God of ... bleah!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser

Radule te apuci de predat lectii de Triburile?!!!
Umblii dupa venituri neimpozabile !!!:D:D
 

DeletedUser26129

scuzami indrazneala daragul meu zargosz...
mi se pare mie sau te dai cu binisoru pe langa immo?:)))
vrei sati asiguri alianta cu ei in caz ca veti impartii vro granita?:)))
 

DeletedUser7039

scuzami indrazneala daragul meu zargosz...
mi se pare mie sau te dai cu binisoru pe langa immo?:)))
vrei sati asiguri alianta cu ei in caz ca veti impartii vro granita?:)))

Ilogic ceea ce spui .. Deja avem familie .. IMMO e nepotica lui ZARG.. :eek:
 

DeletedUser26129

presupun ca in curand o sa vad un topic cu titlul
"MAREATA FAMELIE zarg-immo SI aliatii LOR":)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

Eu nu cred ca se va intampla asa .. Eu zic ca o sa declar razboi aliatilor sa avem si noi cu cine sa ne batem :D

@zanzi: da :)
 

DeletedUser

nu draga antagon
eu ma amuz pe seama vostra
deci nu te mai agita atat ca nu mai sunteti interesanti,,,,,,,,,,,,


sa aveti grija cand mai faceti recrutari sa nu recrutati spioni:D

tracis, fi fara grija, nu mai facem recrutari de o buna perioada de timp, recrutarile pe care le facem au la baza cunostinte vechi.
 

DeletedUser

scuzami indrazneala daragul meu zargosz...
mi se pare mie sau te dai cu binisoru pe langa immo?:)))
vrei sati asiguri alianta cu ei in caz ca veti impartii vro granita?:)))

"DACA TACEAI, FILOSOF RAMANEAI"
mai nenicule, de cand ai ramas tu cu impresia ca zarg ar fi un trib de lingai?
daca am gasit, intr-un final, un trib non-aliat cu care putem vorbi aceeasi limba, corect romaneste, printre altele, asta inseamna ca ne dam cu binisorul pe langa ei? un lucru e putin, dar sigur despre zarg: nu lingem unde am scuipat! printre altele, asta inseamna ca muscam omul de fata, nu de partea asezata :D.
cat despre immo, cel putin pana acum, am ramas cu impresia ca sunt un trib de acelasi calibru cu noi, fara falsa modestie. in conditiile astea, daca va fi sa ajungem sa ne razboim, probabil ca va fi cel mai interesant razboi de pana acum. macar pentru faptul ca va fi un razboi onest. daca va fi sa ne aliem, niciunul dintre triburi nu va deveni academia, "fetita" sau "nepotica" celuilalt. asta presupune respect dus la absolut. dar, tu, care scoti din gura doar idiotenii de mahala, mascate sub cuvinte precaute, nu ai cum sa intelegi asa ceva. ingustimea mintii tale te impiedica sa gandesti in termenii onoarei si respectului reciproc pe care l-ar putea avea doua triburi, chiar dusmane fiind.


ca sa raspund celor care mor de grija celor plecati de la noi: au fost un grup de lingai si tradatori care, dupa ce s-au milogit sa intre in zarg, s-au plimbat dupa cum a batut vantul, crezand ca le va fi mai moale. asta te face sa-ti fie scarba si de ei, si de tribul care i-a primit. pe de alta parte, asta da bine in statistici: tradatorii respectivi nu mai apar ca innobilati intern :D
 

DeletedUser

nu is fake antagon, am auzit o alta scuza de curand: vroia sa schimbe configuratia satelor =))
 
Sus