Google PageRank

  • Autor subiect DeletedUser23101
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23101

atunci dute si posteaza altundeva

Puski mai stai mult sa te uiti la noi sau o sa stergi spamu?
 

DeletedUser32823

poate sufar eu de ceva ,dar nu sunt obligat sa iti stiu abrevierile tale.
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 15 (14 members and 1 guests)
many1000, Alex91., asway, CoditZe, gabytza17, Gandriel, iluzie., Joker.. ?, Mondenu, reflexio.on*, Smokin-Wave, st3l1s7ul, unknown reloaded, Venys

ce se vinde aici ? :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 15 (14 members and 1 guests)
many1000, Alex91., asway, CoditZe, gabytza17, Gandriel, iluzie., Joker.. ?, Mondenu, reflexio.on*, Smokin-Wave, st3l1s7ul, unknown reloaded, Venys

ce se vinde aici ? :D

lupe :))) hai sa schimbam subiectul
sa discutam despre viitorul tribului

Pot sa caut pe google?? :D
 

DeletedUser

Chiar nu aveti o alta ocupatie? Dragi viitori colegi, va rog sa terminati cu balamucul si sa va intoarceti la nisipul si lopatelele voastre.
 

DeletedUser23101

nu ma tem ca se inchide topicu doar ca din atatea teme pe care scrie SPAM voi ati aleso pe asta sa spamati pt ca ironic nu scria spam pe ea
 

DeletedUser

Chiar nu aveti o alta ocupatie? Dragi viitori colegi, va rog sa terminati cu balamucul si sa va intoarceti la nisipul si lopatelele voastre.

Gaby, eu deja ma joc cu p**z* in nisip, dar nu e nimic distractiv, mai bine fac spam la viitori nostri dusmani :D
 

DeletedUser20120

nu m-am intrebat , pentru ca stiu , vor sa dam inceput nou , le este frica de noi :D
 

DeletedUser

Nu cred ca se pune problema de asa ceva, erau pur si simplu glume intre jucatori care vor intra in aceeasi directie la acceasi ora. Daca se incearca intimidare sau nu, eh asta ramane la aprecierea spectatorilor. :)
 

DeletedUser

nu m-am intrebat , pentru ca stiu , vor sa dam inceput nou , le este frica de noi :D

Stii cum tremur cand aud de "st3l1s7ul" ... De vreo ora ma chinui sa inteleg ce vrea sa insemne. Sa-ti spun de ce imi e frica : Daca pici pe langa mine, tu marete speeder, vei juca atat de rapid, incat se va termina lumea pentru tine mai rapid decat te astepti
 

DeletedUser

nu m-am intrebat , pentru ca stiu , vor sa dam inceput nou , le este frica de noi :D

uite cine vorbeste, dupa ce vii aici si postezi aiurea, doar sa te bagi in seama ( ca si mine) mai spui ca ne este teama de voi, sa stii ca aici nu e viteza pe care voi va-ti obisnuit si anumea cea de 400 sau... mai mici
 

DeletedUser23101

ramane de vazut

app jokere cum ziceam noi suntem obisnuiti sa jucam cu viteze de la 1 in sus nu de la 100 in sus :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus