=FB= vs. mai multi

DeletedUser18154

si stiu k se milogea zicea k tribul vostru se va autodistruge datoria a mai multor razboiae o data dar nu inteleg k triburile noob nu mai fac parte din categoria triburi
 

DeletedUser14622

V`a inchis Aztecul:( eu am vrut sa va zic sa nu va puneti cu el :D

cu ce nea inchis lasilor?trimiteti ma mesaje in continuare sa va fie lasati colegii in pace,daca voi asta credeti ca e razboi,lasati-va de triburile,cu totii de la al mai mic la al mai mare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14622

Domnule Mistocarel deja ti-ai cam luat "triburile" in cap. Te crezi prea bun ? Demonstreaz-o pe harta nu prin mesaje. Cand vei ajunge si tu la nivelul de joc al lui Aztecul atunci sa mai ai curajul sa il jignesti. lauda de sine nu aduce bine. Jocul este unul de razboi, strategie si diplomatie. Nu toate triburile au ca voi 20 de aliati si 100 de pna-uri. Sau dumneata ai nevoie de posturi pentru a deveni senior ? Uneori stau si ma intreb, asa in sinea mea, cum puteti fi atat de laudarosi ? Spre deosebire de tine, toata lumea stie de Aztecul si de ce a reusit el sa faca pe serverul international, de tine am auzit acum, cand ai iesit in evidenta printr-o lauda de copil mic, de genu: ce jucarie am eu sac sac sac, u nu ai, cam asa reiese. Pe viitor te rog sa postezi tot ce in legatura cu topicul, daca nu te rog frumos du-te linistit la Off-topic, acolo nu se ia nimeni de tine.

Si cu asta am incheiat orice discutie cu unul ca tine, care iese pe aici cu tot felul de aberatii din plictiseala si din nebagare in seama. O seara buna in continuare tuturor .
man,va vedeti incoltiti de dovezi?eu cred ca a fost cat se poate de on topic aceasta dovada,priveste razboiul prea mult experimentatilor in acest joc!
 

DeletedUser14622

pina la urma, ce conteaza cine e si ce a fost aztecul ? Aici vorbim in cazul de fata , ce se intampla in momentul asta, ce a facut aztecul pe celelalte lumi nu ar trebui sa schimbe cu nimic modul de abordare si adevarul pur .

Oricum in cazul de fata dreptatea e clar de partea lui aztecul , in timp ce Mistocarel nu-si mai gaseste motive si cuvinte..

asta numai e off-topic?
ce inseamna ptr voi off-topic=tot ceia ce nu va convine
on-topic=tot ceia ce va convine,laude si numai stiu eu ce

acum nu se mai face off-topic,nu?
 

DeletedUser11852

WoW, Domnul MistocareL a descoperit ca =FB=, Avalon si C.K. au in total 1 ferma si ca actioneaza ca un singur trib...bravo, "jeniule" :D

- Asta inseamna alianta! Ce-a vrut sa atraga atentia Aztecul prin acel mesaj a fost ca respectivul daca va continua atacurile asupra colegului nostru se va trezi lovit de ei chiar si fiind in PNA. Dar voi, care habar n-aveti ce-nseamna vorbitul diplomatic si tratatul diplomatic, dati din gura :p

- Pentru toti membri Triplei Aliante: va rog eu, lasati-l pe MistocareL sa se joace si el cu masinuta la nisip. Nu-i stricati jucarioara. Ca alta nu mai gaseste :D
 

DeletedUser18154

dupa cum se observa tu faci off topic acum incercand sati scoti camasa ...acesta e topicul =FB= si batidax e un =FB= pe *** tu nu esti
 

DeletedUser11852

e inamic oricum, are loc aici.

MistocareLe, laudele ne sunt permise, doar suntem la Politica si Propaganda, in caz ca nu stiai ;)
 

DeletedUser14622

va rugam numai postati aici decat membrii =FB=

aici e un topic deschis de membrii =FB= care nu accepta alte posturi a altor membri de trib,aici se posteaza doar ceia ce tine de lauda la adresa tribului si a membrilor lui,cam asta ar fi trebuit sa fie numele topicului nu =FB= in razboi cu mai multi!lasati-ne ma cu razboiul vostru si cu tot!dupa posturile unor im idau seama ca ei nu stiu ce inseamna razboi!
 

DeletedUser18154

aici e un topic deschis de membrii =FB= care nu accepta alte posturi a altor membri de trib,aici se posteaza doar ceia ce tine de lauda la adresa tribului si a membrilor lui,cam asta ar fi trebuit sa fie numele topicului nu =FB= in razboi cu mai multi!lasati-ne ma cu razboiul vostru si cu tot!dupa posturile unor im idau seama ca ei nu stiu ce inseamna razboi!

Consider ca lauda la adresa tribului =FB= este binevenita din moment ce isi fac bine treaba impotriva Dusmanilor
 

DeletedUser11852

aici e un topic deschis de membrii =FB= care nu accepta alte posturi a altor membri de trib,aici se posteaza doar ceia ce tine de lauda la adresa tribului si a membrilor lui,cam asta ar fi trebuit sa fie numele topicului nu =FB= in razboi cu mai multi!lasati-ne ma cu razboiul vostru si cu tot!dupa posturile unor im idau seama ca ei nu stiu ce inseamna razboi!

ba baiatule, tu nici in ziua de azi nu ti-ai dat seama de ce v-am declarat razboi?

Sa va motivam naibii sa va puneti si voi mintea si nervii la contributie, sa incercati sa va organizati impotriva noastra, ca daca va atacam rosu inchis pe harta va gaseam de 50-60 ori mai varza decat sunteti acum!

Excelati in numar de membri si atat! N-am vazut asa ceva, voi habar n-aveti ce-nseamna atacuri organizate. Si-mi pare rau ca nu am rapoarte sa iti arat, dar neavand nobili avem totusi ceva realizari frumoase in aceste razboaie cu voi: va facem jucatorii sa dea restart. Si asta fara sa dam coordonat in voi ;)

Asa ca baga-ti mintile-n cap ca =FB= nu va ajungea niciodata la aliati sau PNA, deci tot dusman era. Dar, spre deosebire de toate triburile de pe alte lumi, =FB= a facut ceva sa te oblige sa inveti sa joci, sa te oblige sa te organizezi(ca trib) si sa ai curaj de raspuns!

noapte buna!
 

DeletedUser18154

Aceasta scurta povestioara PHAT pe care ai scriso e cu dus si intors unii o ineleg altii nu o inteleg iar micultul baiaetel care ne tinea companie bine inteles ca nu a priceputo si sa dus la somn
 

DeletedUser

Excelati in numar de membri si atat! N-am vazut asa ceva, voi habar n-aveti ce-nseamna atacuri organizate.


Ia nu-i baga pe toti intr-o oala. Mai bine intreaba-l pe jucatorul tau de langa mine si mistocarel, care s-a mutat la margine, sa-ti arate ce inseamna unitatea noastra.


Faptul ca vreti sa motivati pe altii sa joace mai bine ca triburi, e o initiativa de laudat totusi. Ar fi pacat ca jocul sa fie fara razboaie si neinteresant.
 

DeletedUser9837

Foarte amuzant topicul :D

Parerea mea, in legatura cu tema propusa ( adica aia buni contra aia "pe din-afara" ) : un "jucator excelent" nu cred ca poate fi considerat o calitate. Eu unul nu m-as lauda cu asa ceva. Un jucator bun mi-l imaginez stand ore intregi, zile si nopti, in fata monitorului, farmand, atacand la secunda, raspunzand la circulare etc. Asta spune multe despre sarmul si personalitatea cuiva.
Asa ca, bafta celor trei triburi care se bat cu toata harta. Foarte probabil ca o sa castige.... desi in astfel de jocuri, cuvantul "winner" are un echivalent destul de nasol in viata reala.

Poate cel mai de bun simt post de pana acum!

Nu m-am putut abtine sa nu remarc asta...

.
 

DeletedUser

Rog pe aceasta cale moderatorii de a curata acest topic de raspunsuri inutile genu "succes", "spor la innobilari", etc Topicul asta se transforma in circ

Multumesc anticipat.
 

DeletedUser14622

ba baiatule, tu nici in ziua de azi nu ti-ai dat seama de ce v-am declarat razboi?

Sa va motivam naibii sa va puneti si voi mintea si nervii la contributie, sa incercati sa va organizati impotriva noastra, ca daca va atacam rosu inchis pe harta va gaseam de 50-60 ori mai varza decat sunteti acum!

Excelati in numar de membri si atat! N-am vazut asa ceva, voi habar n-aveti ce-nseamna atacuri organizate. Si-mi pare rau ca nu am rapoarte sa iti arat, dar neavand nobili avem totusi ceva realizari frumoase in aceste razboaie cu voi: va facem jucatorii sa dea restart. Si asta fara sa dam coordonat in voi ;)

Asa ca baga-ti mintile-n cap ca =FB= nu va ajungea niciodata la aliati sau PNA, deci tot dusman era. Dar, spre deosebire de toate triburile de pe alte lumi, =FB= a facut ceva sa te oblige sa inveti sa joci, sa te oblige sa te organizezi(ca trib) si sa ai curaj de raspuns!

noapte buna!

bai baiatule,lasane ma cu interventiile astea a tale in discutii ca si mare orator,plictisesti cu fitele tale de mare player,gata nu o sa ma mai bag pe topicul tau!te las sa te dai in spanac!vad ca nu iti plac posturile mele,mai ales cele care incrimineaza tribul tau cum ca ar fi o sleata de noobi!
 

DeletedUser9837

bai baiatule,lasane ma cu interventiile astea a tale in discutii ca si mare orator,plictisesti cu fitele tale de mare player,gata nu o sa ma mai bag pe topicul tau!te las sa te dai in spanac!vad ca nu iti plac posturile mele,mai ales cele care incrimineaza tribul tau cum ca ar fi o sleata de noobi!

Mistocarel ...neata! Nu te tavalesti si cu mine putin?

Eu sunt din CK...si imi caut antipatii pe forumul extern...Am vazut ca si tu ...ce zici??
 

DeletedUser

Sleahta de noobi saluta pe aceasta cale sleahta de noobi din S_N si in special acei membrii care cer invitatii
3.gif


O dimineata placuta in continuare
 
Sus