipatii fata de nimeni din HD sau Legio. Consider ca am jucat fair-play si tind sa cred ca si colegii de harta, chiar daca sunt din trib advers, danr, krawo, uxini etc. au jucat la fel.


"Te pot asigura ca avem ambitia de a nu lasa "raul" sa triumfe pe acest server."
Felicitari! Sper sa nu uiti fraza asta cu timpul si ca sa nu existe dubii, incearca sa definesti aici "raul".
Eu personal vad "raul" in adminii care fac diferite favoruri.

Spor.
 

DeletedUser8678

bai baieti, in ultimele doua pagini nu vad nici o discutie referitoare la tema pentru care s-a deschis acest subiect. as vrea sa vad si eu acum cati dintre voi o "fura" de la admin, caci eu acum vreo 2 zile mi-am permis sa fac o gluma si mi s-a "taiat" imediat cu un avertisment. Foarte curios cum se dau aceste avertismente. Eu am crezut ca intram pe aici sa ne mai si distram, sa facem o gluma, ceva, nu doar sa vorbim in termeni militari. Dar, in fine ...
 

DeletedUser8678

tocmai tu care esti dintr-un trib de credinciosi si spui asta?
inseamna ca esti un spion acolo ...:D
 

DeletedUser2154

alt cont aparut peste noapte!!!scrieti de pe adevaratele voastre nume daca aveti ceva de zis!
 

DeletedUser8678

cred ca am putea inchide aceasta tema, caci de la maretul titlu "Fam RY dezbinata !" si pana la ce se intampla acum in familia RY e distanta cam mare. Deja ultima luna a dovedit ca nu e vorba de nici o dezbinare ...:D asa ca ... asteptam teme noi, cu titluri care mai de care mai excitante ...
 

DeletedUser

Corect; Nu'si mai are rostul acest topic, cu nu si l-a avut niciodata :p
 

DeletedUser

Sigur, de aia nu mai e RoD academie RY, de bine ce stau lucrurile :D.
 

DeletedUser5673

a scapat lumea de un multi acont acuma e cearta pe barbari la pomana inainte la cucerit de la jucatori activi mai greu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus