GVL vs -JAR-

  • Autor subiect DeletedUser25877
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

fratilor...
1.Katana a intrat pe contul altui jucator.
2.A atacat de pe contul acelui jucator acelasi sat ce il ataca si ea.

Ce nu e clar??


Eu nu zic ca adminii sunt corecti...din contra...uneori au niste decizii cu totul absurde dar tinand cont de dovezile afisate pe forum...nu inteleg ce mai comentati atata...a gresit voit pentru a i se inchide contul.Eu personal am trimis 108 atacuri pe ea...si au mai fost inca vro 3 jucatori numai din diablo...sunt o gramada de sate care ii apartin si sunt goale cu zidul 0...golite doar de mine...
 

DeletedUser

fratilor...
1.Katana a intrat pe contul altui jucator.
2.A atacat de pe contul acelui jucator acelasi sat ce il ataca si ea.

Ce nu e clar??


Eu nu zic ca adminii sunt corecti...din contra...uneori au niste decizii cu totul absurde dar tinand cont de dovezile afisate pe forum...nu inteleg ce mai comentati atata...a gresit voit pentru a i se inchide contul.Eu personal am trimis 108 atacuri pe ea...si au mai fost inca vro 3 jucatori numai din diablo...sunt o gramada de sate care ii apartin si sunt goale cu zidul 0...golite doar de mine...

Va rugam, deasemeni, sa incercati sa explicati de ce un jucator-in speta katana13 este banat pe neatacabil, dupa citeva minute,ore pedeapsa se schimba pt 2 ore in "atacabil"-exact atita timp cit era nevoie ca sa fie atacata cu nobili....iar apoi se schimba din nou pedeapsa in neatacabil..........

Daca asta e adevarat,atunci carmi a facut un lucru demn de aplaudat cand a inceput sa recruteze admini noi.
Dl "exces de zel" daca a postat aici "DOVEZI" care erau confidentiale nu ma mir de ce nu ar "inversa" si pe joc cateva pedepse.
DACA INTREB CINE A FACUT ASTA,PRIMESC RASPUNS?
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Fiecare este indreptatit sa aiba o parere, in momentul cand am fost acuzat de exces de zel mi-am spus parerea. Am discutat strict de cazul de mai sus, fara a face referire la altele. In momentul cand te loghezi pe un cont strain si se dovedeste acest lucru esti sanctionat. Sanctiunea in cazul katana13 este perfect justificata si regulamentara. Orice alta discutie pe tema acestei probleme este divagatie de la subiect.

@fragzor, am facut publica discutia din propire initiativa, daca am incalcat regulile sa fiu sanctionat, nu contest.
 

DeletedUser

Fiecare este indreptatit sa aiba o parere, in momentul cand am fost acuzat de exces de zel mi-am spus parerea. Am discutat strict de cazul de mai sus, fara a face referire la altele. In momentul cand te loghezi pe un cont strain si se dovedeste acest lucru esti sanctionat. Sanctiunea in cazul katana13 este perfect justificata si regulamentara. Orice alta discutie pe tema acestei probleme este divagatie de la subiect.

@fragzor, am facut publica discutia din propire initiativa, daca am incalcat regulile sa fiu sanctionat, nu contest.

Esti admin pe lumea 7.NU AI DREPTUl sa postezi asa ceva pe extern.

1 la mana : Trebuie sa fii trimis in vacanta
2 la mana : Adminul trebuie sa iti fie scos.

Sa vedem daca cineva are de gand sa se uite pe forum si sa ia masuri.

O zi buna
 

DeletedUser1757

tu esti din diablo nu?
e firesc sa ai parera asta. doar asa se poate ajunge unde sunteti. nu e prima data cand sunteti acuzati de "legaturi bolnavicioase". si satele alea goale... stimabile... sunt probabil pt ca.. daca citeai mai sus... in timp ce a avut contul incuiat, decizia a fost (subit dom'le!) schimbata. in atacabil. e ca si cum ai lovi un om legat de maini si de picioare. e adevarat... si pentru asta iti trebuie curaj. asa se colecteaza victoriile, nu?
Tradare, tradare.. da' s-o stim si noi!

-------------
cainii latra ursul trece! sau invers?
 

DeletedUser9688

din cele prezentate de raka, observ ca, stimabila colega katana13-14(cu andrei gheorghe), dupa ce ca fuge de razboi printr-o blocare voita a propriului cont, mai are si tupeul sa ceara satele si trupele pierdute inapoi.

voi cei din -JAR-, care ii luati atat apararea pe forumul asta extern, cum puteti sa mai jucati alaturi de ea, cand stiti ca aveti un conducator de trib care face orice ca sa fuga de razboi?

in asemenea hal a ajuns tribul -JAR-, incat sa faca tot posibilul sa ii fie blocat contul pentru a scapa de cateva amarate de atacuri??


RUSINEEEEEEE!!!!!!!!

si mai vreti dreptate de la admini.. pai meritati??
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am postat o parte din tickete ( mai exact ce am spus eu ), cat despre dovezi confidentiale, acestea au fost scoase.

Cat despre anuntare, aceasta s-a produs prin ticket la 1 ora dupa blocare ( un jucator blocat poate citi ticketele primite ) direct jucatoarei incriminate.

Am considerat ca este necesar sa se cunoasca si varianta 2 in cazul katana13, nu doar varianta partinitoare a colegilor sau amicilor, dar se pare ca pe unii deranjeaza acest aspect.

Mai deunazi se milita pentru transpartenta, poftim transparenta, se pare ca nu stiti nici voi ce e bine si ce e rau ( unii ).
 

DeletedUser

nuu nene...nu ai inteles...eu si colegii mey am trimis atacurile de miercuri seara ;)ieri cu stupoare am aflat ca,katana e blocata??dc oare??asa din senin??
 

DeletedUser25877

Sper ca acum s-a inteles clar de ce a fost inchisa katana de doua ori , odata saptamana trecuta cand m-a atacat de pe contul ei si cel al lui talharu, iar apoi cand i-am intors atacurile, surpriza blocata... a stat linistita 7 zile, iar cand a revenit mi-a mai trimis cateva sute de atacuri si a facut aceeasi chestie, m-a atacat de pe contul ei si a lui kimyion pt ca altfel atacurile ei, erau esecuri totale. Am toata stima pentru colegii ei si poate le inteleg incercarea de a o scoate "basma curata" dar haideti sa nu o facem sfanta pentru ca majoritatea stim ce poate, iar faza cu sprijinul chiar mi se pare o aberatie tinand cont ca atacurile voastre erau pe mine
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Sper ca acum s-a inteles clar de ce a fost inchisa katana de doua ori , odata saptamana trecuta cand m-a atacat de pe contul ei si cel al lui talharu, iar apoi cand i-am intors atacurile, surpriza blocata... a stat linistita 7 zile, iar cand a revenit mi-a mai trimis cateva sute de atacuri si a facut aceeasi chestie, m-a atacat de pe contul ei si a lui kimyion pt ca altfel atacurile ei, erau esecuri totale. Am toata stima pentru colegii ei si poate le inteleg incercarea de a o scoate "basma curata" dar haideti sa nu o facem sfanta pentru ca majoritatea stim ce poate, iar faza cu sprijinul chiar mi se pare o aberatie tinand cont ca atacurile voastre erau pe mine


Aceasta a fost si scopul meu, sa se inteleaga odata pentru totdeauna de catre toata lumea motivul real al blocarii, nu drept ajutor pentru x sau y. Daca s-a inteles bine, daca nu...iarasi bine.
 

DeletedUser

Cat despre admini...FELICITARI!Ati luat cea mai corecta decizie posibila de data asta ;)si nu zic asta din cauza ca eu fac parte din diablo...nu...eu sunt la 40 ore distanta de ei...dar vad aici cum se zbat unii pentru katana cand probabil ei nu au citit regulamentul...
 

DeletedUser1757

eu ma retrag. :) fiecare tine mingea in terenul lui si arunca pisica la vecin.
mult succes stimabililor. de azi sper sa am o noua viata!

-----------------
I was blind... Now I can see the light!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9688

corect...

FELICITARI raka pentru elucidarea problemei si sper ca la aceasta a doua blocare pedeapsa sa fie pe masura.
 

DeletedUser

Dap...si eu am trecut prin asta si am toate motivele sa ii tin partea lu katana...cu toate ca este un inamic al tribului...dar eu de fel sunt un om corect...*** am fost blocat nu am zis nimic si am acceptat pedeapsa...
 

DeletedUser18063

da,da...ai draptate...ma intreb cati din Diablo au citit regulamentul si de cate ori au fost penalizati .....CORESPUNZATOR.
Hai ma ca ma faceti sa rad...Hotul striga hotii si cere sa fie respectat regulamentul...
Lasatii pe altii sa vorbeasca...
Cata vrajala,,,eu nu am treaba ca sunt la 40 de ore......tu ??poate da...dar ceilalti???ca parca ziceai ca tu nu ** doar in numele tau....:))
Ce imi plac sensurile giratorii.....si mai ales aia care nu stiu sa iasa din ele.:))
 

DeletedUser18409

cu tot respectul care i-l port katanei,a gresit si trebuie sa plateasca
greseala e clara si nu inteleg de ce atata inversunare impotriva adminilor
nu cred ca a fost vre-unul dintre noi care sa nu fi gresit si sa nu fi fost ars de adminii
terminati cu prostiile si vedeti-va de joc
va bagati aiurea cand ea nu e la prima abatere
 

DeletedUser

nu ;)sa nu fie in avantajul nimanui...sa fie luata decizia corecta ;)si se pare ca deja a fost luata aceasta decizie ;)
 

DeletedUser20252

da,da...ai draptate...ma intreb cati din Diablo au citit regulamentul si de cate ori au fost penalizati .....CORESPUNZATOR.
Hai ma ca ma faceti sa rad...Hotul striga hotii si cere sa fie respectat regulamentul...
Lasatii pe altii sa vorbeasca...
Cata vrajala,,,eu nu am treaba ca sunt la 40 de ore......tu ??poate da...dar ceilalti???ca parca ziceai ca tu nu ** doar in numele tau....:))
Ce imi plac sensurile giratorii.....si mai ales aia care nu stiu sa iasa din ele.:))

Lamb of God,jucator in DIABLO,membru al conducerii tribului DIABLO,ieri a fost sanctionat de catre ADMINUL RAKANISHU,nu jucator in DIABLO cum se mai zicea pe aici(penibilitati),cu un numar de 60 de sate,deci i-au fost barbarizate 60 de sate de catre acelasi admin care a avut in mana si cazul Katana13,deci inca o dovada care arata cat de mult gresiti voi care acuzati adminii si tribul DIABLO de manarii!!!


In fine,in Romania se practica acest lucru si nu condamn pe nimeni,pana la urma suntem toti romani nu e asa?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus