focushor News: Editia #5 - Linistea colibei noastre

oklama

member
Scor reacție
0
Prada, dragule, stii cum e aici? E ca la cs:go.. silverii se uita la globali si isi spun ca n-ai cum sa joci asa bine, ca sunt codati. Uite asa e si acum :)

da man, da, stii ca-s fanul #1. tu pe ce cont esti?

chiar suntem corecti, ca nu iti convine tie e alta discutie de care nici ca-mi pasa :*

de asta e sagal singurul lider de trib cu ban la activ pe lumea asta, de prea corect ce e :))
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
5.png
3.jpg
1.png
4.png





Aici o invocam pe domnisoara ActOfDivinity care ne explica cum a stat sitter la dl, Carmen stamatescu, iar toate satele din tribul lui(inclusiv ale lui) ajung in Power
1604662000521.png
fara pierderi de trupe. Apoi o sa ne dea teamviewer si ne arata cum baga antisplitturi ms pe ms ca in poza de mai sus:))))


Si il mai rugam si pe domnu harvey specter sa dea teamviewer si sa ne explice cum statea el sitter la silviu91 in TD si ajungeau toate satele in power fara pierderi iar el dadea recuperari de pe sitter daca incercau fratii sa ia
1604662453619.png



pup la jucatorii fame care se bat in piept ca castiga toate specialele :))), asa ati jucat voi pe harta timp de o luna de zile v-ati luptat cu 2 backstabburi si cu sittere prin conduceri cu cedare de sate pe fata :) si tot noi suntem aia care "nu jucam pe harta" :)))
 

oklama

member
Scor reacție
0
Ba, e bine ca te pricepi si tu la ceva :) macar atat daca nu altceva ;)

las' ca si tu faceai filmulete frumoase cu jderii dupa speciale, da' in rest pe harta cine te tine minte? ce mai misca neadan pe contul tau, progamere ;)
zi bre pe ce cont joci sa-ti fac o memă, ce te ascunzi asa? sa iti scriu in engleza? :))
 

Marky.

member
Scor reacție
0
:)))
Da ma, de-asta eu joc in Mnk si Jderii si tu in Fratii, ca sunt noob :)) bravo Prada, tine-o tot asa.
Hai ca m-ai plictisit, vorbim miercuri.
 

oklama

member
Scor reacție
0
da' tu faci galerie bro :)) joci? unde joci? arata-ne ce sate ai cucerit tu pt ukraina, jderii, mnk. te-ai plictisit, sigur, vorbim la anu' #pa
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
nu cred ca e nimeni suparat pe aici.
Doar cativa frustrati care arata cu degetul insa ei habar n-au sa joace... daca le zici de aparare incrucisata, de exemplu, se apara cu atacul.

de urmarit acest topic pentru mai multe detalii :)
 

Marky.

member
Scor reacție
0
da' tu faci galerie bro :)) joci? unde joci? arata-ne ce sate ai cucerit tu pt ukraina, jderii, mnk. te-ai plictisit, sigur, vorbim la anu' #pa
Esti cam glumet astazi creatorule de gif-uri.
Ne vedem pe harta.

P.S. Pe Yang Manchun joc.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
As vrea sa scriu un mesaj cu dovezi clare ca jean luc incalca regulile. ... tot asa cum a facut si el. Dovezi asemanatoare.

1604669441443.png


In poza asta de exemplu, se vede clar, are hack de cazarma, merge mult mai repede dacat grajdul.

1604669424971.png

Iar aici puteti observa numarul de trupe, daca nu stiti va spun eu ca este un numar ocult, si asta demonstreaza clar prietenia lui cu mai marii jocului si zeii rai ai triburilor
1604669511306.png

In poza asta se vede clar ca daca schimbi cateva cifte si le inlocuiesti cu altele iese 666 ceea ce inseamna ca sunt oameni rai.



Sper sa se ia masuri impotriva acestui Jean, ca nu mai putem cu el, ne face viata grea.
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
As vrea sa scriu un mesaj cu dovezi clare ca jean luc incalca regulile. ... tot asa cum a facut si el. Dovezi asemanatoare.

Vezi atașament 3592

In poza asta de exemplu, se vede clar, are hack de cazarma, merge mult mai repede dacat grajdul.

Vezi atașament 3591
Iar aici puteti observa numarul de trupe, daca nu stiti va spun eu ca este un numar ocult, si asta demonstreaza clar prietenia lui cu mai marii jocului si zeii rai ai triburilor
Vezi atașament 3593
In poza asta se vede clar ca daca schimbi cateva cifte si le inlocuiesti cu altele iese 666 ceea ce inseamna ca sunt oameni rai.



Sper sa se ia masuri impotriva acestui Jean, ca nu mai putem cu el, ne face viata grea.




gata penibilule ca nu stiti cum sa va mai scoateti unu pe celalalt :)))) ti-am zis bro marele trib FoAME s-a batut o luna de zile pe speciala cu cedari de conturi si dupa incearca sa gaseasca si scuze pentru cum nimereste el atacuri ms pe ms :))) N-o sa mai dau commuri aici ca aveti prea multi fanboy si sincer e o pierdere de timp ca tu nu demonstrezi nimic nici pe harta nici pe extern, doar schimbi subiectul si incerci sa faci caterinca :))

marele conducator UKR care isi ia ban pentru lansator vine pe forum si incearca sa ne explice cum el joaca legit si ne da explcicatii cum reuseste sa lanseze el ms pe ms

v-am zis ca devine din ce in ce mai jenant subiectul asta ca nu aveti raspunsuri pentru nimic, a mai ramas doar numele de voi din pacate :(
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
arata-ne campionule cu cine te-ai luptat de aici =)))) noroc cu sitteru in TD ca mai faceai si de acolo ceva pe gratis, da las` ca ai facut ptr colegi
1604670487516.png

1604670503969.png




cum e bro sa iesi cu tupeul asta pe extern?

1604670641635.png



=))))))
 

Deleted User - 743797229

gata penibilule ca nu stiti cum sa va mai scoateti unu pe celalalt :)))) ti-am zis bro marele trib FoAME s-a batut o luna de zile pe speciala cu cedari de conturi si dupa incearca sa gaseasca si scuze pentru cum nimereste el atacuri ms pe ms :))) N-o sa mai dau commuri aici ca aveti prea multi fanboy si sincer e o pierdere de timp ca tu nu demonstrezi nimic nici pe harta nici pe extern, doar schimbi subiectul si incerci sa faci caterinca :))

marele conducator UKR care isi ia ban pentru lansator vine pe forum si incearca sa ne explice cum el joaca legit si ne da explcicatii cum reuseste sa lanseze el ms pe ms

v-am zis ca devine din ce in ce mai jenant subiectul asta ca nu aveti raspunsuri pentru nimic, a mai ramas doar numele de voi din pacate :(

Hai sa zicem ca ai dreptate, dar voi de ce ne cedati satele?
 
Scor reacție
0
gata penibilule ca nu stiti cum sa va mai scoateti unu pe celalalt :)))) ti-am zis bro marele trib FoAME s-a batut o luna de zile pe speciala cu cedari de conturi si dupa incearca sa gaseasca si scuze pentru cum nimereste el atacuri ms pe ms :))) N-o sa mai dau commuri aici ca aveti prea multi fanboy si sincer e o pierdere de timp ca tu nu demonstrezi nimic nici pe harta nici pe extern, doar schimbi subiectul si incerci sa faci caterinca :))

marele conducator UKR care isi ia ban pentru lansator vine pe forum si incearca sa ne explice cum el joaca legit si ne da explcicatii cum reuseste sa lanseze el ms pe ms

v-am zis ca devine din ce in ce mai jenant subiectul asta ca nu aveti raspunsuri pentru nimic, a mai ramas doar numele de voi din pacate :(
Numele si satele de la voi ce le mai avem, ca in rest...

Si nu si-a cautat nimeni scuze, ca alea nu-s nici macar atacuri nimerite la ms, sunt atacuri care se intampla de cand jocul, si daca e sa arati multimea de atacuri pe care le-ati avut pe voi se vede clar ca totul e corect, da tu din 300 de atacuri, vi si imi dai poza cu 2 atacuri diferite de pe 2 sate diferite, pe 2 sate diferite, ca sa nu mai spun ca erau si fake, si apoi te miri ca iti spune lumea ca n-ai dreptate.

La cum a dat bastian tren de dimineata cu 8 secunde intre nobili ma mir ca nu ne reclamati si ca ne intra nobilii la 50ms diferenta. CUM REUSIM CUM REUSIM?
1604671224964.png
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
Numele si satele de la voi ce le mai avem, ca in rest...

Si nu si-a cautat nimeni scuze, ca alea nu-s nici macar atacuri nimerite la ms, sunt atacuri care se intampla de cand jocul, si daca e sa arati multimea de atacuri pe care le-ati avut pe voi se vede clar ca totul e corect, da tu din 300 de atacuri, vi si imi dai poza cu 2 atacuri diferite de pe 2 sate diferite, pe 2 sate diferite, ca sa nu mai spun ca erau si fake, si apoi te miri ca iti spune lumea ca n-ai dreptate.

La cum a dat bastian tren de dimineata cu 8 secunde intre nobili ma mir ca nu ne reclamati si ca ne intra nobilii la 50ms diferenta. CUM REUSIM CUM REUSIM?
Vezi atașament 3597


boss tu cand o sa iei un sat de la un dusman al tribului atunci poti sa ai o parere pe forumu' asta :))) pana atunci nu esti nimic altceva decat un cont suport probabil :))) noroc cu nebuniile alea de scripturi de lanseaza 10 fake-uri pe secunda si cu atacurile norocoase ms pe ms ca altfel nu te remarca nimeni de la noi ca n-ai avut nicio actiune pe harta.... aaa da, stai ca ai mai facut ceva, singuru tau moment remarcabil a fost cand ne dadeai recuperari de pe sitter si satele tale le lasai goale pentru colegi :)))))))

1604672281974.png


culmea ca nici p-asta n-ai fost in stare sa o faci cum trebuie ca si noi am luat jumate din sate :))))))))


cred ca la momentul de fata esti singura persoana de pe forum caruia chiar i se potriveste expresia cu "mai mult joc pe harta te rog" :)))

mai verific peste 2-3 saptamani daca ai reusit sa treci de 100k inamici invinsi :))))))))))))))))))

:*
 
Scor reacție
0
Da ai ceva tupeu sa spui asta tinand cont ca da 404 daca te cauta lumea pe joc.

1604672588184.png


Vezi ca satele alea jumatate care au ajuns la voi, si-au pus numele exact ca xSatana si Ioda, sa nu cumva sa fie la ei si nu la voi.

Gata nu ma mai chinui sa-ti explic, oricum tu le ai asa bine cu jocul ca ai impresia ca orice atac trimis de astia de care iti e frica tie e dat cu ajutor divin.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ce vrei sa stii ma ca sunteti o adunatura de mizerabili care joaca pe cat de ilegal posibil :)))) SI TOTUSI castigati destule speciale fara sa va luati ban :))

Nu stiu ce s-a intamplat de v-au banat 20 de insi la inceputul lumii (probabil ati exagerat si voi, va da adminu un deget si voi ii luati toata mana), dar am o sa fac o postare cum da domnisoara ActOfDivinity impreuna cu domnul harvey specter cate 3-4 atacuri pe acelasi ms sau cum se lanseaza de pe 2 sate lipite in <20ms-uri.

Despre ce vrei sa mai vorbim ca ati facut speciala asta si n-ati luat ban? Cum in singurele 2 triburi cu care ati avut "treaba" erati sittere si va cedati sate cu 0 pagube, dar totusi la voi nu se baneaza cedarea de sate :))) Pe langa asta mai dati si 2 backstaburi =))

Si totusi iesiti cu un tupeu pe extern si va laudati :)) Asta e spuma serverului, "baietii care castiga toate specialele" cum se autointituleaza ei




si unde am stat eu sitter am vazut atacuri de genu, daca vrei caut niste printuri sa vezi cum lansa troscky, dar daca tot deschizi subiecte de genul, vreau sa tr intreb o si gura chestie, cand trimiti 2 atacuri de pe acelasi sat, gen spargere si demolare dupa, sa ajunga la aceiasi ora, minut, secunda ca si la trenu de nobili, cum lansezi ? ca sa iti arat dupa cum se vede lansatoru la unii colegi de-ai tai de care nu zici nimic
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
si unde am stat eu sitter am vazut atacuri de genu, daca vrei caut niste printuri sa vezi cum lansa troscky, dar daca tot deschizi subiecte de genul, vreau sa tr intreb o si gura chestie, cand trimiti 2 atacuri de pe acelasi sat, gen spargere si demolare dupa, sa ajunga la aceiasi ora, minut, secunda ca si la trenu de nobili, cum lansezi ? ca sa iti arat dupa cum se vede lansatoru la unii colegi de-ai tai de care nu zici nimic

nu inteleg foarte bine ce ai intrebat dar o sa-ti raspund :))) care metoda o preferi? cea veche de o stie toata lumea cand faci doua taburi mici le pui una langa cealalta si apesi pe Ataca sau ctrl+tab ca sa schimbi tabul :))) sau scriptul de ttrain care este complet legal?
 
Sus