Fosti membri GD !

  • Autor subiect DeletedUser2032
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

wldsnk tie iti arde numai de mistouri :) daca stau bine sa ma uit pe harta nush dak au ce cauta unele triburi care sunt formate in marea majoritate din GD ...

Gresit ... sunt formate din jucatori care au trecut prin GD ;)
Daca crezi ca GD e un fel de trib mama a l1 ... e grav :)


E doar un trib,un trib cu o istorie bogata ... insa doar atat.
 

DeletedUser5203

Foarte multi au fost in GD..mai ales liderii triburilor cu care se lupta GD..:rolleyes:
 

DeletedUser

mistouri ca mistouri, dar cum a spus si gaby23 , nu gd ne-a creat, nu gd ne-a invatat sa jucam, doar am fost si prin gd, si ultima ta afirmatie: " Foarte multi au fost in GD..mai ales liderii triburilor cu care se lupta GD.." nu o inteleg.. Gd nu mai exista, si deci nu au dusmani
 

DeletedUser5203

A fost o gluma nevinovata...
M-am referit la timpurile vechi, demult apuse, cand GD era in top 5 si avea dusmani..nu ma bagati in seama; nu m-am putut abtine :)

Chiar nu am vrut sa jignesc pe cineva..tot respectul pentru GD si GD-isti..chiar daca Aquilla e stelist!

cu care se lupta GD.
--> fara diacritice; nu e ã e a.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

A fost o gluma nevinovata...
M-am referit la timpurile vechi, demult apuse, cand GD era in top 5 si avea dusmani..nu ma bagati in seama; nu m-am putut abtine :)

Chiar nu am vrut sa jignesc pe cineva..tot respectul pentru GD si GD-isti..chiar daca Aquilla e stelist!

--> fara diacritice; nu e ã e a.


Acum inteleg de ce eviti tiketul meu.....nici nu prea stii istoria lumii 1 si ai si ceva prieteni printre fostii lideri GD :D

inno.....pazea ca vin.
 

algernon

member
Scor reacție
0
si eu am fost in gd.
bineinteles,in a doua mea perioada de pe l1,folosind un cu totul alt id.
;)
 

DeletedUser

Salutare tuturor fostilor colegi!
Am fost de la inceputurile lumii L1 in GD si am ramas pana s-a desfiintat tribul. Pacat ca a facut fuziune, era o cauza onorabila ptr mine sa lupt pana la ultimul sat.

Unii din membrii continentului meu K54 care s-au lasat de joc, si care pentru multi trezesc inca amintiri:

uv1921
help
ahmose
LordKani
Ogre
peleaga...si altii care au fost jucatori cu punctaj scazut insa au jucat frumos in zona lor fara comentarii pe forum sau certuri inutile (il salut pe d-l Flamer cu ocazia asta :D)

A fost o perioada placuta, insa jocul merge inainte. Distractie placuta va doresc!
 

DeletedUser

fara sa fiu rautacios,v-as sfatui sa mai incercati un nou GD p l6,l1 este plina deja
 

DeletedUser1385

si eu ma numar pe aici:) , tot ce am facut trebuie sai multumesc lui uv1921 ea ma invatat si ma sistinut :) ,
 

DeletedUser

si eu am trecut prin gd :> dupa ce am reinceput :>:>:> a fost chiar interesant
 

DeletedUser

si acum sa fiu rautacioasa :D
Aquilla ne'ai dovedit tuturor cat de inapt esti ca lider .. nu ai abilitati ptr asa ceva .. accepta si tu acest lucru .. iti spun eu k e mai bine sa ramai un simplu player .. GD'ul sanse de reusita nu mai are pe L 1
 

DeletedUser

Din SOF am fost mai mulţi membri GD în vara anului trecut, printre care aş enumera pe:

- manuextrem
- higheaven
- Macabria
- subsemnatul

Cu siguranţă au mai fost şi alţii...
 

DeletedUser7851

ded man walking :D
hai sa trezim toti mortii
Mai bine ar incepe sa recunoasca cine a fost spion in GD , ca asa ....cred ca cam toata harta a trecut prin GD

Scuzati kakofonia :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus