Fosti membri GD !

  • Autor subiect DeletedUser2032
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2032

As vrea sa fac o statistica cu fosti playeri care au fost in GD ..as dori doar sa va postati numele :) multumesc
 

DeletedUser

Gabi23 ... am fost doar in trecere,insa la un moment dat ... faceam parte din GD.(mai sunt multi din CD ,care au trecut prin GD :) )
 

DeletedUser2032

poi la fel ca SH si voi CD sunte`ti marea majoritate fosti GD
 

DeletedUser

:))) mi-ati schimbat starea de spirit pe ziua de azi =))


p.s. barony dak tu sti, sau cine stie vreau si eu sa stiu cum pot lua legatura cu mladie, mi-a dat ea pe mesaj ca o sa o pot gasi prin nush ce prieten (user) care sa ii comunice dar nu mai am mesajul, si vreau neaaparat sa ii transmit ceva, cine ma poate ajuta pm aici sau pe l1, pe celelalte lumi nu joc eu pe cont dak mai exista pe vreo lume, ms
 

DeletedUser

a, stai ca am citit gresit, ca ne invitai iar :)), iti pun eu o lista de pe la mine din trib, pt ca multi nu intra pe extern:

wldsnk, desire, mazare, realpedro, byrald, zuper, liniuta, macara , Topogigeo , alex05, ... mai sunt , dar s-au mai si retras din ei

dar nu te chinuii sa trimiti mesaje de racolare, ca nu intra nimeni =))
 

DeletedUser

te salut a spus:
astăzi la ora 21:55
Din zei de-am fi scoboritori,
C-o moarte tot suntem datori!
Totuna e dac-ai murit
Flacau ori mos ingirbovit;
Dar nu-i totuna leu sa mori
Ori cine-nlantuit.

Ei sunt romani! Si ce mai sunt?
Nu ei, ci de-ar veni Cel-sfânt,
Zamolxe, c-un intreg popor
De zei, i-am intreba: ce vor?
Si nu le-am da nici lor pamânt,
Caci ei au cerul lor!

Si-acum, barbati, un fier si-un scut!
E rau destul ca ne-am nascut:
Dar cui i-e frica de razboi
E liber de-a pleca-napoi,
Iar cine-i vinzator vindut
Sa iasa dintre noi!

Eu nu mai am nimic de spus!
Voi bratele jurind le-ati pus
Pe scut! Puterea este-n voi
Si-n zei! Dar va ginditi, eroi,
Ca zeii sunt departe, sus,
Dusmanii lânga noi!

Care ai sange geto dac ! vino alaturi de noi ne unim...in GDL

Hahaha :rolleyes:
 

DeletedUser

da, si eu rad in hohote, i-am propus sa facem o operatiune "toti pe valiusha " iar, dar nu a vrut =))
 

DeletedUser7851

Am fost si eu in GD cateva luni...am venit odata cu zuper....nu mai stiu ce fuziune ....parca tribul zuper-troy sau ceva de genu` :D
 

DeletedUser5349

de plictiseala ce sa faca si shukru
eu zic sa invite toata harta :D
 

DeletedUser7851

GD nu a fost al tau....ci al dusmanilor , dusmanilor nostrii :))
Am fost si in TLD si in OLD Circ ( nu asta de acum ) si in NWO....si tot acolo am ramas.
Probabil ca si SH e o ploaie trecatoare pe harta lumii , nu cred ca mai e foarte mult pana incep discutiile si la voi.
 

DeletedUser

GD nu a fost al tau....ci al dusmanilor , dusmanilor nostrii :))
Am fost si in TLD si in OLD Circ ( nu asta de acum ) si in NWO....si tot acolo am ramas.
Probabil ca si SH e o ploaie trecatoare pe harta lumii , nu cred ca mai e foarte mult pana incep discutiile si la voi.

vorbeam de z-troy man, nu de gd, deocamdata ne-ai crescut tu moralul, ca am avut cu ce sa ne amuzam in ultimile zile =)), am mai avut discutii si vom mai avea, dar vom trece peste ele, fii fara grija ;)
 

DeletedUser7851

Asa se spunea si pe vremea GD-ului.....`acest trib va disparea cand va murii si ultimul dac `...... e uite ca nu au murit , au intors la Ploiesti , au tras alarma la tren in Gara Basarabi si tot in capitala au ramas .
 

DeletedUser

dak ai fi fost barony sau MB te-as mai fi crezut, pt ca ei le mai nimeresc si porma imi spun: "ti-am zis eu? " :D, dar asa ....
 

DeletedUser7851

Nu intru in polemici acuma....am mai scris undeva.....orice user TW cum sare de 200K are impresia ca el a fost primul pe harta , si pe unii mai de la margine chiar ii doare asta :)
Unii am jucat si simcity , iar unii am trimis suport si resurse la marginea hartii.
Cine inventase canuta cu zahar??? :D
 

DeletedUser

nici eu nu vreau sa intru in polemici , si am mai scris si eu ca majoritatea userilor care nu prea mai joaca ca nu mai au dc prin joc incep pe forum sa posteze, de aiurea ce-i drept
 

DeletedUser4645

:))) mi-ati schimbat starea de spirit pe ziua de azi =))


p.s. barony dak tu sti, sau cine stie vreau si eu sa stiu cum pot lua legatura cu mladie, mi-a dat ea pe mesaj ca o sa o pot gasi prin nush ce prieten (user) care sa ii comunice dar nu mai am mesajul, si vreau neaaparat sa ii transmit ceva, cine ma poate ajuta pm aici sau pe l1, pe celelalte lumi nu joc eu pe cont dak mai exista pe vreo lume, ms

lvescan de pe L4
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2032

wldsnk tie iti arde numai de mistouri :) daca stau bine sa ma uit pe harta nush dak au ce cauta unele triburi care sunt formate in marea majoritate din GD ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus