Fuziune ~FS~ - RoD

DeletedUser

Incepand de astazi tribul ~FS~ va fuziona cu tribul RoD

Denumirea tribului va ramane cea de pana acum RoD - Run or Die

Diplomatia ramane neschimbata.

Pentru eventualele conflicte ce pot aparea in urma acestei fuziuni rog sa fiu contactat
 

DeletedUser

E clar, RoD va castiga lumea 1 (se pare ca ati gasit forumula castigatoare .. fuzionarile ;) ).
Deja incepe sa-mi fie frica. Pana acum imi era frica doar de Bau-Bau, insa voi veniti tare din urma :(:confused:.
Problema e ca la Bau-Bau era suficient sa inchid ochii si sa numar pana la 10, iar el disparea. Oare voi veti disparea daca aplic acelasi procedeu ? :rolleyes:
 

DeletedUser

ce bine

:)intr-adevar vom castiga L1...te indoiai de treaba asta??
 

DeletedUser2032

chestia e ca atrage`ti dusmani ... prea multi membri... mult prea multi..
 

DeletedUser5151

lasa-i mai sa faca ce-or vrea. Oricum sunt academie RIP, deci nu vad care e problema, practic. Daca ei se descurca, ok, Eu sincer nici nu am auzit de ~FS~.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa-i mai sa faca ce-or vrea. Oricum sunt academie RIP, deci nu va care e problema, practic. Daca ei se descurca, ok, Eu sincer nici nu am auzit de ~FS~.

sincer, nici eu nu am auzit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Incepand de astazi tribul ~FS~ va fuziona cu tribul RoD

Denumirea tribului va ramane cea de pana acum RoD - Run or Die

Diplomatia ramane neschimbata.

Pentru eventualele conflicte ce pot aparea in urma acestei fuziuni rog sa fiu contactat

stergeti ma contul si fugi odata in lumea reala ca esti jalnic ca jucator deacuma.
tribul rod, pai ala mai e trib? doamne...patetic!
 

DeletedUser

Felicitari Antananaric pt ca inca reusesti sa-ti mentii tribul in top 20 fie ca e prin fuziuni sau alte metode!
 

DeletedUser

stergeti ma contul si fugi odata in lumea reala ca esti jalnic ca jucator deacuma.
tribul rod, pai ala mai e trib? doamne...patetic!

eu chiar nu inteleg de ce te tot bagi tu peste tot si jignesti in stanga si in dreapta.....

am inteles ... ai tu ce ai cu circ... da ce mama naibii sa ai cu anta? :|
 

DeletedUser

valas, si care ar fi ideea daca a fost in sh si sh a avut razboi cu rod?
 

DeletedUser

da ce mama naibii sa ai cu anta? :|,
ce zicea rockgirl mai sus, poate are boala pe el, pe antanaric:)
 

DeletedUser

poate n-ai observat dar entech cam are boale pe aproximativ toata lumea. tu ai spus aia cu razboiul dintre rod si sh ca ca o rusine pt sh, la aia m-am referit eu.
 

DeletedUser787

loool inca mai exista triburi mamut pe l1 ? :)) anta ... inca putin si intreci vechiu T^A ... hai ca stiu ca poti :))) penibil ... macar nu mai posta pe extern "maretele tale realizari"
 

DeletedUser

loool inca mai exista triburi mamut pe l1 ? :)) anta ... inca putin si intreci vechiu T^A ... hai ca stiu ca poti :))) penibil ... macar nu mai posta pe extern "maretele tale realizari"

bomboana de baiat sau baiat de bomboana:-?? ... lasa omul sa refaca t^a -ul daca vrea el... ca sego nu cred ca se supara?
 
Sus