Filmulete cu cantece de pe youtube bune pentru razboi

  • Autor subiect madalin2009
  • Data de început

DeletedUser

Bullet for my Valentine- The End
PS. Valentine - tot Valentine-a fost persoana care a intemeiat tribul fremen, cea mai frumoasa experienta virtuala de-a mea, unii dintre putinii tribari care-au citit intreg ciclul Dune de Frank Herbert
Da, fabbyana, chiar am fost niste fremeni, insa doar pana in momentul in care Valentinne s-a retras, ulterior, la ceva vreme, incalcandu-se orice regula de bun simt, kierkegaard a intemeiat un trib cu acelasi nume
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ar mai fi si piesa Disarm a celor de la Smashing Pumpkins, pentru cei care vor sa se lase.
 

DeletedUser

E uimitor, insa, cat de mult se potrivesc versurile melodiei Bullet with butterfly wings a formatiei Smashing Pumpkins cu specificul jocului:
Lumea este un vampir, trimis sa scurga/dreneze
Distrugatoare secrete, te tin pe tine ridicat in fata flacarilor
Si ce primesc eu pentru durerea mea?
Dorinte tradate, si o bucata din joc
Chiar daca eu stiu- Presupun ca-ti voi arata
Toata duritatea mea rece ca un job vechi
In pofida furiei mele eu sunt doar un sobolan in cusca x2
Atunci cineva va spune ca ceea ce este pierdut nu mai poate fi niciodata salvat,
In pofida furiei mele nu sunt decat un sobolan intr-o cusca,
Acum sunt gol, nimic altceva decat un animal
Dar poti sa o simulezi, doar pentru inca o reprezentatie? Si ce vrei? Eu vreau sa schimb. Si ce este ceea ce ai obtinut? Cand te simti la fel/ sau poate ca tie rusine/
Refren
Spune-mi ca eu sunt unicul, spune-mi ca acolo nu este nimeni altul,
Iisus a fost fiul unic
Spune-mi ca eu sunt cel ales
Iisus a fost unicul fiu pentru tine ( Muad' Dib)
Refren
Si eu inca cred ca nu pot sa fiu salvat
 

DeletedUser

cei care o cauta pe sydonay, desi e o greseala gramaticala pe undeva deoarece intotdeauna eu am fost pe contul meu, sydonay, trebuie sa le risipesc sperantele, daca aveau vreunele, si ca totul sa se incheie asa cum ar fi trebuit sa se incheie va las o melodie de farewell
Tiamat- Lucienne
 
Sus