Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Statistica oficiala a razboiului este aceasta!

KcjXI6kETda4StHTp07tIg.png


Dar na, va intelegem supararea.. dupa atatea conturi cumparate sa fiti oficial pe minus... nu da chiar bine :D :D
 
Scor reacție
0
Pentru cei care nu joaca pe l60, DT ul e activ pe harta cum e si pe extern in ultimul timp:):)

Am primit niste mesaje azi cum ca mnks nu va mai lua sate la organizat pentru ca isi va folosi DT ul asul din maneca:)))).

Vreti iar jocuri de culise ?:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser48315

"Oh, nu!
Ceata se asterne ca somnul
Mi-as dori sa pot sa mai adorm
Cu visele de ieri
Sa uitam totul… "
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu sunt rau ma:)))Dar dupa iar vine tudorica si zice ca noi recrutam din DT.

Cand pleaca de la ei, se numeste recrutare si etc, cand pleaca de la noi, nu au fost tratati de conducere frumos si toate cele, "au fost priviti de sus", sa citez un nemultumit :rolleyes: Nu inteleg de ce il mai bagi in seama pe tudorica :D

Daca mai tii minte ce retorica avea la adresa voastra, ca ati crescut pe interne, si daca te uiti acum in top... :D:D:D

PS: Tudorica draga, schimba si tu la profil, ca te faci te ras, ai ramas fanul nimanui:
https://gyazo.com/7633a688feb351d3dc28007ba6ba6a69
 

DeletedUser47495

Cand pleaca de la ei, se numeste recrutare si etc, cand pleaca de la noi, nu au fost tratati de conducere frumos si toate cele, "au fost priviti de sus", sa citez un nemultumit :rolleyes: Nu inteleg de ce il mai bagi in seama pe tudorica :D

Daca mai tii minte ce retorica avea la adresa voastra, ca ati crescut pe interne, si daca te uiti acum in top... :D:D:D

PS: Tudorica draga, schimba si tu la profil, ca te faci te ras, ai ramas fanul nimanui:
https://gyazo.com/7633a688feb351d3dc28007ba6ba6a69

Interno, du-te si canta la altă masă că n-am mărunt ... Demonstreaza și tu pe harta aia ceva ...
 

DeletedUser47495

Sa vorbesti cand nu ti mai face Reggie intreruperile jucatorule:)))).

Politică și propaganda... Înțeleg, dar nu trebuie să duci propaganda la extrem.

Acum câteva saptamani spunea un amărât de la voi că eu fac splituri în DT....
Păi hotărâți-va frate, că nu mai știm nici noi!
 
Sus