=FB= vs. mai multi

DeletedUser18238

Cu bibi-codecs pliz, sa nu inteleaga lumea aiurea:D

lasa k la cat de buni va dati, intelegeti voi, iar daca nu intelegeti banuiti, iar daca nici asta, ii luati la rand poate ...:confused:
cam mult praf fac membrii fb , referitor la critici la adresa altor playeri sau triburi, nu toti, cine stie cunoaste :rolleyes:
 

DeletedUser18238

Macar FB nu sunt un trib de noobi...niste mamutei :rolleyes:

ai vrea ma ?:mad: da dupa ce criteriu ma "euclid" sau ce mai erai si tu, clasifici jucatorii ? dupa nume, te uiti in kingz , si ala ala ala , pff ce nume au is nabi, apo in k4l , sau cir , la fel, ala ala ala , nabi, ce nume ,is nabi :eek:
aapoi vii te uiti in fb, moaa ce nume au, se vede k is pro, ce mandru ma simt ..:D
ce kestie , gandire de 2 lei si un ban ;)
 

DeletedUser

ai vrea ma ?:mad: da dupa ce criteriu ma "euclid" sau ce mai erai si tu, clasifici jucatorii ? dupa nume, te uiti in kingz , si ala ala ala , pff ce nume au is nabi, apo in k4l , sau cir , la fel, ala ala ala , nabi, ce nume ,is nabi :eek:
aapoi vii te uiti in fb, moaa ce nume au, se vede k is pro, ce mandru ma simt ..:D
ce kestie , gandire de 2 lei si un ban ;)

Dar vai...te-ai simtit?

Eu nu am facut aluzie la tribul tau...care o fi :rolleyes:

PS:Cel mai mult imi plac oamenii care isi bat joc de limba romana
 

DeletedUser18238

poi nici eu la tine , ci la tribu tau, asa cum au facut altii din fb, gen phant isee , etc etc , nu stau sa numar oile acu, desi mi`ar fi mai usor ;)
fiecare are dreptul la parere , da nu la a jigni membrii altor triburi, jignind tribul in sine ..in fine, gl & hf
p.s am specificat k nu de tot fb, ci doar ce`i care au macait in vant ..
 

DeletedUser11852

w1nston, in primul rand nu inteleg ce te bagi tu in topicul asta, tribul tau e scos din calcule aici. Fa-ti politica si propaganda unde trebuie, te rog.
Cat despre ce-am declarat noi si colegii nostri, atat aliati cat si dusmani, se cheama propaganda, baiete. E RECLAMA!!!
 

DeletedUser17680

Side 1:
Tribes: =FB= C.K. Avalon
Players:

Side 2:
Tribes: Pelasg FighT SR PEACE S_N »LS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17,370
Tabăra 2: 1,094
Diferență: 16,276

image.php
 

DeletedUser11852

da' ce crezi ca ne-agitam sa dam tare-n ei? :D
E ca si cum ar avea toti playerii premium si isi marcheaza fermele pe harta :)))
 

DeletedUser

waii lipseste omu 2 zile si deja e haus[haos]:D mama pun si eu statistici la noi ca vad ca o dati in diverse:D
 

DeletedUser11852

Side 1:
Tribes: =FB= C.K. Avalon
Players:

Side 2:
Tribes: FighT PEACE Pelasg S_N SR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 271
Tabăra 2: 226
Diferență: 45

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 1
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 447,899
Tabăra 2: 278,674
Diferență: 169,225

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28,818
Tabăra 2: 1,094
Diferență: 27,724

image.php
 
Sus