Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

l-.-l

member
Scor reacție
0
Felicitari Mnk pentru lupta anti bot pe L60 .. DT ar trebui sa se numeasca reCAPTCHA ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
s-a auzit pe toate lumile de manevrele DT-ului .. ma intreb la ce folos mai jucati ba .. defapt voi nu jucati ..voi doar priviti .. :eek:
 

samY.

member
Scor reacție
0
Samy taticu...pupaturile in partea dorsala pt tine e ceva uzual...ai scos din context ce ai vrut tu...daca esti asa de corect...devotat...bla bla bla..
Posteaza si ce am scris eu pe forum inainte de mancatoru ala de rahat turcesc ce nu reprezinta tribul dk...daca o sa castigati l60 felicitari...in razboi totul e permis...deci nu conteaza cum castigati lumea...daca o sa o castigati...poate green vor avea si ei niste pretentii...ca doar nu sunt un fel de sclavi la maimute si mai e si dk...trib care daca...in cazul in care DT nu mai e...sa zicem...aliati cu green prin fuziune..s ar putea sa coborati o treapta de pe podium..nu?

Pai am castigat in fata voastra prin razboi bai nabilor care sunteti voi nabi:))

Cred ca va iau ochii razna cand vedeti statisticile.. :)) stai linistit ca nu-i gata, va umilim pana la ultimul, jucatori de duminica ce sunteti


Inca ceva prietene.. "pupaturile e ceva uzual.."? Aoleu..
 

DeletedUser46566

Ati iesit toti "..." ca ciupercile dupa ploaie, ca asa este romanul, stie sa dea din gura cand vede ca cineva l-a ajutat sa isi puna inamicul la pamant. Jucati vedetelor pe harta si stergeti-va la gura! Din graba de a stropi cu cine stie ce pe altii, va murdariti. SI nu va bucurati prea devreme, acel inamic se poate ridica oricand mai puternic decat a fost.

P.S. Eu imi permit sa vorbesc pentru ca nicicand nu am folosit scripturi ilegale, dar voi? Stati in lumea voastra de basm si jucati triburi, dar pe harta!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Samy taticu...pupaturile in partea dorsala pt tine e ceva uzual...ai scos din context ce ai vrut tu...daca esti asa de corect...devotat...bla bla bla..
Posteaza si ce am scris eu pe forum inainte de mancatoru ala de rahat turcesc ce nu reprezinta tribul dk...daca o sa castigati l60 felicitari...in razboi totul e permis...deci nu conteaza cum castigati lumea...daca o sa o castigati...poate green vor avea si ei niste pretentii...ca doar nu sunt un fel de sclavi la maimute si mai e si dk...trib care daca...in cazul in care DT nu mai e...sa zicem...aliati cu green prin fuziune..s ar putea sa coborati o treapta de pe podium..nu?

Mult ai stat tu s-o gandesti pe asta :))))) Auzi la el, DK aliati cu green :))) Mai bine dau DeleTe decat sa joc in acelasi trib cu anumiti jucatori din DK :) Poti incerca sa bagi raca intre noi cat vrei, nu va merge :))
 

DeletedUser47924

Pai prin razboi am zis si eu ma labilule... si nu prin lupta...sa i pupati vreo cateva lumi pe samurai prin partile lor intime ca v au dat ragazul sa cresteti ceva conturile si plecati in razboiul cu noi cu un avantaj considerabil...bine..e si asta o strategie si felicitari celor ce au gandit o
Totusi ar trebuii sa i mentionati si pe ei cand va umflati in pene...
Inca ceva...va garantez ca daca nu reuseati...nu stiu prin cine ...sa banati contul goloie mai jucam cativa ani pe l60 pana se desemna un castigator...
Bine...revin si la alternativa green...pe care voi oricum ii considerati vioara a doua...voi sunteti capul berbecului...nu?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Mult ai stat tu s-o gandesti pe asta :))))) Auzi la el, DK aliati cu green :))) Mai bine dau DeleTe decat sa joc in acelasi trib cu anumiti jucatori din DK :) Poti incerca sa bagi raca intre noi cat vrei, nu va merge :))

"aliati cu green prin fuziune", nuanță! :))))
 

samY.

member
Scor reacție
0
Pai prin razboi am zis si eu ma labilule... si nu prin lupta...sa i pupati vreo cateva lumi pe samurai prin partile lor intime ca v au dat ragazul sa cresteti ceva conturile si plecati in razboiul cu noi cu un avantaj considerabil...bine..e si asta o strategie si felicitari celor ce au gandit o
Totusi ar trebuii sa i mentionati si pe ei cand va umflati in pene...
Inca ceva...va garantez ca daca nu reuseati...nu stiu prin cine ...sa banati contul goloie mai jucam cativa ani pe l60 pana se desemna un castigator...
Bine...revin si la alternativa green...pe care voi oricum ii considerati vioara a doua...voi sunteti capul berbecului...nu?


Cred ca ai fost prezent pe alta lume:))) te uiti la statistici, nab? Unde cativa ani cand aveam 30% din k ul vostru si peste 50% din k46?

Da oricum, sa vii tu sa comentezi care esti sub nivelul marii e interesant, macar de comenta unul dintre cei care au JUCAT aici.

Cat despre green:)) ma face sa rad subiectul, de-asta nici macar nu-ti bag prostiile astea in seama.. cu noi nu merg astea prietene.

Spor la privit, ca de jucat, nu joci si tare greu imi e sa cred ca ai putut vreodata mai mult de atat
 

DeletedUser48809

Eu nu am vazut pe harta pana acum nici un conte, dar aici pe forum e stapan, zici ca e moderator....

Tu cred ca nu ai urmarit deloc statisticile, rezultatele la organizatele voastre si cele ale noastre, nu cred ca are rost sa spun prea multe, cine stie, cunoaste....
 

DeletedUser47924

Pai tu poate dai delete...dar poate multi colegi de ai tai care nu vor intra in tribul castigator nu gandesc asa...
Vom vedea in cateva zile daca maimutele vor fuziona cu coloratii...sa vedem cati raman pe dinafara... presupun ca aveti nobilii pregatiti pt ei ca sa indepliniti dominanta
 
Scor reacție
0
Pai tu poate dai delete...dar poate multi colegi de ai tai care nu vor intra in tribul castigator nu gandesc asa...
Vom vedea in cateva zile daca maimutele vor fuziona cu coloratii...sa vedem cati raman pe dinafara... presupun ca aveti nobilii pregatiti pt ei ca sa indepliniti dominanta

Lasa ma nu plange, o sa castigi cu echipa ta DT(fara DK ca nu va mai primesc ) pe lumea 64 . :*
 

DeletedUser47924

Pe 54 s au rupt in statistici...de fapt incepand cu l27...statistici...40..statistici...48...statistici...54...statistici...marii jucatori sunt cei care stiu sa combine jocul cu real life...eu nu am avut niciodata pretentia sa fiu jucator de top...nu mi permite timpul...sau mai bine zis real life...dar asta nu anseamna ca nu cunosc acest joc in profunzimea lui...cand vad insa fanatismul unora am un chef nebun sa i provoc...vorba celor de la parazitii...vreti sa faceti xeva pt mine...face ti infarct
Scuze...am glumit
 
Scor reacție
0
Samy taticu...pupaturile in partea dorsala pt tine e ceva uzual...ai scos din context ce ai vrut tu...daca esti asa de corect...devotat...bla bla bla..
Posteaza si ce am scris eu pe forum inainte de mancatoru ala de rahat turcesc ce nu reprezinta tribul dk...daca o sa castigati l60 felicitari...in razboi totul e permis...deci nu conteaza cum castigati lumea...daca o sa o castigati...poate green vor avea si ei niste pretentii...ca doar nu sunt un fel de sclavi la maimute si mai e si dk...trib care daca...in cazul in care DT nu mai e...sa zicem...aliati cu green prin fuziune..s ar putea sa coborati o treapta de pe podium..nu?

Green aliati cu dk?, da si mie ce fumezi ca place, place, tare, tare =))

P.S. Eu imi permit sa vorbesc pentru ca nicicand nu am folosit scripturi ilegale, dar voi? Stati in lumea voastra de basm si jucati triburi, dar pe harta!

Lasa ca imi permit si eu sa vorbesc, vrei sa jucam triburile? jucam stai tu linistita pana acuma doar ne-am incalzit :p

8gklZCX.png

Pai prin razboi am zis si eu ma labilule... si nu prin lupta...sa i pupati vreo cateva lumi pe samurai prin partile lor intime ca v au dat ragazul sa cresteti ceva conturile si plecati in razboiul cu noi cu un avantaj considerabil...bine..e si asta o strategie si felicitari celor ce au gandit o
Totusi ar trebuii sa i mentionati si pe ei cand va umflati in pene...
Inca ceva...va garantez ca daca nu reuseati...nu stiu prin cine ...sa banati contul goloie mai jucam cativa ani pe l60 pana se desemna un castigator...
Bine...revin si la alternativa green...pe care voi oricum ii considerati vioara a doua...voi sunteti capul berbecului...nu?

"Mai jucam cativa ani pe l60" aha, repet dami si mie ce fumezi ca pare "mind blowing".
Nu consideram pe nimeni vioara a 2-a de fiecare data am laudat green-ul, sunt aliatii nostri si isi fac treaba cu varf si indesat. Poate asa e la voi, deteu vioara a 2-a binenteles =))
 
Ultima editare:

DeletedUser47204

Pe 54 s au rupt in statistici...de fapt incepand cu l27...statistici...40..statistici...48...statistici...54...statistici...marii jucatori sunt cei care stiu sa combine jocul cu real life...eu nu am avut niciodata pretentia sa fiu jucator de top...nu mi permite timpul...sau mai bine zis real life...dar asta nu anseamna ca nu cunosc acest joc in profunzimea lui...cand vad insa fanatismul unora am un chef nebun sa i provoc...vorba celor de la parazitii...vreti sa faceti xeva pt mine...face ti infarct
Scuze...am glumit

Da tu crezi ca daca iti permite timpu ajungi in top ? locu deteu e in spatele clasamentului, abea cand se lasa adversarii de joc va ridicati ca niste zmei
Ai fost activ si ai ajuns pe locu 30 global cand ai invitat toti botii la o bere sa sarbatoriti aceasta realizare :))


 
Sus