Familia S.F.

DeletedUser2154

si cati crezi tu ca din astia 470 cati sunt acuma ataca cum ar trebui sa se atace!!!???sunt si alte triburi cu peste 400 de membrii si sunt sub noi!!!oare dc noi suntem mai agresivi???
 

DeletedUser2154

cand eram eu in CD unii din voi nici nu stia ce inseamna acel trib ;)



daca nu sti cu cine ** te rog sa lasam balta ..... doar iti spun ca eram unul din cei 20 de oameni care au invins tot LEON din zona H.A si care pe urma a fuzionat cu CD akum toate satele mele se afla la CD asa ca nu imi spune mie cum sta treaba cu CD ca am fost akolo un timp si nu am zis eu nimik ca nu le este frica de voie dar aici se incadra H@IT@ de atunci actualul ~HL~ .... in rest nu vad trib care sa ii fie frica :|

Atunci dc SOF ne-a cerut pna dupa 2 saptamani in care i-am batut mar in K 54???ti-am dat doar un exemplu pot continua?dc primesc mesaje din interiorul DST ca se tem sa nu le declaram si noi razboi??....mai zic???
 

DeletedUser

8 T.D.S.T. 93,71 Mio.
9 Cavalerii Dreptatii 92,35 Mio.



ca agresor aici la triburi ...



si luati aminte aici ca tribul DST este doar de cateva luni cand CD ii de 1 an si ..
 

DeletedUser4991

de ce sunteti agresivi? pentru ca sunt fricosi/putini activi inamicii vostrii ,d-aia ...
 

DeletedUser

Atunci dc SOF ne-a cerut pna dupa 2 saptamani in care i-am batut mar in K 54???ti-am dat doar un exemplu pot continua?dc primesc mesaje din interiorul DST ca se tem sa nu le declaram si noi razboi??....mai zic???




normal cand vine dst vs circ , cd , cdac, nwo , rip , r1p , whind , etc ..... ti se pare normal ?
 

DeletedUser2154

8 T.D.S.T. 93,71 Mio.
9 Cavalerii Dreptatii 92,35 Mio.



ca agresor aici la triburi ...



si luati aminte aici ca tribul DST este doar de cateva luni cand CD ii de 1 an si ..

1 CIRC 138,11 Mio.
2 Academia C.D. 134,87 Mio.
3 H@IT@-LEGIO 134,37 Mio.

baiatu ai gresit adresa eu sunt in CDac...si ia si plangi....si plangeti toti...impreuna cu C.D. reprezentam o forta si vom reprezenta o forta si toata lumea se va gandi de doua pana va vrea sa ne atace!!!
 

DeletedUser

Inamici învinşi
Ca agresor
Rang Porecla Cucerit
1 Termo 10,48 Mio. circ
2 mazare 10,03 Mio. dst
3 piovra 9,39 Mio. sof
4 TAOTAO 7,96 Mio. dst
5 SarafanWarrior 7,75 Mio. dst
6 diandi 7,03 Mio. sof
7 T-virus 6,62 Mio. dst
8 xena 07 6,56 Mio. ~HL~
9 mladie 6,52 Mio. RIP
10 ultrasstiinta 6,19 Mio. ALlghT
11 Gibrail 6,13 Mio. AKi
12 ianus 6,05 Mio. dst
13 leob 5,96 Mio. circ
14 AdiMutu 5,94 Mio. circ
15 RevengeR 5,91 Mio. ~TLD~
16 Legatus legionis 5,83 Mio. RIP
17 nanmarius 5,76 Mio. SOF
18 pictard 5,70 Mio. AKI
19 ss mihai 5,67 Mio. SOF
20 dezz 5,60 Mio. dst
 

DeletedUser

aratami u in primi 20 de atacatori unde vezi membru CD sau Cdac ? :| nu prea vad
 

DeletedUser

1 CIRC 138,11 Mio.
2 Academia C.D. 134,87 Mio.
3 H@IT@-LEGIO 134,37 Mio.

baiatu ai gresit adresa eu sunt in CDac...si ia si plangi....si plangeti toti...impreuna cu C.D. reprezentam o forta si vom reprezenta o forta si toata lumea se va gandi de doua pana va vrea sa ne atace!!!




pe cat punem pariu ca pe mine nu ma ataca din Cdac nici daca ii obligi u ? ;) :p:p:p
 

DeletedUser4991

rofl, peste tot sunt inactivi/nabi intr-un trib cu peste 200 membrii ...

si la faza cu o forta, sti zicala aia: lauda de sine nu miroase a bine ))
 

DeletedUser

eu ti-am aratat ca unitate ca grup...diferenta dintre noi si alte triburi este ca se evidentiaza un atacator unul care face diferenta...la noi o face grupul!!!



si ia zimi si u sa nu mor prost ;) dc cand eu trimit o rezervare la voi in trib nu se respecta si habar nu mai aveti prin forumul ala ce si unde trebuie pus ? :| chiar azi mam trezit cu o astefel de problema am confirmarea ca la voi omul cu claim mi-a aprobat rezervarea si dupa 1 sapt primesc mesaje de la cei din Cdac ca erau rezervate de ei :| poate de la cat va atacati intre voi aveti asa multe pct la atacatori ;)
 

DeletedUser

aaaaaaaa stai ca u trimiti un berbec ;) scuzama triburile cu rang mare la atacatori se respecta trimit doar 1 berbec la mistho ;)
 

DeletedUser

@Ovello, eu personal i-am invitat sa discutam despre aceata regula a parasiri tribului.Sa ajungem de comun acord la o solutie si sa o aplicam, cine a dorit sa-si exprime parerea a facut-o, restul .. am presupus ca sunt de acord cu decizia mea.Cine nu era de acord cu regula ,era invitat sa discutam mutarea lui in alt trib.A plecat cineva ? Iti spun eu .. nu a plecat nimeni.

In locul vostru as fi ales varianta de a fi realist. Iar a fi realist inseamna urmatoarele lucruri:

1. Nu toti sunt activi in sensul ca citesc forumul si se implica in viata tribului
2. Nu trebuie sa se faca sedinta pentru a stabili daca regula parasirii tribului e una normala sau nu (Desire nu a avut nevoie de o astfel de sedinta ca s-o imprime tribului)
3. Trib nu e tot una cu echipa. Una e echipa si alta e trib. (sau altfel: Un roman plecat in SUA va ramane ever roman si isi va rezerva dreptul de a se intoarce in tara lui, chit ca pe perioada sederii lui in SUA va munci si va pune umarul la progresul SUA, nu a Romaniei)

In locul vostru, eu mi-as face un bine: as lasa lucrurile sa decurga natural. Ce anume e natural? Cine se aseamana se aduna. Oarecum o selectie naturala a avut loc, insa artificialul si-a cam bagat nasul in imparteala asta a echipelor (triburilor), imparteala care in mod natural trebuia sa aiba loc pe baza asezarii geografice si a apartenentei de o mentalitate sau alta (iar fiecare trib sa fie caracterizat de o anumita mentalitate). In plus, in locul vostru nu as avea nici o mandrie sa stiu ca (eu) am reusit sa duc un trib pe primul loc pastrand reguli de genul "Cine pleaca moare", ci mai degraba daca am reusit sa tin acel trib pe locurile fruntase pe principiul "M-au iubit si de aceea au ramas alaturi de mine". Din acest punct de vedere SH da clasa la toata lumea (unu). Deplang disparitia lui.
 

DeletedUser

[lot of crap deleted]

Din acest punct de vedere SH da clasa la toata lumea (unu). Deplang disparitia lui.

nu ai dreptate din mai multe motive.
daca era asa, acum SH nu mai avea doar 4 membri:
33 SH 2.037.474 2.037.474 4 509.369 187 10.896

si nu incerca sa-mi zici ca s-au lasat liderii sau alte pretexte.


later edit: daca CD+Ac declara razboi DST-ului, mie personal mi s-ar parea de rahat :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus