Familia S.F.

DeletedUser

Pai stiu ca pe atunci TLD si C.D. aveau o relatie speciala, sau cel putin asa credeam noi, se pare ca se urmarea injunghierea noastra pe la spate...frumos nu am ce zice :)
 

DeletedUser2154

nu va injunghea nimeni pe la spate, intreba fostii lideri TLD pe ce perioada se facuse Pna!!!
 

DeletedUser

Mane eu vorbeam de perioada cand aveam alianta si a fuzionat C.D. cu RIP, de alta perioada nu vorbesc pentru ca nu eram in conducerea TLD atunci :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in cel mai bun caz CD vor ramane neutrii dar eu cred ca vor intra impotriva DST in acest razboi
SOF va intra sigur alaturi de CIRC
chiar nu v-ati obisnuit dupa atata timp?:)
pana la urma asta e jocul,aliantele,tradarile fac parte din el si chiar sunt putin mirat ca cei din DST nu au anticipat asta,eu cred ca era destul d clar
 

DeletedUser

Lordkoas stia sa joace triburile dinainte sa fi aparut acest joc :)

sa nu zici ca nu te sustin man ;))
 

DeletedUser1136

oriucum esti boot...mai joc si acum triburile si cam domin aceasta lumea:)));) in in primi 10:D
 

DeletedUser

domnule maf maf cred ca nu sti ce inseamna forta DST ului. Daca in 5 luni de zile au ajuns sa aiba punctajul la agresori mai mare decat al unor triburi care joaca de un an de zile inseamna ca au realizat ceva si vor mai realiza. Vor fi zone in care DST va ceda nu zic nu dar zone in care vom impinge granitza cu ushurintza. Daca tot te afli in primii 10 de ce te mai ascunzi ti e rusine cu numele pe care l ai?
 

DeletedUser6798

in cel mai bun caz CD vor ramane neutrii dar eu cred ca vor intra impotriva DST in acest razboi
SOF va intra sigur alaturi de CIRC
chiar nu v-ati obisnuit dupa atata timp?:)
pana la urma asta e jocul,aliantele,tradarile fac parte din el si chiar sunt putin mirat ca cei din DST nu au anticipat asta,eu cred ca era destul d clar

Daca va exista un razboi SOF + CIRC vs DST + YKZ, singurul regret pe care il am e ca vom fi nevoiti sa ii avem ca inamici pe piovra, 35 dasi, bumbix etc (jucatorii fostului T-S-O) si pe cei care au trecut din YKZ in SOF (Comyro, bitman, sicosul si restul).

Doar jucatorii a doua triburi ne'au fost aliati cu adevarat, in toata istoria tribului YKZ: e vorba de TE si de T-S-O (care apoi au fuzionat cu SOF). Cu cele doua triburi am avut o adevarata alianta, exact asa cum trebuie sa fie una. Bazata pe prietenie, incredere si respect reciproc, totul neconditionat. Cu alte triburi (si nu vreau sa fie considerata o lipsa de respect) au fost doar PNA-uri "imbracate" in aliante.
 

DeletedUser

heheh...62,80% la atacatorida tare bine al doilea rang dupa SOF...pe noi nu prea are cine sa ne atace....
chucky22 asa cum ti-am zis si pe mess iti zic si acuma...cu oricine ati fi inceput razboi un razboi corect ne bagam, dar mie ca si lui Nanel de fapt nu ne plac manevrele a la TLD....DST a facut aceeasi chestie acuma cu SH si YKZ exact cum a facut TLD in trecut cand a luat HLD la ei provocand un conflict!!! nu e vorba de mutu aici sau de CIRC!!!ati facut exact ceea ce noi uram cel mai mult TLD....un trib cu care ne-am razboit foarte mult timp!!!
Dc nu iesit oare DST in fata sa spuna luam SH si YKZ la noi si incepem razboiul cu CIRC....totul a fost pe ascuns singurul din CD care stia de aceasta manevra a fost Razvan87 care a stiut doar pt el, facand promisiunea sa nu spuna!!!ma intreb oare dc DST a simtit nevoia sa ascunda ceva de colegii de familie???si mai intrebi tu chucky22 dc blamam DST???

aberatii aberatii si iar aberatii, esti destul de prost informat
1. mi s-a spus din start, de dinaintea inceperii discutiilor cu SH sau YKZ, ca CD nu va interveni daca SOF sau CIRC ne declara razboi ... deci "ti-am zis si pe mess iti zic si acuma...cu oricine ati fi inceput razboi un razboi corect ne bagam" e doar o abureala (mi-ai si explicat sitatia cand e vorba de CIRC)
2. din nou iti spun ca l-am contactat pe nanel sa discutam despre aceste lucruri, acesta trimitandu-ma la razvan (cu care m-am inteles excelent dintotdeauna) ... si razvan a stiut tot ce am vrut sa facem ... deci tribul CD a fost anuntat ... daca Nanel isi facea putin timp sa ** cu mine, el era singurul care stia despre acest lucru, nu a facut-o, este problema voastra, eu mi-am facut datoria ca membru al familiei sa imi anunt conducatorul CD (si cum tu imi tot spui ca nu faci nimic fara sa iti spuna CD, nu aveam de ce sa te anunt si pe tine)
3. ne spui sa uitam TLD-ul, dar se pare ca si tu il tot amintesti
4. cum ti-am spus mai sus, din CD a stiut conducatorul vostru (in lipsa lui Nanel, Razvan este conducatorul CD - asa mi-a fost spus - ), suficient, nu aveam niciun motiv sa te anunt si pe tine deoarece tu doar executi ordine venite de sus
5. de ce nu am anuntat? vroiai sa le si cer acordul, nu? sincer, eu mi-am dorit schimbarea diplomatiei, CIRC si-a dorit razboi cu noi (poate indirect) prin actiunile lor ... au atacat PNA fara macar sa declare un refugiat, asta arata ft mult ce a insemnat acest PNA pt ei ... recunosc ca a fost greseala noastra ca nu am renuntat la acesta de mai multa vreme, dar fiecare mai face cate o greseala ...


tinand cont ca familia SF nu mai exista si ca motivele desfintarii acesteia au fost postate si discutate, cer inchiderea acestui topic ... multumesc
 

DeletedUser3061

inca o data vrei sa vezi raporte cum ca circul nu a atacat inaintea voastrea .....
 

DeletedUser2154

@chucky22 esti tu sigur ca eu doar execut???
normal ai anuntat pe cel care tine locul lui Nanel...cand a aflat Nanel nu a fost deaccord si am iesit din familie!!!motivele sa stiu!!!!
P.S. nici eu nu am fost deaccord cu razboiul
 
Sus