Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

urssmircea

member
Scor reacție
1
Eventual un permaban daca tot nu schimba "mouse-ul" ala minune :)

care mouse minune ? :)) cand a fost pus sa foloseasca mouse-ul ca sa arate cum trimite atacurile am auzit ca ii tremura mana fiind prima oara cand ii nevoit sa apese click pe Trimite Atacul :D si normal ca nu a iesit la diferenta asa mica de ms (gainile spun ca nici la aceiasi secunda nu a mers :)) )


Hai sa vedem cat de "legal" joaca Goloie, castigatorul celor 4 lumi cu echipa sa fantastica DT-DK.

Mai maestre, explica-mi si mie cum ai facut urmatoarea chestie:

Zid 20-19 la 8:30:00:454

https://gyazo.com/7e430ccad3e4c419f137960c996197bf

Zid 19-18 la 8:30:00:893

https://gyazo.com/f4f1da1f08a9da63f4d528df53c5a7a8

Zid 20-19 la 8:30:01:034

https://gyazo.com/6417f82191e2f8f83dffe03c76d6085b

Explica-mi si mie te rog, jucatorule, maestrule, veternule, corectule, cum ai reusit tu sa ridici zidul de la 18-20 in aproximativ 141 ms.

:)))Va incurcati in scripturi, mai pune si tu mana pe mouse si joaca,
No stati calmi ca iar nu apare nimeni din deteu pe extern pana trec 4-5 pagini si se schimba subiectu :))) oricum pe colectia de scripturi nu am gasit nimic de rudicat ziduri asa insitant si nici de batut taleri automat cum avea Insidious aka lover boy la notite, doar a fost Anca (vanty) sitter la el si a facut print :D ducem imediat si dovada daca trebuie dar ce rost isi are si aia daca oricum nu se face nimic imptriva acestui super trib care a castigat 4 lumi (incredebil) asa este goli ? doar mi-ai trimis mesaj in raport ca tu ai castigat 4 lumi si eu le-am pierdut in fata deteu :))) doar ca eu jucam si nah vorba lui rock (ii greu sa faci fata robotilor, omul oboseste la un moment) cius si asteptam totusi explicatie daca nu macar sa fie scriptu asta la fel si cel de taleri disponibil in colectie pentru toata lumea nu ? cred ca daca sunt disponibile pentru toti o sa fie toata lumea fericita :D:D

goloie asta e var cu Trump cumva?

Trumper dar sa nu afle alexutu ca ii gelos si nu pe Trumper :rolleyes:
 
Ultima editare:

DeletedUser47204

Adevarat, il vreau si eu, de ce sa nu fie pentru toata lumea in cazul in care e legal nu ? Daca nu era se luau masuri, dar s-a ajuns la concluzia ca e legal.

Is curios cand va lua ban cineva pentru ca a facut ceva prea rapid, inuman... care va fi motivul acolo pentru ca daca se poate sa dai refresh la pagina ( ca sa vezi update-ul dupa ce au trecut atacurile si cat a ramas zidu ) , sa mergi cu mouse in jos pana la Zid, sa dai de 2 ori click pe el , sa muti mouse in sus iar pentru ca pentru jucatorii normali, constructiile iti apar sus, sa dai vreo 12 injumatatiri, sau de cate e nevoie sa faci 19-20 instant, TOATE astea in cateva ms, pai atunci ce ban pentru atacuri ? ce ban pentru comenzi suprapuse ? merge refreshu la MS , nu mai e nici o dovada pentru nimic, toti cu pc-uri avion
 

simo

member
Scor reacție
2
Mai mergeți și voi pe la o întâlnire ceva, vedeți niște fete. Dăunează grav sănătății dacă stați numai pe extern. :)
 
Ultima editare:

samY.

member
Scor reacție
0
bine si tu samy, mai ai un pic si te dau parintii afara din casa de la cate pp-uri ai cumparat de la o pensionara celebra aliata, stii cum zic nu?


:)))) tu vorbesti, sau bate vantul?

E strict treaba mea cate pp uri am bagat, daca vrei un cp poti sa spui frumos, nu trebuie sa iti faci numarul pe aici.. ti-am mai zis, 0 haz
 
Sus