Familia Necrutatorii vs Death

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

mogul , unele din atacurile alea sunt fake:) cate odata mai gresesti si pe satu de aparare faci atac ,
 

DeletedUser15358

da asa e templar. Eu sincer nu folsesc 400 cavalerie si 300 de topoare la un fake,is m-ai zgarcit :D
 

DeletedUser

da asa e templar. Eu sincer nu folsesc 400 cavalerie si 300 de topoare la un fake,is m-ai zgarcit :D

Am o mare DILEMA....hmmm...sa fiu eu suparat ca am luat sat de la voi cu aparare trimisa in atac....sau ar trebui sa va revizuiti voi atitudinea asta de nr1..in aceasta lume si sa va faceti mea culpa ptr ca a-ti pierdut sate astfel....Grea Dilema....ma poti ajuta domnule mogul? cu un sfat?

e uite asa sa ai ce comenta...na ca am folosit si mai putine trupe....de sunt zgarcit rau

Agresor: MORPHEN
Sat: xxxxx

Număr: 555 444 0 222 0 0 0 303 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: Gabythemummy2
Sat: xxxx

Număr: 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pierderi: 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In ambele cazuri acele atacuri pot fi trimise ori ca fake .. ori acel jucatori mai avea cateva trupe in sat..si a zis ca ar putea ajuta si acele trupe la ceva..
 

DeletedUser13868

Side 1:
Tribes: »TDL« VIKING
Players:

Side 2:
Tribes: Death
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 148
Tabăra 2: 73
Diferență: 75

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 3
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,278,092
Tabăra 2: 747,477
Diferență: 530,615

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,209
Tabăra 2: 31,504
Diferență: 97,705

image.php
 

DeletedUser

D-le Templar....spuse lu` tovarasa....nu-i corect....astea nu se pun ptr ca nu au fost luate cu atacuri full. Poate data viitoare , nu-i asa dle Mogul ?...( pacat ca ma ai la avatar )...
 

DeletedUser

da poate vrei sa vezi cum ataca andreykillerboss cu sate full! da nu se joaca:)) da cate 30 de sate pe un sat:)) normal ca pierdut tot:)):eek::eek::eek:
 

DeletedUser15358

Morphen daca citeai si in spate iti dadeai seama de ce am pus rapoartele.
Domnul templar a facut misto ca,golegul meu sa aparat cu atacul la un sat si a zis ca nu am auzit de recuperare. Pai recuperarea se da de pe un alt sat,iar satul ala pe care erau atacurile cu nobil avea zidul jos si adeziunea scazuta,alta solutie nu era.
Iar eu am pus rapoartele alea ca sa ii demonstrez ca si el are...
Oricum ai luao,nu se da fake cu 200 de topoare si 400 de calareti;)
 

DeletedUser

Mogul daca vrei sa scapi de acele trupe , dai fake si cu 200 de topoare si 400 de calareti .. nu mai fa nici tu acuma atata haz aici nu isi are rostul .. haide sa purtam un razboi civilizat.. ne conduc.. eu ii felicit , tot respectul .
 

DeletedUser

Diferenta dintre noi ( cei din aceasta zona ...unde sunt si eu ) si majoritatea care joaca , consta in faptul ca noi nu avem vise de preamarire si de nemurire pe acest joc...am "mancat bataie...am dat bataie"...am avut intotdeauna un respect aparte ptr cei care au tratat acel lucru ca pe un joc...in schimb nu mi-au placut niciodata cei care au luat prea personal acest joc ( si atunci cand ataca si atunci cand pierd...unii i-si pierd controlul....vocabularul o ia ...pe aratura). Este un joc, in care unii castiga...altii pierd....aceleasi "orgolii" de mari playeri ( nu contest aceasta calitate) au indepartat multi jucatori din tribul vostru initial ( DIE....inclusiv pe mine). Voi fi multumit si daca voi cuceri si daca voi fi cucerit. Cat despre tine Mogul...sincer...ptr "...Iar eu am pus rapoartele alea ca sa ii demonstrez ca si el are..."demonstreaza fff multe despre tine d.p.m.d.v....si din ce vad mai esti si SENIOR M....mwhahahaha.....SA MURIM FRUMOS
 

DeletedUser15358

ce usor te joci tu cu cuvintele morphen vorbesti de acolo de la caldurica din postura de atacator. Daca ai fi fost tu cel izolat si atacat...nu erai asa increzator.
Dap sunt senior cred ca se vede si diferenta...eu nu dau asemenea fakuri si nici nu trimit nobili la 2,3 ore dupa curatare(curatere fara berbeci de regula).
Daca atacai doar tu nu luai nici un sat sa fim seriosi.... dar pana la urma asta ii un joc de echipa.
Felicitari pentru cele 2 sate luate de tine :rolleyes:
 

DeletedUser

mwhahahaha...super tare....fiind senior ma asteptam la mai mult de la tine....nici macar nu stiu de unde sa incep sa te corectez....cu toate ca nu merita efortul...dar sa fiu in tema deschisa pe acest topic....caldurica - de cand joc pe aceasta lume am avut sate inconjurate de adversari.....se poate observa si la rangul de la aparatori.....2 sate...mwhahahahah....diferenta intre noi chiar se vede...deja ma intreb ce caut pe aceasta lume unde te afli si tu

P.S. Intreaba-l pe warewolf. ( ptr ca simt ca el a fost sitter )..unde-i sunt trupele ( defensive ) ale lui gabi...mwhahahahahaha...denota doar faptul ca esti prea preocupat de ceea ce este pe extern...si nu ceea ce se intampla in tribul din care faci parte...I-mi place atitudinea ta...chiar i-mi doresc sa devii si conducator in tribul vostru:) la mai mare:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce legatura are ca el este Senior Member si tu esti Junior Member ? .. asta face diferenta de posturi ..
 

DeletedUser

ce legatura are ca el este Senior Member si tu esti Junior Member ? .. asta face diferenta de posturi ..
mwhahahaha....eu fiind junior...si el senior ( pe acest forum )...ii da un sentiment de superioritate...si trebuie sa arat respectul cuvenit unui SENIOR....in ale forumului
 

DeletedUser15358

Ar fi frumos sa nu m-ai postezi daca nu ai nimica de spus. ce faci tu acuma se numeste spam ;):)
 

DeletedUser

mwhahahaha....eu fiind junior...si el senior ( pe acest forum )...ii da un sentiment de superioritate...si trebuie sa arat respectul cuvenit unui SENIOR....in ale forumului

Nu stiu daca iti dai seama dar unii din noi chiar respectam aceasta tema.. nu o mai umple cu prostii
 

DeletedUser

ia zii lui andreikillerboss sa iti dea acele 30 de rapoarte cu atacuri care au fost pe mine!:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus