Fam Tno vs FAm Arc22

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tare razboiul asta...bine ca mai are cate un razboi TNO ..ca in rest numai aliante si INTERNE.ROAR a pierdut sate??? cubanezu a pierdut nu ROAR..mai bine zis a cedat...sa fie o INTELEGERE INTRE TNO SI EL???
sa vedem dupa ce vor lua tot cei din TNO ce vor mai face..
abia acum cele 2 triburi au razboaie adevarate:D
pana acum, au avut doar mici batalii:D
felicitari force pentru ca au tinut piept unui razboi cu mamutul tna, nu ii poate acuza nimeni pentru fuziune, asta este razboiul:)
acum, dupa ce tno termina cu cuba, sa vedem ce va mai cuceri???
bafta ambelor triburi!!
 

DeletedUser

a fost membru de al nostru pana in momentul in care a facut pactul cu "diavolul"
,iar dupa a fost memrul vostru.......
 

DeletedUser22388

vrei sa iti arat sprijin bagat de el intre nobili(4 in 10 secunde)?nu cred ca ar fi facut asa ceva daca ar fi de-al nostru

@edy..nu inteleg ce iti aperi atat aliatii..crezi ca nu vom mai lua nimic dupa ce vom termina cu cubanezu?

de fapt oricum nu cred ca il terminam de tot..are sate in nord continentului 47..nu ajungem momentan pana acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vrei sa iti arat sprijin bagat de el intre nobili(4 in 10 secunde)?nu cred ca ar fi facut asa ceva daca ar fi de-al nostru

@edy..nu inteleg ce iti aperi atat aliatii..crezi ca nu vom mai lua nimic dupa ce vom termina cu cubanezu?

de fapt oricum nu cred ca il terminam de tot..are sate in nord continentului 47..nu ajungem momentan pana acolo
nici macar el nu stie cat sprijin a bagat pe sat.......:D
 

DeletedUser

vrei sa iti arat sprijin bagat de el intre nobili(4 in 10 secunde)?nu cred ca ar fi facut asa ceva daca ar fi de-al nostru

@edy..nu inteleg ce iti aperi atat aliatii..crezi ca nu vom mai lua nimic dupa ce vom termina cu cubanezu?

de fapt oricum nu cred ca il terminam de tot..are sate in nord continentului 47..nu ajungem momentan pana acolo


cristinele lasa "batranii" sa **..tu nu ai aratat nimic pe 8...doar ca ai fugit cand au ajuns dusmani la tine...JUC DIN ROAR NU VOR FACE ASTA...mai bine vor pierde satele decat sa ajunga la DUSMANI.lasa pe altii sa ** pe extern tu ** pe harta..;)
 

DeletedUser22388

Conteaza ca a bagat,deci asta nu il face omul nostru

Cine a plecat cand au ajuns dusmanii la mine?
 

DeletedUser

@edy..nu inteleg ce iti aperi atat aliatii..crezi ca nu vom mai lua nimic dupa ce vom termina cu cubanezu?

de fapt oricum nu cred ca il terminam de tot..are sate in nord continentului 47..nu ajungem momentan pana acolo
am mai auzit una:)
de ce imi apar aliatii???:D
pentru ca sunt aliati, de asta!!
cand nu vor mai fi nu o sa-i mai apar!!
dar bunul simt iti spune sa-ti aperi aliatii!!
am facut o conventie cu conducerea tribului vostru si ma tin de cuvant, dar asta nu ma opreste sa-i apar prin vorbe!!
 

DeletedUser22388

Ma refeream ca faptul ca ii crezi invincibili.Poate m-am exprimat eu gresit

edy777:acum, dupa ce tno termina cu cuba, sa vedem ce va mai cuceri???
 

DeletedUser

Ma refeream ca faptul ca ii crezi invincibili.Poate m-am exprimat eu gresit

edy777:acum, dupa ce tno termina cu cuba, sa vedem ce va mai cuceri???
__________________
continuare.....in acelasi ritm:))
si eu m-am exprimat prea scurt:D
 

DeletedUser

buna ziua!!! ma scuzati ca ma bag in aceasta discutie.....dar multi dintre voi(tno) au aparut ca ciupercile dupa ploaie.....ma refer la cei care au stat toata vara si au inobilat intern ...iar acum tot respectul pt iei au trupe ca la .....
eu ma intreb ce sar fi facut tno fara ei?
am auzit din surse sigure ca bagati 20-30 sate full pe cate un satuc izolat(fara prea multe trupe) iar nobili mai uitati din cand in cand sa ii dati......asta arata cat de bine stiti sa jucati.
tot repectul pt cei care stiu sa joace si o arata....

Atacul se reface intr-o saptamana nu iti trebuie o vara.
Atacurile sau dat in orb fara spionaje, normal ca s-a trimis disproportionat, iar nobili nu cred ca uitam sa dam.
Probabil ai fost prost informat.
Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-AA
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,987
Tabăra 2: 902
Diferență: 1,085

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 236
Tabăra 2: 82
Diferență: 154

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,843,874
Tabăra 2: 8,096,756
Diferență: 10,747,118

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,426,648
Tabăra 2: 907,085
Diferență: 1,519,563

image.php

Statistica preliminara in prima saptyana de razboi.
 

DeletedUser

Atacul se reface intr-o saptamana nu iti trebuie o vara.
Atacurile sau dat in orb fara spionaje, normal ca s-a trimis disproportionat, iar nobili nu cred ca uitam sa dam.
Probabil ai fost prost informat.
Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-AA
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,987
Tabăra 2: 902
Diferență: 1,085

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 236
Tabăra 2: 82
Diferență: 154

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,843,874
Tabăra 2: 8,096,756
Diferență: 10,747,118

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,426,648
Tabăra 2: 907,085
Diferență: 1,519,563

image.php

Statistica preliminara in prima saptyana de razboi.

Sunt genu de om care nu arunca cuvintele la intamplare ,doar sa se faca remarcat ,iar cei care ma cunosc o stiu bine.
Deci mai usor cu vorbele si mai mult cu faptele.....
invatai copiii din trib ca nu e de ajuns sa ai peste 3 mil de puncte ca sa te numesti un bun jucator......:D
 

DeletedUser28238

TNO jucati extraordinar... 1 fost jucator din Mforce mi-a dat cam 15-20 de atacuri si a mai ** cu careva sa trimita niste fake-uri... dar pacat ca fake-urile ajungeau dupa nobilii lui cu 56 de ore =))) extraordinar... norocul vostru ca am 1 sat pe acolo..:|
 

DeletedUser22388

Cand esti in mijlocul tribului,esti dur,mi se pare si normal.


Dar nu vreau sa ma dau mare si tare,deoarece nu sunt.Imi cunosc valoarea ca jucator,iar cei de care joc alaturi stiu si ei.

Noi vorbim prin statistici.Adica pe campul de lupta:)

Indiferent ca voi spuneti ca innobilam jucatori inactivi de la voi.Dar pana la urma asta e si scopul jocului.Nu poti rezista,nu te baga


Cum am mai spus,vorbim peste 2-3 luni.

Am uitat sa mentionez.Ultima oara cand am verificat,nu aveati nici un jucator in TOP100 agresori.Va las sa trageti concluzia

SAlut
 

DeletedUser

Cand esti in mijlocul tribului,esti dur,mi se pare si normal.


Dar nu vreau sa ma dau mare si tare,deoarece nu sunt.Imi cunosc valoarea ca jucator,iar cei de care joc alaturi stiu si ei.

Noi vorbim prin statistici.Adica pe campul de lupta:)

Indiferent ca voi spuneti ca innobilam jucatori inactivi de la voi.Dar pana la urma asta e si scopul jocului.Nu poti rezista,nu te baga


Cum am mai spus,vorbim peste 2-3 luni.

Am uitat sa mentionez.Ultima oara cand am verificat,nu aveati nici un jucator in TOP100 agresori.Va las sa trageti concluzia

SAlut




si ce daca nu au??? aaaaaaaaaaaaaaa esti tu bun...pai ai numai sate de atac....dai la plezneala..si rupi trupe..= INAMICI INVINSI...dar asta nu arat ce juc esti...cand o sa ai 3000 atacuri si salveti tot...cand o sa ataci tu singur un trib..da..dar pana atuni shhhhhhhttt...
 

DeletedUser19690

conducatorii din TNO sunt de vina pt aceste rezultate dezastroase ,chiar daca sunt pozitive.:) ,cu siguranta vor aparea si rezultate mai bune .

sustineti ca , cubanezu91 a fost mana moarta ,desi era un jucator destul de activ...oare asa vor fi si urmatorii pe harta,sau pe astia nu ii mai abandonati cand nr de atacuri este de 4 cifre?:rolleyes:


@Sh3rk0n- cand vei avea 3000 de atacuri si vei salva tot ,eu ,personal o sa iti acord o diploma de jucator pro pe triburi:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cubanezul nu a fost mana moarta..ci prin actiunile lui si-a vandut tribul..nu detaliez pentru ca astea sunt treburile noastre interne, in ce priveste statistica nu ma intereseaza ma lasa rece daca ma interesa il dadeam afara din trib in primele 5 minute pentru ca stiam exact situatia, in rest bafta ambelor tabere si nu uitati e un joc..ideea e sa ne simtim bine ..nu puneti pasiune mai multa decat trebuie
 

DeletedUser

Cubanezu nu a fost sprijinit de catre voi, toate satele pierdute sunt vina tribului nu a lui, daca tu reuseai sa iti pastrezi satele cu trupe proprii la cate atacuri a avut inseamna ca esti extraordinar de bun.
Si eu iam luat sate, totusi sa luptat nitel.
Restul care au pierdut sate tot tradatori erau.
Chiar m-am saturat de scuzele astea, ba ca cel care pierde sate e ionactiv, ba ca e tradator, ba ca se lasa ba ca e in sitter, etc.
Fiti si voi demni si recunosteti calitatea adversarilor.

@fishustar Rezultatele sunt destul de bune, e adevarat ca s-au atacat sate mult prea in spate si au fost probleme in comunicarea satelor sparte insa sunt pe cale de rezolvare, oricum vecini din nord par cam spperiati si e abia inceputul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26812

Bravo voua, livian, ca sunteti plini de voi, cred ca aveti si de ce. In aceeasi pozitie eram si noi razboiul trecut. Oricum razboiul asta nu e nici pe departe castigat de vreo tabara. Intotdeauna se gasesc motive pentru esecuri sau nereusite, unele mai mult sau mai putin adevarate. Tineti minte ca si voi motivati pierderea de sate datorita inactivitatii unor colegi de-ai vostrii sau datorita faptului ca va atacam o academie care era aproape de noi. Asta e razboiul. Zici ca nu l-am sustinut indeajuns pe cubanezu, dar sa nu uitam de siferenta mare dintre numarul de sate ale celor 2 tabere, de aproape 20000 de sate (socotind si acdemiile). Oricum nu te flata singur, nimeni nu tremura de frica (referindu-ma la ""vecinii vostri" din nord). Oricum cubanezu s-a tinut destul de bine. Doar 2 sate luate astazi nu? :) Have fun!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cubanezu nu a fost sprijinit de catre voi, toate satele pierdute sunt vina tribului nu a lui, daca tu reuseai sa iti pastrezi satele cu trupe proprii la cate atacuri a avut inseamna ca esti extraordinar de bun.
Si eu iam luat sate, totusi sa luptat nitel.
Restul care au pierdut sate tot tradatori erau.
Chiar m-am saturat de scuzele astea, ba ca cel care pierde sate e ionactiv, ba ca e tradator, ba ca se lasa ba ca e in sitter, etc.
Fiti si voi demni si recunosteti calitatea adversarilor.

@fishustar Rezultatele sunt destul de bune, e adevarat ca s-au atacat sate mult prea in spate si au fost probleme in comunicarea satelor sparte insa sunt pe cale de rezolvare, oricum vecini din nord par cam spperiati si e abia inceputul.
Nu te supara dar esti pe dinafara de subiect..te rog frumos sa asculti pe cei care stiu despre ce e ** ..stii tu ca nu a fost el sprijinit..si ca e vina tribului , de unde stii..iti dai cu presupusul, eu nu vorbesc decat in cunostinta de cauza intotdeauna cand postez pe extern si asta pentru ca ma respect pe mine si pe cei care citesc..asa ca am rugamintea sa vorbiti atunci cand cunosteti subiectul...deci poate ca iti e prieten sau nu asta e partea a doua insa te rog daca nu stii ce spui sa te abtii..nu o sa dezvolt subiectul pentru ca e treaba interna a ROAR..Si unde vezi tu ca eu ma scuz.i ate rog eu mai citeste postarea mea inca o data analizeaz-o bine si dupoa cum am spus nu puneti pasiune mai multa decat trebuie.
 

DeletedUser

Nu trebuie acum sa va contrazice-ti, si-a spus si Livian parerea si nu vad nimic gresit in asta, acum nu trebuie sa va contrati, vad ca spuneti ca nu este adevarat dar nu veniti cu argumentele necesare pt ai demonstra ca se inseala, atata timp cat nu veniti si cu argumentele necesare fiecare poate spune ce doreste....:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus