Filmulete cu cantece de pe youtube bune pentru razboi

  • Autor subiect madalin2009
  • Data de început

DeletedUser

Mi-a provocat sila videoclipul, GROAZNIC !

Pfffff....e foarte misto!
8.gif
Mersi Sydonay!
 

DeletedUser

Melodia e asa si asa, dar videoclipul dezgustator, HUUUUUUUUUUU emo !
 

DeletedUser

Multumesc pentru diversele aprecieri, de fapt, eu am avut in vedere doar melodia, nu si video-clipul, insa am uitat un alt cantec care se muleaza perfect jocului-Until it sleeps- Metallica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E asa de bine sa postezi pe forumul extern dintr-o ipostaza ceva mai detasata... poate ca de acum incolo se va si juca ceva... ca sa folosesc o expresie specifica, mai degraba, altor activitati, acum ca s-au schimbat datele problemei...spun asta deoarece, a propos de mesajul lui aliat, trimisesem o puzderie de atacuri care nu au fost valorificate de colegii de trib, poate ca acum cineva o sa asculte de afirmatiile id-ului sydonay si va face ceea ce trebuie sa faca. Deci, succes la innobilat, cat despre bere, fara comentarii, eu vad ca jocul in sine e mult prea mult pentru jucatorii de pe k14
 

DeletedUser

Zucchero- Cuba libre I dream to a really free Romania, va fi oare, candva in viitor, posibil ca tara noastra sa aiba un singur sistem de facto, anume cel democratic si ca intreaga societate sa constituie extrapolarea la scara nationala a Hong-Kong-ului, ca sa spun asa. "O tara, un sistem". Care e legatura cu triburile, poate doar faptul ca, de acum, activitatile mele se limiteaza la propaganda, si inca la una care tine de lumea cu 3D, asa ca macar s-o fac ca lumea!
 
Sus