GDL - tribul cu cei mai multi analfabeti pe cap de locuitor

  • Autor subiect DeletedUser12715
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12715

exemplu
Jucător Gladiatus67
text personal
'
Te iei de aliati mei te iei de mine. Te iei de mine te iei de aliati mei'
corect=aliatii :D
de vazut pe http://ro6.triburile.ro/staemme.php?screen=overview&intro

mesaje primite
Titlu fără filtru nou citit răspunse fără filtru
nou
citit
răspunse
Partener de discuţie Ultima temă
ba .aiai armata (2) Gladiatus67
corect aia e armata :D


alt destept
ForeverRosu astăzi la ora 08:51bai desteptule, asta e tot ceam vrut, sa te las fara armata, eu nam nevoie de satul tau dar sunt sigur k eternalfear se va bukura de el, prost mai esti ma desteptule.
corect = tot ce-am vrut :D

alta perla
ForeverRosu în data de 03.09. la ora 23:21asa sa faki, mai tataie, dute plimbati nepoti, hai k incepi sa semeni k profa mea de rom! Mult norok, o sa ai nevoie, si mai lasate k korektatu k oricum nu esti mai bun k mn!

ForeverRosu în data de 03.09. la ora 16:52bai asta eu sunt baiat dp mess! Da ce sa stie un comunist?

ForeverRosu în data de 03.09. la ora 16:14nu ! Da vad k te kaki pe tine! Mai ** tineti gura baiete, oricum ramai fara satul ala
corect = tine-ti :D



acum sa vezi cum o sa vina tot tribul gramada pe mine, ce sa fac?? nu suport analfabetii

si acum cel mai tare mesaj
'IvanB astăzi la ora 11:57Mai voi nu sunteti normali:))))
In tribul vostru sunt doar analfabeti, cred ca asta e criteriu pe care se intra in trib
Si tu scrii ca pasta , o sa va vedeti pe forum(unde ai scris incorect)iti fac o reclama!!!!!! de o sa te stie tot site-ul
:))))
Hai ca m-ati facut sa rad azi..............:))))
Gladiatus67 astăzi la ora 12:02na.vrei sa scapi.hai la noi in trib.si te lasam in pace
Gladiatus67 astăzi la ora 12:01ba baiatule .am nobil.ce zici sal folosesc pe tine
IvanB astăzi la ora 11:58apropo, am uitat ,....... mi-e frica !!!!
'
concluzia este ca daca scriu corect sunt un comunist si daca ma vreau sa scap sa intru in tribul gladiatori si sa devin la fel ca ei
sa-mi tineti pumnii :D
 

DeletedUser12715

exemplu
Jucător Gladiatus67
text personal
'
Te iei de aliati mei te iei de mine. Te iei de mine te iei de aliati mei'
corect=aliatii :D
de vazut pe http://ro6.triburile.ro/staemme.php?screen=overview&intro

mesaje primite
Titlu fără filtru nou citit răspunse fără filtru
nou
citit
răspunse
Partener de discuţie Ultima temă
ba .aiai armata (2) Gladiatus67
corect aia e armata :D


alt destept
ForeverRosu astăzi la ora 08:51bai desteptule, asta e tot ceam vrut, sa te las fara armata, eu nam nevoie de satul tau dar sunt sigur k eternalfear se va bukura de el, prost mai esti ma desteptule.
corect = tot ce-am vrut :D

alta perla
ForeverRosu în data de 03.09. la ora 23:21asa sa faki, mai tataie, dute plimbati nepoti, hai k incepi sa semeni k profa mea de rom! Mult norok, o sa ai nevoie, si mai lasate k korektatu k oricum nu esti mai bun k mn!

ForeverRosu în data de 03.09. la ora 16:52bai asta eu sunt baiat dp mess! Da ce sa stie un comunist?

ForeverRosu în data de 03.09. la ora 16:14nu ! Da vad k te kaki pe tine! Mai ** tineti gura baiete, oricum ramai fara satul ala
corect = tine-ti :D



acum sa vezi cum o sa vina tot tribul gramada pe mine, ce sa fac?? nu suport analfabetii

si acum cel mai tare mesaj
'IvanB astăzi la ora 11:57Mai voi nu sunteti normali:))))
In tribul vostru sunt doar analfabeti, cred ca asta e criteriu pe care se intra in trib
Si tu scrii ca pasta , o sa va vedeti pe forum(unde ai scris incorect)iti fac o reclama!!!!!! de o sa te stie tot site-ul
:))))
Hai ca m-ati facut sa rad azi..............:))))
Gladiatus67 astăzi la ora 12:02na.vrei sa scapi.hai la noi in trib.si te lasam in pace
Gladiatus67 astăzi la ora 12:01ba baiatule .am nobil.ce zici sal folosesc pe tine
IvanB astăzi la ora 11:58apropo, am uitat ,....... mi-e frica !!!!
'
concluzia este ca daca scriu corect sunt un comunist si daca ma vreau sa scap sa intru in tribul gladiatori si sa devin la fel ca ei
sa-mi tineti pumnii :D



astia nu sunt normali!!!!
un alt mesaj !!!
'Gladiatus67 astăzi la ora 15:23oricum satu alai praf':D

cred ca fac glume cu mine!!! nu au cum sa fie chiar asa de.....:p
si gand ma gandesc ca vroiam sa intru in tribul lor :eek:
 

DeletedUser6376

pai du'te acolo si apoi roaga'te sa iti zica de ce fac misto de tine :p:p
sau poate ca au o regula: "cine vorbeste corect,o sa fie farmat" :p:D
 

DeletedUser6376

:rolleyes: sau concediat am uitat sa mai adaug :D si considerat spion si tradator de gradul IV :D
 

DeletedUser6376

pt ca a tradat prima regula a tribului si cea mai importanta: "Nu Este voie sa vorbiti corect!Idolul vostru e parlamentarul ala care vorbeste cu multe greseli...am uitat cum ii zice pfiiiu" :))
scuzati de of topic :D
 

DeletedUser12715

pai du'te acolo si apoi roaga'te sa iti zica de ce fac misto de tine :p:p
sau poate ca au o regula: "cine vorbeste corect,o sa fie farmat" :p:D

nu mai am cum :eek:
acum ma ataca si alti analfabeti
'Partener de discuţie Paulisky
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
Paulisky în data de 04.09. la ora 20:33ai ramas blocat si ca sa te umileasca cineva foarte mult o sa ai deosebita placere cam peste o luna doua
Paulisky în data de 04.09. la ora 20:28retrage ca ai scris acolo despre foreverrosu ca vei avea foarte mari probleme nu numai cu jucatorii din tribul gladiatorii dar si cu tribul meu si inspecial cu mine

sunt ca un magnet pentru ei :))
gata m-am hotarat, nu va mai corectez, cel putin nu pe gratis.!!!!
acum pe intelesul analfabetilor
"casa statzi linistitzi, nuva mai corectez, ye bine???"
acum cred ca or sa inteleaga :D:D:D:D

ma bucur ca i-am facut cunoscuti pentru talentul lor
ar fii bine sa facem si un top cu cei mai mari analfabeti
incep eu
locul.3 - Paulisky în data de 04.09. la ora 20:28 si inspecial cu mine
'
locul.2 - Gladiatus67 ''alai praf'' si inca 12 de genul acesta
locul 1- Foreverrosu care are mult, mult, mult prea multe

acum vad ca ma ataca toti 3 :))
sa-i rugati frumos sa ma ierte :p
 

DeletedUser12715

Propunere pentru staff

nu ar fi bine la inscrierea in www.triburile.ro un mic test .. macar de inteligenta??
Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12715

nu ar fi bine la inscrierea in www.triburile.ro un mic test .. macar de inteligenta??
Multumesc!

ultimul mesaj primit de la Paulisky astăzi la ora 09:51'hai zimi unde am gresit tocilare'

raspuns tocilarzimi= zi-mi :eek:
era bine daca ai fi frecventat clasele I-IV
sper ca nu te superi, nu?:cool:

Jucător Paulisky
Paulisky
Puncte: 4.452
Rang: 11248
Inamici învinşi: 2.638 (13450.)
Trib: CHEMP
» Scrie un mesaj
» Invitaţie în trib

Sate Coordonate Puncte
Castle 306|620 2.581
cramula 307|621 1.871
Profil



hopa mai apar si din alte triburi
cred ca o sa faca o revolta impotriva mea
sunt curios cati sunt,
n-ar fi bine sa va faceti voi un trib separat doar pentru voi???
:))
oare cate persoane s-ar aduna in el?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai greseste si omul ... :D

Mai bine si-ar schimba numele tribului in DEX =))
 

DeletedUser12715

Mai greseste si omul ... :D

Mai bine si-ar schimba numele tribului in DEX =))

Acum s-au pus toti pe mine,trimit trupe , ciudat ca nu-mi mai scrie (sau macar sa incerce) nimic nimeni
Oare de ce?
:D
apropo cu Poli ce s-a mai rezolvat? am vazut aseara la tv! felicitari suporterilor
 

DeletedUser6376

pune'i sa vina pe extern sa vezi ce surpriza le'ai pregatit :p:p
acu vorbim despre fotbal? :))
 

DeletedUser

Ce sa se mai intample????
6 puncte ne-au luat si acuma vor sa ne retrogradeze ... am luat aseara la gaze lacrimogene de numa dar nu ne lasam ca asa suntem noi banatenii ... in '89 am dus-o pana la capat ... acuma de ce sa nu putem????
 

DeletedUser

*yawn*

Ce sa se mai intample????
6 puncte ne-au luat si acuma vor sa ne retrogradeze ... am luat aseara la gaze lacrimogene de numa dar nu ne lasam ca asa suntem noi banatenii ... in '89 am dus-o pana la capat ... acuma de ce sa nu putem????
Offtopic:
Nu ti-e rusine sa compari o gloata de 'microbisti' cu cei care au murit pe strazi? Ce ai dus tu pana la capat? Sunt convins ca nu te intereseaza istoria, ca nu ai habar de Sighet, de canal, de prizonierii politici, de situatia intelectualilor de dupa cel de-al doilea razboi mondial, de colectivizare. Datorita celor morti in Timisoara in '89 dreptul la proprietate e garantat prin lege... Chiar daca 10000000 de imbecili ahtiati dupa seminte si injuraturi pe stadionul de fotbal vor spune ca movul nu e violet, sau ca ii vor sparge fatza lui Zambon (sau Jambon ca sa va fac pe plac), dreptul la proprietate e mai important decat orice ati gandi voi 'revolutionarilor'
 

DeletedUser

Offtopic:
Nu ti-e rusine sa compari o gloata de 'microbisti' cu cei care au murit pe strazi? Ce ai dus tu pana la capat? Sunt convins ca nu te intereseaza istoria, ca nu ai habar de Sighet, de canal, de prizonierii politici, de situatia intelectualilor de dupa cel de-al doilea razboi mondial, de colectivizare. Datorita celor morti in Timisoara in '89 dreptul la proprietate e garantat prin lege... Chiar daca 10000000 de imbecili ahtiati dupa seminte si injuraturi pe stadionul de fotbal vor spune ca movul nu e violet, sau ca ii vor sparge fatza lui Zambon (sau Jambon ca sa va fac pe plac), dreptul la proprietate e mai important decat orice ati gandi voi 'revolutionarilor'

Nu am de ce sa imi fie rusine ... eu ma refeream la mentalitatea banateanului de a duce ceva la capat si am dat exemplu data de 17 Decembri '89 cand Romania a inceput sa cunoasca o alta fata, iar 100 de oameni isi pierdeau vietile pe strazile Timisoarei ... este tot o dictatura si asta, o dictatura in fotbal pe care Timisoara, cu spiritul ei o va invinge ... Toata tara este cu noi ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus