~FB~ Vs H@IT@

  • Autor subiect DeletedUser4620
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4620

Din seara asta 12:00 ~FB~ Declara razboi H@IT@
Motive : extindere,restu raman in trib
Maine speram sa aducem si ceva rezultate
Succes Xena poate acu te va interesa pozitia noastra :D
 

DeletedUser

Un razboi ce va fi foarte interesant,cel putin pentru mine :D

Multa bafta baieti :) (sau mai bine zis fetelor ? :confused:)
 

DeletedUser4620

Un razboi ce va fi foarte interesant,cel putin pentru mine :D

Multa bafta baieti :) (sau mai bine zis fetelor ? :confused:)
daca te referii la mine a doua parte, dar ca membri ai tribului ambele
:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din seara asta 12:00 ~FB~ Declara razboi H@IT@
Motive : extindere,restu raman in trib
Maine speram sa aducem si ceva rezultate
Succes Xena poate acu te va interesa pozitia noastra :D

Fermele dupa ce sunt batuite mai vor sa se si extinda:eek::eek:

Multa bafta!:D
 

DeletedUser

Multa bafta in razboi si cat mai multe reusite ( asta si de la ovidix nu numai de la roachera care nu prea are ce cauta in razboiul vostru)
 

DeletedUser

Respectam pozitia voastra si vom lua pozitie ca atare.
Rezultatele sigur vor aparea, stai linistita.

Referitor la partea "Succes Xena poate acu te va interesa pozitia noastra" ,ei bine asta chiar nu ma interesa ca si pozitia lui zeitate si ovidix......intr'un cuvant.....NEINTERESANT.
 

DeletedUser

Referitor la partea "Succes Xena poate acu te va interesa pozitia noastra" ,ei bine asta chiar nu ma interesa ca si pozitia lui zeitate si ovidix......intr'un cuvant.....NEINTERESANT.

aberezi , Xena ... intr-un razboi orice pozitie a oricarui trib e interesanta pentru un sef de trib .Daca pe tine nu te intereseaza atunci imi pare rau ( Sau nu) sa iti spun ca haita va pierde acest razboi:) asa ca ai face bine sa te intereseze :)
 

DeletedUser

Succes H@it@ in acest nou razboi! xena, cradriani, uxini, EvilSoul, Hideoshi si toti ceilalti bafta la cat mai multe sate luate (nu conteaza de unde, ~FB~ sau Legio :p)

FoH-NeXt, ai revenit la ideea initiala ? :)) Nice try dude....(imi cer scuze oficial pentru prescurtarea nick-ului tau, multumesc de observatie)
ovidix, succes si tie, vei avea nevoie :p

P.S. Postare in calitate de fost membru al tribului H@it@ , got it ovidix ?

Later edit: Daca-mi permiteti, o mica statistica

6 H@IT@ 19.820.509 39.924.594 295 135.338 4819 8.285
7 Legio 19.358.749 25.668.857 105 244.465 2712 9.465
14 ~FB~ 13.552.809 20.073.150 159 126.246 2412 8.322
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2602

sansa mea sa ma razbun pe fostii membrii DACIA fara sa intampin prea multa rezistenta, poate :D
 

DeletedUser

@BlooM, vrei sa demonstrezi ca desi haita ii aproape de 3 ori cat tribul nostru, noi avem aproape acelasi punctaj. :p
 

DeletedUser

@BlooM, vrei sa demonstrezi ca desi haita ii aproape de 3 ori cat tribul nostru, noi avem aproape acelasi punctaj. :p

Nu, era doar o statistica banala de inceput de razboi, cu pozitia in clasament, punctajul aferent si numarul de membrii.

Asta datorita faptului ca in general la razboiae exista migratii masive de jucatori...nu pentru altceva.
 

DeletedUser

Aaa, am inteles. :)

Succes ~FB~ si succes (sau mai bine nu) xena cu organizarea defensivei in sud (m'ati dezamagit ca nu ati dus la sfarsit fuziunea cu india :(... macar cu united sa faceti treaba cum trebuie :x ).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Succes ambelor triburi in acest razboi:)se poate observa pe harta cum ~FB~ are doua zone concentrata in timp ce H@IT@ are una singura(cu un front mai mare de pe care se pot lansa atacuri frumose,sau de pe care se pot pierde sate la fel de frumoase )

PS:Zeitate,interesanta semnatura...
 

DeletedUser5095

Succes ambelor triburi in acest razboi:)se poate observa pe harta cum ~FB~ are doua zone concentrata in timp ce H@IT@ are una singura(cu un front mai mare de pe care se pot lansa atacuri frumose,sau de pe care se pot pierde sate la fel de frumoase )

PS:Zeitate,interesanta semnatura...

H@IT@ are 2 zone :)) LEGIO si ~FB~ , iar ~FB~ are doar H@IT@ .

gl & hf .
 

DeletedUser

Se referea nu la zone de contact cu inamicii, ci la zone de trib, concetrare de sate...asta era ideea.
Si nu cred ca ma insel....desi pe tw am ramas mirat ca tribul ~FB~ nu apare, sunt in urma tare cu update-urile...
 

DeletedUser

m-am referit la dispunerea pe harta.vei observa ca H@IT@ are o zona principala concentrata in timp ce ~FB~ are doua.

@Bloom
Va mai dura pana se actualizeaza pe TW...si da,la zone de trib ma refeream;)


Later Edit:Zona H@it@ in frontul cu ~FB~ este aproximativ dubla ca si concentrare de sate.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus