Festivalului Bucharest Rock Arena

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser2821

Surse de pe piata de publicitate arunca o noua bomba: Bon Jovi si Guns N’Roses vor concerta cel mai probabil la Bucuresti la sfarsitul lunii mai.
Se preconizeaza ca recitalurile celebrelor trupe rock vor avea loc in cadrul festivalului Bucharest Rock Arena.

Festivalul, aflat la prima editie, isi propune sa adune intr-o locatie situata la 15 km de Bucuresti peste 70.000 de persoane in perioada 30-31 mai.

Organizatorii au promis doua nume foarte mari pe care iubitorii de rock si nu numai le apreciaza enorm iar speculatiile indica spre Bon Jovi si Guns ‘N’Roses, ambele trupe aflandu-se la momentul respectiv in turneu prin Europa.



Ia sa va vad , rockerilor , ce ziceti :> ??? :)
Intrarea e gratis ca doar e pe camp :)) .
 

DeletedUser

bati campi ....... ca daca E ADEVART TE OMOR EU CU MANA MEA ...... ca ajung in faliment
 

DeletedUser

as vrea eu...:( nu cred sa fie asa ceva posibil...e 1 aprilie mai tarziu si nu stim noi?:rolleyes:
 

DeletedUser

Hmmmm, ar fi bine sa fie ca in zvonul asta. Mai ales pentru Guns. Ca deh, inainte de metal, ascultam rock. :)
 

DeletedUser

in deschidere o sa fie guta si salam, asa am auzit prin targ :)
 

DeletedUser

Hmm... Ar fi ceva , sunt multi fani Guns si Bon Jovi la noi :). Eu personal sunt multumit ca au fost anul trecut la noi Metallica si Iron
 

DeletedUser

intrare moka la bon jovi si guns? tu faci misto de mine ??:)) hai sa vina si AC/DC de ce nu?:)) poate si Deep Purple si de ce nu Led Zep si Pink Floyd :|
 

DeletedUser431

ti se intinde un deget si tu vrei toata mana :))) daca lumea spune....
 

DeletedUser

pai ne ia omu la misto... ca eu pe asta nu o cred... cum pana mea Bon Jovi si Guns MOKA?
 

DeletedUser431

om trai si om vedea.... pana atunci sunt doar niste zvonuri, nu?
 

DeletedUser

dap:D om trai si om vedea:p


ps: si mai mult misto ... Dintre formatiile romanesti care vor concerta in cadrul evenimentului sunt amintite: Altar, Celelalte Cuvinte si Vita de Vie.


ALTAR:X CELELALTE CUVINTE... MOKA?:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Vestea" asta a aparut, EXACT in acelasi format si anul trecut, cam prin vremea cand s-au anuntat concertele Metallica, Maiden, Whitesnake si Def Leppard. Tot atunci se mai vehiculau EXACT Bon Jovi si Guns'n'Roses, atat ca pentru luna iunie. Iar in turneu nu stiu cine or fi, dar Bon Jovi nu au nici un turneu programat, iar Guns incep abia in iunie... cu Mexic, Australia si Japonia. Cand am facut eu geografie, nici una din tarile astea nu erau in Europa :)
 

DeletedUser

Eu as vrea sa mai vina Dave in Romania din nou:rolleyes: sau de ce nu chiar DT :D

Sincer , eu de Bon Jovi nu am auzit :confused:... who are those freaks poate sa fie si din cauza ca nu prea ascult rock, orice care se termina cu metal ( prog , death , heavy , trash ... ) e mai ok asa ca ... NEXT please!
 

DeletedUser2821

intrare moka la bon jovi si guns? tu faci misto de mine ??:)) hai sa vina si AC/DC de ce nu?:)) poate si Deep Purple si de ce nu Led Zep si Pink Floyd :|

Bai lasa ca ac/dc costa 200 de euro biletul dar ma duceam nu ma intereseaza.
MA SCUZATI CITITI AICI BULETELE COSTA !
http://www.ticketpoint.ro/bilete/1/358/bilete+bucharest+rock+arena
Stiti ca aici trebuie confirmare pentru a posta un topic si nu am avut cum sa editez pt ca acuma am ajuns acasa ... :D .
Deci biletele costa !
SI da este real credeti ca nu am ce face . :|
Nu ai auzit de bon jovi :)) ?
Asta este .
Oricum pe mine acolo ma gasiti :)) .
 

DeletedUser

Oameni cu bani se duc la concerte, oameni ca mine stau p triburile si se uita pe youtube la concerte :(
Dar cine stie, poate am noroc anul asta :D
 
Sus