Fam Tno vs FAm Arc22

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30499

ahile vad ca aici dau de tne ..ce iti face atacul gta te-ai lasat pagubas:))
 

DeletedUser26812

Ahile38 in maxim 3 luni faceti ROAR-ul sa dispara dupa harta?[/QUOTE]

Mai bine ai grija de razboiul tau si nu mai incerca sa fii nostim unde nu este treaba ta ;)

Ma refeream la postarea domnului irbabon :)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi pare rau sa zic asta despre tribu camora da este un trib de kkt TNO va apreciez si sper ca intr-o zi sa zdrobiti camora
 

DeletedUser22388

Nu exista tema speciala.Asa ca postez aici
:D
Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B
Players:

Side 2:
Tribes: 22- 22
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,507
Tabăra 2: 782
Diferență: 1,725

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148
Tabăra 2: 29
Diferență: 119

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,792,215
Tabăra 2: 7,010,448
Diferență: 16,781,767

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,636,800
Tabăra 2: 314,754
Diferență: 1,322,046

image.php
 

DeletedUser

vaiii....cred ca acum le pare rau ca ne-au declarat razboi...s-au batut cu pumnii in piept si ne-au pus conditii..credeau ca ne este frica de iei.......dupa cum se vede nu ne-a fost frica deloc si in acest moment stau ffff prost !
 

DeletedUser28485

Ahile38 in maxim 3 luni faceti ROAR-ul sa dispara dupa harta?

Mai bine ai grija de razboiul tau si nu mai incerca sa fii nostim unde nu este treaba ta ;)

Ma refeream la postarea domnului irbabon :)

eu nu am spus acest lucru, si nu as vrea sa dispara in 3 luni, mie chiar imi place acest razboi, nu am incercat de multe ori sa iau sate pentru ca aveam alta treaba, dar de fiecare data cand incerc nu ma chinui mai deloc cum era in alte razboaie, deci succes in continuare sa rezistati cat mai mult :)

@pepe steaua - atacurile pe care le-am dat a fost sa iti farmez putin satele, credema ca daca vroiam sa ti le golesc si ulterior sa le inobileze colegii era terminata treaba deja, dar nu e zona mea in partea 22 asa ca nu m-am implicat in aceea zona :)
 

DeletedUser26812

Pai nici nu ma refeream la tine Ahile38 ci la prietenul irbaboon.
 

DeletedUser25671

In sfarşit mi-ai scris si tu orfeu numele corect :D...

Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 8
Diferență: 77

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 930,962
Tabăra 2: 75,218
Diferență: 855,744

image.php


Orfeu am si eu o intrebare pentru tine...In cazul in care TNO va castiga un foarte mare teren in pofida Roar-ului se poate pune problema unei fuziuni ROAR-22?
 

DeletedUser22388

Nu cred ca mai conteaza.Oricum avem razboi cu ambele.O eventuala fuziune nu ar face decat sa ne usureze munca.1 singur trib de atacat:D

Merci de statistica
 

DeletedUser

o fuziune intre Roar si 22 e inutila...si ca atare putin probabila
 

DeletedUser

va fi inutila pt ei dar pt noi chiar ar fi ff bine, vom avea un singur trib dusman si ne va fi foarte usor avand in vedere ca ne vom bate doar pe un front ci nu ca acum pe 2 ...:rolleyes::p
 

DeletedUser

va fi inutila pt ei dar pt noi chiar ar fi ff bine, vom avea un singur trib dusman si ne va fi foarte usor avand in vedere ca ne vom bate doar pe un front ci nu ca acum pe 2 ...:rolleyes::p

Ar fi inutila pentru toata lumea...de unde si pana unde e un avantaj ...harta e tot aia..putea fi un dezavantaj pentru voi daca se facea o fuziune cu cap ..dar nu acum...dar avantaj de unde ce se schimba harta?.Granita ramane tot aia.
 

DeletedUser24690

Dar voi cand fuzionati cu lgf?:)))
e intrebare pt membrii din tno:)))
 

DeletedUser4533

ce sa intamplat cu HellDrake?:D

ce te face sa crezi ca mai merita sa joci pe o lume in care nu se respecta dorintele jucatorilor si se lucreaza totul orbeste?
excesul de zel e prea mult cateodata.. am sa vad si rezultatele plecarii mele.
nu intru in alte polemici ca e prea mult de scris.
 

DeletedUser25931

ok...am inteles...dar vreau sa vad si varianta jucatorilor care te-au facut sa iesi din TNO:D...

desigur..daca vor sa o zica..
 

DeletedUser17105

Simplu,ignoranta e in floare.
Tu vorbesti,tu auzi.
Sunt cam 2 tabere aici,Mforce si tna
Tna se respecta intre ei,iar pe cei din mforce ii trateaza cu ignoranta
Daca ceri explicatii,se sterg temele,asa se rezolva la noi,nu isi bate nimeni capul cu tine
Daca ceri socoteala,in loc sa te lamureasca,iti scotoceste trecutul si te loveste cu el
Pacat de acest trib ca s-a ridicat pe spatele oamenilor,nu a conducatorilor
Sunt prea noobi ca sa gandeasca,au invatat si ei din mers,ca au avut de invatat pe unde au spionat ei in alte triburi
De pregatiri,organizari,ciuciu,fiecare ataca dupa cum poate si ataca sa nu rugineasca trupele
Organizari,odata pe luna si aia trasa de par
Ma cam doare undeva de acest trib ca si Helldrake cand vezi cum se cladeste el singur pe spatele oamenilor
Pacat de timpul acordat
Aceasta fuziune a fost o greseala
 

DeletedUser

san pery san pery... daca imi aduc eu aminte erai cam rebel intr-un timp pe harta asta :X foarte dragut... vorba dulce baga-ti ... mana in buzunar ca sa ma scuze adminii ca iar ma baneaza si acum is in extaz sa citesc sa postez pitiponcul de mine :roll:

te-am cautat pe joc si nu te-am gasit... nu inteleg de unde stii ce e in TNO =P~ ??

daca cumva ai informatii "daaa ji miiieee" ca m-am saturat sa am cate 3-4 spioni la mine in trib si eu la altii nimic X( de parca sunt oropsit! macar sunt corect... cu corectitudinea o sa mor sigur =))



ma da nu mai posteaza unu ca m0am saturat sa imi editez postul atat... aici eu spun eu aud eu imi raspund parca a-si fi nebun
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus