Green vs. Zig Zag

DeletedUser47387

Referitor la Gentle,bravo lor,ține Green-ul pe post de marionetă în continuare dându-vă impresia că aveți un rol important.Și in acest timp ei curăță toată harta,iar voi ve-ți rămâne cu ce ați acumulat până în acest moment.

oare pe ce lume am mai auzit povestea asta? ...parca tot tu erai protagonistul :rolleyes:
 
Scor reacție
98
Pfff am scos trădătorul din bârlog :)),app tu ce joci?am înteles că noi jucăm leapșa trecând la înnobilat sate și in k44,dar tu ce joci?trecerea ta în green cum se numește?...ai fugit ca ultimu om doar ca să-ți aperi satele(in opinia ta),trădând niște oameni care ți-au acordat încrederea lor.


Referitor la Gentle,bravo lor,ține Green-ul pe post de marionetă în continuare dându-vă impresia că aveți un rol important.Și in acest timp ei curăță toată harta,iar voi ve-ți rămâne cu ce ați acumulat până în acest moment.

Te rog, nu mai băga Gentle în discuție... mai bine rămâi la subiect, războiul.. statistici, rapoarte, vorbele sunt egale cu zero. Baftă și Sărbători fericite tuturor !
 

DeletedUser

oare pe ce lume am mai auzit povestea asta? ...parca tot tu erai protagonistul :rolleyes:

El nu intelege ca aici numai e TSL care sa-i ia jucatorii in sitter si sa le salveze conturile.. Acum sunt pe pielea lor si uite ce se intampla.. jalnic e ca mai are si tupeu sa-si scoata caninii..
 

DeletedUser47387

acolo au avut norocul lor...cu numele TSL...noi am avut ghinionul nostru cu numele h-46:))
 

DeletedUser46447

Parte 1:
Triburi: WINTER, Zig!?!
Parte 2:
Triburi: green, black

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 17
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 356,049
Tabăra 2: 113,809
Diferență: 242,240

chart




Cam asa arata "vorbitul" nostru pe harta.Spor!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Sunteti academia winter sau?

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 9
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,936
Tabăra 2: 53,031
Diferență: 48,095

chart
 

DeletedUser46447

Daca tu vrei asa,noi academie voi o jucarie in mana gentle-ului,ca deasta apar pe forum unu cate unu.Greu domnle,ce sa-i faci.
 

DeletedUser10188

Nu conteaza ce suntem, organizatul a fost comun, au fost sittere comune, satele sunt comune.

Eu as mai adauga la lista si satele celor concediati:
misu97
spartanul74

si daca mai cautam, mai gasim cativa dastia mici dati afara sa nu pice prost la statistici.

Seara faina si felicitari celor ce au stiut intr-adevar sa se apere.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Topicul e Green vs Zig...dar daca voi vreti, hai fie:

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: WINTER, Zig!?!

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 19
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 263,510
Tabăra 2: 123,257
Diferență: 140,253

chart


Respectivii 2 au fost dati afara pt ca erau pe rosu.Daca tie iti vor raspunde la vreun mesaj...ce pot sa zic
 
Scor reacție
98
Felicitari aliatiilor ! Toti jucatorii care au plecat au fost pregatiti cu trupe si nobili si tot nu sunt pe plus...;) Saptamana viitoare este randul nostru sa atacam :D
 

DeletedUser13059

imi lacrima cand vad ca apar statistici din partea inamicilor cand au si ei 5 sate pe plus :)))) iar dupa ce raspundem si noi atacurilor si incepem sa luam sate culmea ca nu mai apare cu un update la statistica , ii frumos asa ceva ?
 

DeletedUser10188

DIn satele de mai sus sunt cele luate de la fostii jucatori care aveau fix sate intre voi si pe care v-ati chinuit sa le luati si inca va chinuiti sa le luati si atacati si cate 2 jucatori cate 1 sat fara sa stiti si va spargeti capul intre voi. Iesiti totusi cu astfel de statistici, dau bine la "ochi" pentru cine nu cunoaste lumea. Va spalati pe ochi cu apa rece acum si faceti propaganda pentru membrii ramasi la voi si nu stiu despre ce este vorba.


Calculeaza cate sate ati pierdut pe primul val + satele celor iesiti si apoi vedeti cate sate sunteti pe "plus"


Pana una alta, incetati sa va faceti de ras:

xxx astăzi la ora 15:07
is goale
xxx astăzi la ora 15:07
xxx (429|491) K44
xxx astăzi la ora 15:07
xxx (434|492) K44
9.jpg
Lord jimy astăzi la ora 15:06
care?
xxx astăzi la ora 10:39
vrei 2 sate moca?
 

DeletedUser46527

Jucatorii din acelasi trib nu se pot ataca intre ei noob ! :)))
 

DeletedUser46527

si apropo nu credca te faci de ras daca doresti sa ajuti un vecin cu niste sate izolate ..oricum altfel nu le luati :))
 

DeletedUser10188

De aia vor fi luate in curand, ca nu le luam.

Hai ma mergeti si mintiti la alta masa ca aici s-au terminat frimiturile pentru voi.

Sunteti asa de bine, ca din aceasta cauza s-a dat drumul la barbare in K64....cum era, raport 4:1? 4 aparare, 1 atac? Nu mai jucati invers voi? 4 atac? s-a subtiat branza? ati scapat sapunelul?

Incetati sa va faceti de ras, ca sunteti pe plus, ca faceti, ca dregeti...ati ajuns sa faceti split cu sat full atac...hai sa nu incep sa postez si rapoartele, ramaneti pe intern pana va reveniti ca deocamdata v-a lovit marfarul si nu v-ati revenit.
 

DeletedUser43947

De aia vor fi luate in curand, ca nu le luam.

Hai ma mergeti si mintiti la alta masa ca aici s-au terminat frimiturile pentru voi.

Incetati sa va faceti de ras, ca sunteti pe plus, ca faceti, ca dregeti...ati ajuns sa faceti split cu sat full atac...hai sa nu incep sa postez si rapoartele, ramaneti pe intern pana va reveniti ca deocamdata v-a lovit marfarul si nu v-ati revenit.
1b477913141896965199291516_700wa_0.gif
 
Sus