GOOD la rāzbel

DeletedUser

cine m-a luat la pedale pe 46, ma nub care ai incercat sa conduci 400 de oameni si
si-a batut joc alex2peu de tine si tot tribul tau l-a scindat?
mare om esti tu, dai sfaturi si lectii de-acumahahahahahaha




calmeaza-te razboinico:) ca daca nu vroiam sa fii conducatoare in good nu erai, oricate sondaje as fi facut:)
apoi ti-am spus clar ca nu pun spike-uri, am vorbit si cu legionnegru
iar despre nubu de martzian vorbesc cum vreau eu, da e bun, m-a invatat despre rabdare si sa fiu spion, dar m-a dezamagit total cand a parasit corabia rupta si mi-a lasat mie stafeta de lider. de ce oare imi permit sa spun ce zic?



Atata timp cat eu i-am condus pe acei 400 de oameni, v-am dat cu harta in cap, oricarui trib care ne-a iesit in fata, cand o sa reusesti sa tii si tu in frau 400 de oameni, atunci sa-mi vorbesti mie de joc prietene, ti-am mai zis o vorba pe undeva, *Un spion, niciodata nu poate conduce un trib sau o echipa* Asta esti tu, un om care toata ziua baltaie prostii, nici de cearta nu esti bun :)
 

DeletedUser12196

De ce oare se recurge intotdeauna la jigniri cand totul se poate rezolva pe harta? In plus e al naibi de aiurea sa va aruncati atatea lucruri urate in fata dupa ce ati fost in aceeasi barca si e lucru stiut de cand lumea...cei ce se aseamana se aduna.
 

DeletedUser34078

De ce oare se recurge intotdeauna la jigniri cand totul se poate rezolva pe harta? In plus e al naibi de aiurea sa va aruncati atatea lucruri urate in fata dupa ce ati fost in aceeasi barca si e lucru stiut de cand lumea...cei ce se aseamana se aduna.


Cu tot respectul pentru ce-ai spus tre' sa fac o mica corectie: n-am fost in aceeasi barca cu hop top face poc ci cu alti colegi care au ajuns si ei la saturatie, e chestie de zile pana ramane singur. Nu-l jignim, asa e el, din pacate.:D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Înainte să scrii numele meu să de dezinfectezi bine pe mâini!
Si înainte să il rostesti sa bei spirt.

haha fii sigura ca sunt curat !
si pe mâini/corp si pe interior

Atata timp cat eu i-am condus pe acei 400 de oameni, v-am dat cu harta in cap, oricarui trib care ne-a iesit in fata, cand o sa reusesti sa tii si tu in frau 400 de oameni, atunci sa-mi vorbesti mie de joc prietene, ti-am mai zis o vorba pe undeva, *Un spion, niciodata nu poate conduce un trib sau o echipa* Asta esti tu, un om care toata ziua baltaie prostii, nici de cearta nu esti bun :)

Înainte să scrii numele meu să *te dezinfectezi bine pe mâini!
Si înainte să il rostesti sa îti torni spirt în cap.

Asa: n-ai dat cu harta-n cap niciunui trib atâta timp cât am jucat eu. Ce ai facut dupa, nu e treaba mea.
Esti sef la aruncat cu pietre-n oameni, asta ti-o acord. Si la interne, tot sef. Sa-ti aduc aminte cum ziceai "da boss, suntem 400 acum dar stai lin' ca îi bag la interne si ramanem un singur trib". Esti fix un zero barat, omule; intelege odata si nu te mai baga la discutii cu mine: bine zice Falcon, ne gasim pe harta, sunt la o aruncatura de bāt de tine. înainte sa fiu spion pt marzian am fost lup câtsepoate de negru.
Si-am sa-ti arat si tie si cristinei, ca nu mor lupii cand vor câinii.

edit: Ce de afisari are topicul asta mic, parca-mi revine-ncrederea in puterea forumului extern,;
ehehe cum fu' odatā..


PieSes: Titlu Tribul CIRC a intrat în război.
Expediat oct 18, 2015 19:09:45
Tribul CIRC a intrat în războiul "n-avem loc de trădă & fete rele" împotriva Omerta.
 
Ultima editare:

DeletedUser

E normal ca cine nu merita sa joace intr-un trib, sa fie eliminat sau bagat la interne, e absolut normal ca atunci cand incepi lumea sa fie 400, si cand se termina sa nu mai fie atatia, pentru ca razboiul cerne, regulamentul unui trib la fel, inclusiv tie ti-am dat cu harta in cap pe 41, uiti cand ai dat stergere?? Vezi ca inca mai sunt fosti colegi de-ai tai, care pot sa-ti demonstreze cum ai fugit, cand nu ti-au mers minciunile prin 100 de triburi, dar ce stim noi, tu esti zeu, dar din pacate, nu poti prostii pe toata lumea..nici nu-ti mai raspund, unui asemenea caracter si jucator, nu merita nici macar un gram de atentie sa-i oferi.
 

DeletedUser6843

haha fii sigura ca sunt curat !
si pe mâini/corp si pe interior



Cat ai ma 14 ani? Esti murdar in cap ! Scoate capul pe geam si o sa observi ca s-a terminat vara (stiu e aiurea ...pentru tine ) esti complexat si oricum nu te apuca luna decembrie pe harta chiar daca stai on 24/24 tot iei tepe mari .
 

quz0r

member
Scor reacție
144
bă Codrine, ai vrut tu să faci pe marele gagicar şi au ajuns fetele să-şi bată pixu' de tine :)))))
 

DeletedUser23722

hahahaha omule tu stii cu cine esti in trib?

citez afurisitul "m-a concediat fraieru'" si "hai valea"
posi ".angel e beat si insuportabil si f**e pe toata lumea la cap cu un c****t de trib"
memo paramemmo: "gasca de bucuresti, te batem si te innobilam'

de anes condoucatoarea-ti nici nu mai zic....

sunt eu praf dar ei nici pulbere

Data viitoare cand mai spui ceva din ce am zis eu,fii sigur ca e luat de pe joc,nu din privat si luat din conversatiile altcuiva,ptr ca dai dovada in a fi o persoana atat de.....nu o sa continui ptr ca am destul bun simt...
Daca tot spui ce am facut noi,ca ti-am luat tribul si ni s-au urcat la cap drepturile,atunci pot sa spun si eu ca tie ti se rupe de ce zice unu si altu,de ce sfaturi ti se dau,ptr ca asa cum ai spus-o tu nu suporti sa ai comentarii rele la adresa ta,preferi sa fi pupat in fund de ceilalti,sa nu comenteze nimeni...Intr-un cuvant tu sa canti si ceilalti sa joace.Si se pare ca,cei de langa tine asta si fac..
Ti se da prea multa atentie pe care nu o meriti,esti in centrul atentiei si asta iti place si mai mult si o cauti...Pacat..m-ai dezamagit total,ca jucator si persoana
 

DeletedUser

nu a tradat nimeni in trib. dar cum iti place propaganda asta ieftina de tv, iti spun decat atat. esti slab ca mentalitate. nu ai pic de respect fata de altii. zici una si faci alta pe la spate, iar a doua zi te sucesti spre alta directie. nu ai nici o linie, ai doar puncte negre.
 

DeletedUser34153

bai om, tu cine esti?
GOOD are 5 nobili, tu pana de cuc

lasa-ma cu inttimidari ieftine de pe conturi alandala; ca am fumat d'al de tine o mie
nu conteaza cate trupe am eu, conteaza cate trupe are tribul meu
punct.

bad, zi-le tu

Ni-ni-ni-ni-ni-ni-niiiii ca nu-i mai aveti! Hai cu rapoartele:)))

P.S-sa bagi pp-uri haotic si sa ataci apoi pe bonus, asta inseamna sa fii mafiot!
 

DeletedUser5596

asta demonstreaza iarasi ca triburile formate doar pe foruml extern nu functioneaza
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ni-ni-ni-ni-ni-ni-niiiii ca nu-i mai aveti! Hai cu rapoartele:)))

P.S-sa bagi pp-uri haotic si sa ataci apoi pe bonus, asta inseamna sa fii mafiot!

lasa ca-i facem la loc :)

nu a tradat nimeni in trib. dar cum iti place propaganda asta ieftina de tv, iti spun decat atat. esti slab ca mentalitate. nu ai pic de respect fata de altii. zici una si faci alta pe la spate, iar a doua zi te sucesti spre alta directie. nu ai nici o linie, ai doar puncte negre.
nu a tradat nimeni in trib. dar cum iti place propaganda asta ieftina de tv, iti spun decat atat. esti slab ca mentalitate. nu ai pic de respect fata de altii. zici una si faci alta pe la spate, iar a doua zi te sucesti spre alta directie. nu ai nici o linie, ai doar puncte negre.

nu mai ai ce discuta cu mine>
ti-am dat drepturi tie tu ai dat lui Anes si care ti-au mai intrat pe sub pene>
bafta voua
 

PRADA

member
Scor reacție
6
dau capul jos cu tot cu lumea de pe el
auzi ce se lauda memo ca mi-a dat cu harta in cap:))))
mare nub, sa mor, si el si quzor

marele strateg Q, care declarase moarte nubului de memo si familiei lui de 400 de oameni
a dat-o intoarsa cand s-a lasat martzianu de joc, si se milogea pe skyppe pe acolo sa faca un pna cu GTG
ca in rest facuse cu toate triburile, numa nubii mamuti ii mi lipseau pe lista:))
si na, am dat stergere, ca n-aveam cu cine ma, n-aveam, efectiv, cu cine sa joc
 
Sus