=FB= vs. mai multi

DeletedUser

Domnule Mistocarel deja ti-ai cam luat "triburile" in cap. Te crezi prea bun ? Demonstreaz-o pe harta nu prin mesaje. Cand vei ajunge si tu la nivelul de joc al lui Aztecul atunci sa mai ai curajul sa il jignesti. lauda de sine nu aduce bine. Jocul este unul de razboi, strategie si diplomatie. Nu toate triburile au ca voi 20 de aliati si 100 de pna-uri. Sau dumneata ai nevoie de posturi pentru a deveni senior ? Uneori stau si ma intreb, asa in sinea mea, cum puteti fi atat de laudarosi ? Spre deosebire de tine, toata lumea stie de Aztecul si de ce a reusit el sa faca pe serverul international, de tine am auzit acum, cand ai iesit in evidenta printr-o lauda de copil mic, de genu: ce jucarie am eu sac sac sac, u nu ai, cam asa reiese. Pe viitor te rog sa postezi tot ce in legatura cu topicul, daca nu te rog frumos du-te linistit la Off-topic, acolo nu se ia nimeni de tine.

Si cu asta am incheiat orice discutie cu unul ca tine, care iese pe aici cu tot felul de aberatii din plictiseala si din nebagare in seama. O seara buna in continuare tuturor .
 

DeletedUser706

Domnule Mistocarel deja ti-ai cam luat "triburile" in cap. Te crezi prea bun ? Demonstreaz-o pe harta nu prin mesaje. Cand vei ajunge si tu la nivelul de joc al lui Aztecul atunci sa mai ai curajul sa il jignesti. lauda de sine nu aduce bine. Jocul este unul de razboi, strategie si diplomatie. Nu toate triburile au ca voi 20 de aliati si 100 de pna-uri. Sau dumneata ai nevoie de posturi pentru a deveni senior ? Uneori stau si ma intreb, asa in sinea mea, cum puteti fi atat de laudarosi ? Spre deosebire de tine, toata lumea stie de Aztecul si de ce a reusit el sa faca pe serverul international, de tine am auzit acum, cand ai iesit in evidenta printr-o lauda de copil mic, de genu: ce jucarie am eu sac sac sac, u nu ai, cam asa reiese. Pe viitor te rog sa postezi tot ce in legatura cu topicul, daca nu te rog frumos du-te linistit la Off-topic, acolo nu se ia nimeni de tine.

Si cu asta am incheiat orice discutie cu unul ca tine, care iese pe aici cu tot felul de aberatii din plictiseala si din nebagare in seama. O seara buna in continuare tuturor .

Hai sa nu exageram ..
Sunt si eu un ramolit ...nimic mai mult
Sunt jucatori mult mai buni si reprezentativi ca mine ..
Eu nu sunt un exemplu ...
Am multe bube si eu ...

Dar macar stiu ca daca doua triburi sunt aliate , o data ce ataci un trib il ataci si pe celalalt !
Ca diplomatia e prost facuta ...e o alta discutie ...
Deci hai sa discutam despre tema topicului , si lasatima pe mine ca nu sunt chiar asa inger !
Vremea mea a c am trecut demult ...

Deci orice post despre mine este offtopic ! si va trebui tratat in consecinta ...
 

DeletedUser

ma bag si eu ca musca in lapte :p...ideia este in felul urmator si eu sunt un jucator mic in comparatie cu multi alti...si am pe cineva in trib care joaca si el de ceva timp, atat incat sa il cunoasca pe aztecul si mia spus multe lucrui bune despre el si despre experienta lui...si iti poti da si tu seama ca e un jucator mare atunci cand spune ca si el are bubele sale...un jucator mare intotdeauna isi cunoaste defectele, asta denota modestia sa ;) :

Text personal
Participari in joc :
Tribalwars :

World 1 [iunie 2006][Primul servar al jocului]=Lider al primului trib de romani din joc Romania [RO]

World 9 [2007]Lider al imperiului Romania

Servare in care am condus tribul Romania [RO] World 1,World 2,World 9,World 10,World 14,World 15,World 16,World 18,World 21

Varianta romana [Triburi]

Lumea 1 [iulie2007]: Ministru de razboi =Avalon
Lumea 5 : Lider TW
Lumea 8 - 10 Solitar
 

DeletedUser17276

Foarte amuzant topicul :D

Parerea mea, in legatura cu tema propusa ( adica aia buni contra aia "pe din-afara" ) : un "jucator excelent" nu cred ca poate fi considerat o calitate. Eu unul nu m-as lauda cu asa ceva. Un jucator bun mi-l imaginez stand ore intregi, zile si nopti, in fata monitorului, farmand, atacand la secunda, raspunzand la circulare etc. Asta spune multe despre sarmul si personalitatea cuiva.
Asa ca, bafta celor trei triburi care se bat cu toata harta. Foarte probabil ca o sa castige.... desi in astfel de jocuri, cuvantul "winner" are un echivalent destul de nasol in viata reala.
 

DeletedUser

ma bag si eu ca musca in lapte :p...ideia este in felul urmator si eu sunt un jucator mic in comparatie cu multi alti...si am pe cineva in trib care joaca si el de ceva timp, atat incat sa il cunoasca pe aztecul si mia spus multe lucrui bune despre el si despre experienta lui...si iti poti da si tu seama ca e un jucator mare atunci cand spune ca si el are bubele sale...un jucator mare intotdeauna isi cunoaste defectele, asta denota modestia sa ;) :

Text personal
Participari in joc :
Tribalwars :

World 1 [iunie 2006][Primul servar al jocului]=Lider al primului trib de romani din joc Romania [RO]

World 9 [2007]Lider al imperiului Romania

Servare in care am condus tribul Romania [RO] World 1,World 2,World 9,World 10,World 14,World 15,World 16,World 18,World 21

Varianta romana [Triburi]

Lumea 1 [iulie2007]: Ministru de razboi =Avalon
Lumea 5 : Lider TW
Lumea 8 - 10 Solitar

pina la urma, ce conteaza cine e si ce a fost aztecul ? Aici vorbim in cazul de fata , ce se intampla in momentul asta, ce a facut aztecul pe celelalte lumi nu ar trebui sa schimbe cu nimic modul de abordare si adevarul pur .

Oricum in cazul de fata dreptatea e clar de partea lui aztecul , in timp ce Mistocarel nu-si mai gaseste motive si cuvinte..
 

DeletedUser

frate parca topicul era de razboi....nu de laudele fiecaruia :)))
vad k nu atacati nimik, chiar vad k declarati razboi degeaba, nimeni nu pune rapoarte cu sate luate de la dusmani, decat se lauda k face si drege :))))
pot sa ma laud si eu?imi permiteti?=)))
 

DeletedUser

deocamdata nu e momentul de statistici si innobilari dar e bine sa tinem topic-ul ''la inaltime'' pentru mai tarziu.

Oricum stai linistit(a) ca rapoarte de farmare si curatari sunt prea multe ca sa fie postate... mi-as fi dorit o statistica de Unitati Distruse ( ODA ) intre 2 tabere , era foarte interesant ...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Apropo batidax, acum ceva vreme la piata centrala era optiunea aia cu cate trupe ai omorat etc...mie mi se parea mult mai interesanta aia decat ce este acum cu "sate invecinate"
 

DeletedUser

Apropo batidax, acum ceva vreme la piata centrala era optiunea aia cu cate trupe ai omorat etc...mie mi se parea mult mai interesanta aia decat ce este acum cu "sate invecinate"

pentru jucatori care platesc, eu nu sunt unul dintre ei ;p
 

DeletedUser

On-Topic
happy6.gif
- Este clar cine va domina Sud-Estu , din ce se vede ! ( =FB= , C.K. )

Sunt foarte curios cum vor decurge relatile dintre =FB= si C.K. ! [ poate pe vitor (2-3luni) vor ajunge la o fuziune , si se va creea un trib mare in sud-est.Desigur momentan este prematur , desigur o opinie amea ]

Bafta !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Un avertisment general pentru: alexia26, batidax, cavalerul noptzii, Doctors Advocate, dumieu, Mistocarel, n3olitic, SirAnubis, WizZ.R, AsuDeTreflaNoUno, eddypatrascu, FoH-klaudiu, gabytza17, Grinning cat, rakanishu
 

DeletedUser18154

PhatBwoy chiar sunt atat de noob precum te lauzi pe forumul tau ?
 

DeletedUser11852

doar nu crezi ca esti atat de bun pe cat te cred restul n00bilor din ZtGst ?? :p
 

DeletedUser18154

dar nu ma crede nimeni bun cine a zis k ma crede bun ..si oricum ZtGst e un subiect incheiat ....oricum nu ma cred bun dar vreau sa vad ce face ZtGst fara mine si ink cativa playeri care ii scot de acolo ...e cel mai noob trib pe care lam vazut deci acei membri sunt sub limita noobilor
 

DeletedUser11852

stiu, am vazut c-au dat 3 restart intr-o seara cand am atacat :D si-a doua zi Don Tudor intreba diplomatul nostru daca noi ii avem cumva dusmani si nu leam declarat :p
 

DeletedUser18154

ar fi trebuit sa ma intrebe pe mine dar tiam zis k sunt noobi .....imi arata mie ce diplomat bun este prin niste mesaje de milog asubra atactorilor vostrii pt a inceta atacurile ....tiam zis subiect inchis ...sau facut invitatii la vrajeala insusi intemeietorul a invitat spionul vostru .....si a dat peste 500 de invitatii la vrajeala pe harta week-endul acesta la ce sa ma mai astept si se plang k nui activitate pe forum ...decii oi fi noob k toti suntem nu e nimeni perfect dar nici k astia
 

DeletedUser11852

De milogire? daca tot ai spion la mine in trib, ia uita-te tu matale unde-s discutiile postate, de se milogea de playerii mei sa intre in Ztgst :p

Al naibii macar de-i nimerea p-aia care nu ma stiu :D
 

DeletedUser18154

stiu k aveti la GENERAL o tema ZtGSt un forum Comun cu Avalon si C.K. si organizaea pe grupe SUD nord ves est centru si SPAMU care nu lipseste pe nicaieri
 
Sus