green vs gentle

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46857

Imi pare rau ca nu stiu prea multe despre lumea 53 ,dar din cate vad bajetii sunt lezati tare, inca aveti cosmaruri cu acea lume,verzii baga pp-uri la greu nu au nevoie de farm :))).

Voi va laudati cu rapoarte, toate cele, si noi le avem, dar nu le postam, va lasati sa fiti mari si tari, pe extern, ca si pe 53...tot asa mari si tari ati fost, da cine a inchis L53? ca nu mai stiu? parca gentle, nu?

Te cam contrazici in posturile astea doua, brusc ai inceput sa sti si tu cate ceva din ce s-a intamplat pe 53, ai aparut aici ca un mielusel nevinovat si ulterior incepi sa-ti dai arama pe fata.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Cred ca devin deja irelevante discutiile despre lumile anterioare, in general pe topicul lumii 60.

Personal, imi pare rau ca jucatori gen n00bSt3R care sustin ca e "doar un joc" ajung sa minta si sa se faca de ras gratuit pentru o gasca ce nu merita.
Ar fi fost frumos sa vina si o reactie pana acum de la stamatescu, devil si cei care ne-au mai chemat cu atata entuziasm sa intram aici dupa ei. Dar poate era de asteptat, ne-am invatat cand isi iau bataie sa inchida calculatoarele si sa se ascunda.

Probabil stamatescu ne va scrie cand ne farmeaza vreun jucator :D
 

DeletedUser41053

Aline ... hai cu o statistica ... tu erai omu cu statistici. :D

Nu mai spun cati jucatori si-au dat inceput nou sau sunt ferme.

Da da stiu inceputul e mai greu ... noi baga pp ... stiu povestea ... acum o sa ne zici ca recuperati pe parcurs. Astept cu nerabdare parcursul ala, intre timp 2-0.
 

DeletedUser46447

Cred ca devin deja irelevante discutiile despre lumile anterioare, in general pe topicul lumii 60.

Personal, imi pare rau ca jucatori gen n00bSt3R care sustin ca e "doar un joc" ajung sa minta si sa se faca de ras gratuit pentru o gasca ce nu merita.
Ar fi fost frumos sa vina si o reactie pana acum de la stamatescu, devil si cei care ne-au mai chemat cu atata entuziasm sa intram aici dupa ei. Dar poate era de asteptat, ne-am invatat cand isi iau bataie sa inchida calculatoarele si sa se ascunda.

Probabil stamatescu ne va scrie cand ne farmeaza vreun jucator :D



Acesta nu este razboiul lui n00bst3r sau al orcarui alt jucator recrutat de pe 53(fost adversar), ce a facut el pe 53 ii iese o data in viata ,drept dovada alegerea unor jucatori ce au fost pe 53 cu el si aici sunt prin alte triburi.

PS:nu are un trib paravan si nu mai are nici alte triburi naive ca pe 53, aici se va vedea daca stie sa gestioneze o harta dificila


Emi tu mai doneaza pp si colegilor :)
 

DeletedUser30525

Nu am timp si nici chef de citit niste baicareli, ca sa ajung la o concluzie clara , lumea 53 inca doare pentru unii asta e baieti si fete.

Asa e
Iti dau dreptate. Doare sa castigi o lume in felul asta.
Pe lumea 53 gentle a spus ca au castigat lumea si green a stat in umbra lor.
V-au dovedit si pe 53 cand, pana au dat stergere, au sters cu gentle pe jos (cred ca ati batut recordul la schimbat strategi si conducatori ca sa reusiti sa faceti ceva si tot degeaba) ca sa nu mai spunem pe 60. Din ce se vede pe inceput sunteti cam praf.
Sper sa va reveniti macar sa fie un razboi frumos.
E plictisitor sa joci cu un adversar care azi e, maine e in alta parte daca intelegi ce vreau sa spun
:D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Asa e
Iti dau dreptate. Doare sa castigi o lume in felul asta.
Pe lumea 53 gentle a spus ca au castigat lumea si green a stat in umbra lor.
V-au dovedit si pe 53 cand, pana au dat stergere, au sters cu gentle pe jos (cred ca ati batut recordul la schimbat strategi si conducatori ca sa reusiti sa faceti ceva si tot degeaba) ca sa nu mai spunem pe 60. Din ce se vede pe inceput sunteti cam praf.
Sper sa va reveniti macar sa fie un razboi frumos.
E plictisitor sa joci cu un adversar care azi e, maine e in alta parte daca intelegi ce vreau sa spun
:D

Azi ferma, maine inceput nou langa RS...
 

DeletedUser41053

Mai brailene dai lui Alin o parasuta (de orice fel, poate mai invata si el ceva) ca tribul lui e in cadere libera

Loc Numele tribului Punctaj total Membri
1 MnK.s 78.802 40
2 DT 70.873 37
3 green 60.551 39
4 - DK - 60.303 37
5 DT! 57.417 40
6 Suits 55.747 39
7 NWO 54.584 40
8 Gentle 53.825 40

Aline ... mai baga niste permutari de jucatori poate poate urcati o pozitie. Hai ca aveti de unde, sunteti 7 triburi.
 

DeletedUser41053

Cum merge treaba fratii mei din gentle? Cam dau rateuri spionii ... lasa ca va ajut eu ca is baiat gigiel.

d597908b-60cc-4639-acde-c644f0dec61c.png



cum-se-face-corect-semnul-crucii.jpg

No mai Aline cum facem? ma inviti si pe L61 ?!
 

DeletedUser46857

Brusc baietii s-au apucat sa faca pp-uri cand au vazut ca n-au sanse sa realizeze ceva pe lumea asta :)
 

DeletedUser48152

cine va da voua bani sa stati toata ziua pe joc si sa rupeti PPuri in valoare de bani cu care unii isi hranesc familia mai mult de jumatate de an. :)

vai de capul vostru :))
 

DeletedUser43947

cine va da voua bani sa stati toata ziua pe joc si sa rupeti PPuri in valoare de bani cu care unii isi hranesc familia mai mult de jumatate de an. :)

vai de capul vostru :))
Copiii din Africa puteau să mănânce pp-urile alea!
Facem chetă, ceva? îți dăm niște pp-uri să nu mori de foame?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus