Fam Tno vs FAm Arc22

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24690

e un om care stie ce e aia onoare..spre deosebire de multi dintre voi!
 

DeletedUser28512

tot respectul pt helldrake...unul dintrecei mai buni jucatori care au fost sau care mai sunt pe L8. pe muhamad ali il stiu de pe vremea cand eram in pagan.atunci era printre fruntasi ,dar acum daca as fi in locul lui mi as vedea de alte lucruri mai importante ca de jucat numai joaca de mult timp,asa ca nu ar trebui sa vorbeasca de cei care au facut ceva pe aceasta lume.nu stiu dc mai face parte din familia TNO
si hell tata sper ca nu mai esti suparat pe mine.
 

DeletedUser

tot respectul pt helldrake...unul dintrecei mai buni jucatori care au fost sau care mai sunt pe L8. pe muhamad ali il stiu de pe vremea cand eram in pagan.atunci era printre fruntasi ,dar acum daca as fi in locul lui mi as vedea de alte lucruri mai importante ca de jucat numai joaca de mult timp,asa ca nu ar trebui sa vorbeasca de cei care au facut ceva pe aceasta lume.nu stiu dc mai face parte din familia TNO
si hell tata sper ca nu mai esti suparat pe mine.


nu ati inteles ce am vrut sa zic.pe 8 nu am am avut cu cine juca , Hunt3r s a lasat , conquer s a lasat...iar dusmanii cand ajungeam la ei intrau in TNA.sa nu ma apuc de enumerat care sunt si sa spun ce pot.
Helldrake e juc bun...tot respectul , falci , hash si au mai fost...dar cand vine cu aere din astea de nu ajungi cu prajina sorry.
Multa bafta , Multa bafta ROAR.;);)
 

DeletedUser4533

unde vezi tu aere?
cauta te rog un singur topic in care am zis ceva care nu era adevarat:)
p.s sarbatori fericite,ne auzim dupa anul nou
 

DeletedUser

Si eu va doresc tot respectul si eu ca multi altii am fost , fara sa vreau, fortat sa ma las.. imi pare rau pentru asta.. Orcum va doresc bft in razb impotriva Arc22 si imi pare rau ca nu vam mai putut ajuta in continuare.


Sarbatori fericite si .. sa CURGA BEREAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
 

DeletedUser25671

Odata cu venirea sarbatorilor de craciun si apropierea revelionului foarte multi jucatori de pe L8 au decis sa renunte...pacat lumea devine mai monotona fara ei
 

DeletedUser24690

daca ar renunta cei de la profilul meu,adica unii dintre bravii conducatori de pe lumea asta, poate lumea ar juca cu mai multa placere si fara nici un fel de stres!
 

DeletedUser22388

daca ar renunta cei de la profilul meu,adica unii dintre bravii conducatori de pe lumea asta, poate lumea ar juca cu mai multa placere si fara nici un fel de stres!

Prietene,dar vad ca tu ai un intreg 'set' sa zic asa de "amici",desi unii din ei iti sunt si colegi de trib.Ce esti asa suparat?:)
 

DeletedUser25671

Cam pustie tema aceasta cam pustie...

Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: Arc22B Arc22D Arc22E Arc22H Arc22
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 679
Tabăra 2: 333
Diferență: 346

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,995,216
Tabăra 2: 3,438,840
Diferență: 3,556,376

image.php
 

DeletedUser

ok..titlu...nu am mai postat de mult

asa....intrebari:

Cum e cu razboiul ? Cine pierde/castiga cat se estimeaza ca va dura ?...La aceste intrebari astept raspuns in special de la membrii ROAR..sau ARC. cu m sunt acum numiti....

Constatari..: sper ca acele postari cu satele pierdute sunt vechi si irelevante in situatia actuala...sau ma insel ?..

Si...cum ati petrecut sarbatorile ?...e tarzie intrebarea dar cei care ma mai stiu ...cunosc ,ca nu stau pe "acasa " prea mult :))

Succes in real life all..
 

DeletedUser22388

Side 1:
Tribes: TNO-A TNO-B TNO-C TNO
Players:

Side 2:
Tribes: Arc22 Arc22A Arc22B Arc22C Arc22D Arc22E Arc22F Arc22H
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,954
Tabăra 2: 3,863
Diferență: 1,909

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 299
Tabăra 2: 71
Diferență: 228

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,599,096
Tabăra 2: 34,631,840
Diferență: 17,032,744

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,936,839
Tabăra 2: 673,009
Diferență: 2,263,830

image.php



:D
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: Arc22 Arc22A Arc22B Arc22C Arc22D Arc22E Arc22F Arc22G Arc22H
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 341
Tabăra 2: 92
Diferență: 249

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,492,695
Tabăra 2: 924,730
Diferență: 2,567,965

image.php


uite si ceva nou :)
 

DeletedUser

cu aceasta ocazie vreau sa va felicit pe ce-i din tno! va descurcati foarte bine, dar asta nu inseamna ca ne vom da batuti!
 

DeletedUser26868

Orice trib poate pierde sau poate castiga, important este sa o faci intr-un mod onorabil :)
 

DeletedUser11365

onoare nu exista in ARMADA..sau ARCA sau ii mai zice...oamenii cu un pic de onoare,nu au cuvant acolo..io am vazut multe pe jocu asta,da nimik asemanator macar cu ce se intampla acolo...
 

DeletedUser

Mai da TNO nu ia sate din arc22A ca nu avem granita, luam doar de la celelalte triburi din famile.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus