GVL vs -JAR-

  • Autor subiect DeletedUser25877
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Domnule admin , e strigator la cer sa ne intrebi pe noi daca ai gresit postand aici discutia... tu ar trebui sa stii daca e ceva legal sau ilegal. Un sfat ia cap coada regulamentul intern al adminilor la care bineinteles ca ai acces si noi nu si ia vezi ai voie?
Eu mai demult am intrebat innogames`ul daca aveti voie si mi s-a spus clar ca NU .. dar cine stie poate-s noi reguli de atunci a trecut ceva timp

Oricum intereseaza-te .. si oricum nu-i frumos sa faci publica o discutie cu cineva oricat de acuzat ai fi!
 

DeletedUser

coditze...omu a zis ca daca nu e in conformitate cu regulamentul ce a facut el sa fie pedepsit...
 

DeletedUser

coditze...omu a zis ca daca nu e in conformitate cu regulamentul ce a facut el sa fie pedepsit...

Dica omul fiind admin trebuie sa stie ce are voie si ce nu.. asa cum adminii ne cer noua sa respectam reguli ei de ce nici macar nu stiu ce au voie sau ce nu au voie sa faca??
 

DeletedUser

asta e problema lui ;)treaba lui daca nu stie...;)dar el macar a specificat ca accepta pedeapsa in caz ca e ilegal ce a facut ;)
 

DeletedUser

asta e problema lui ;)treaba lui daca nu stie...;)dar el macar a specificat ca accepta pedeapsa in caz ca e ilegal ce a facut ;)

Mai dica da dovada si tu de maturitate .. nu asa se pune problema
Un admin e facut admin sa stie ce are de facut ca asa am fi cu totii admini.. E strigator la cer mai si recunoaste un gura mare ca nu stie daca ar voie sau nu
Penibil sincer.... ne luati banii degeaba dragilor admini ( fac referire la cei care nici macar nu stiu ce au voie sa faca si ce nu )

"In momentul in care va alegeti sa va creati un cont pe triburile.ro bifati ca sunteti deacord cu niste termeni si conditii, voi le-ati citit ?"
citat
Zis de adminul in cauza
o intrebare
TU AI CITIT CE AI VOIE SA FACI SI CE NU, IN MOMENTUL IN CARE AI FOST ALES SA FII ADMIN ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)ai dreptate!e grav ca nu stie regulamentul...dar e de admirat faptul ca a zis ca accepta orice pedeapsa...nu multi sunt ca el ;)
 

DeletedUser

da ai dreptate:DHay sa mai punem o statistica jar<-->gvl :D

Side 1:
Tribes:
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php



Mda...uitati aicea adevarat razboi...felicitati ambelor parti :))
 

DeletedUser

=))) dap frumoasa statistica..

ps: sexy-sadik , eu doar i-am atras atentia domnului admin care a afirmat ca nu stie daca postarea unei discutii cu un jucator banat este legal sau ilegal, ceea ce este GRAV ca nu stie
 

DeletedUser

razboi este :)) nobili banuiesc ca sunt...nu imi dau seama unde e problema...:))
 

DeletedUser18409

poate ca gvl din respect si fair play fata de ce au patit cei din jar ,nu au mai atacat
domnilor adminii,inca nu ati invatat ca o discutie cu coditze nu duce nicaieri...?
fata e praf
intai a facut acuzatii ca ati banat-o nevinovata pe katana...apoi va acuza de faptul ca ati adus dovezi in sprijinul masurilor luate,pt a evita un mare scandal
poate ca omul ala care a adus acele dovezi a riscat mult numai ca sa vada lumea adevarul
dar degeaba...unii sunt prea limitati pt a intelege cateva lucruri simple
va rog eu s-o lasati in pace ca e nevinovata
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Domnule admin , e strigator la cer sa ne intrebi pe noi daca ai gresit postand aici discutia... tu ar trebui sa stii daca e ceva legal sau ilegal. Un sfat ia cap coada regulamentul intern al adminilor la care bineinteles ca ai acces si noi nu si ia vezi ai voie?
Eu mai demult am intrebat innogames`ul daca aveti voie si mi s-a spus clar ca NU .. dar cine stie poate-s noi reguli de atunci a trecut ceva timp

Oricum intereseaza-te .. si oricum nu-i frumos sa faci publica o discutie cu cineva oricat de acuzat ai fi!


Nu am intrebat pe nimeni daca sa postez sau nu discutia, problema este ca nu gasesc paragraful din regulament care sa specifice daca un admin are voie sa faca lumina intr-un caz in care este acuzat in mod direct de favoritisme si exagerari prin postarea partilor importante a unei discutii care ar putea face lumina intr-un caz, intotdeauna celui acuzat i se acorda dreptul la cuvant, corect ?...repet, din discutie au fost scoase "chestiile confidentiale" precum ar fi, adresa de IP, cod, nume de alte conturi...etc.
Pana una alta in loc sa divagati pe un subiect stins, ar trebui sa va vedeti de joc intr-un mod cat mai curat si decent posibil.
 

DeletedUser15

Side 1:
Tribes: GVL
Players:

Side 2:
Tribes: -JAR-
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91,450
Tabăra 2: 0
Diferență: 91,450

image.php
 

DeletedUser15

cineva se joaca si voi dati crezare fara sa verificati.
pacat ca sunt oameni pe aici care se chinuie sa faca lumina.
spre deliciul spamerilor si deziluzia celor care... uneori pun suflet in jocul asta
 

DeletedUser

prietene...nu intelegi ca noi am renuntat?

e normal sa fie 9-0...si va fi in curind si mai rau...pt ca NU MAI JUCAM!

JAR va fi dizolvat pina luni!
 

DeletedUser15

prietene, nu e ra vorba ca nu inteleg eu. nu intelegeau altii
iar referitor la faptul ca mai jucati sau nu... sincer, nu este problema mea.
insa daca este adevarat ca se va dizolva, nu stiu de ce trebuie sa asteptati pana luni.
katana este deblocata. a primit pedeapsa -80 sate
si-a asumat-o...
daca vreti sa dati disband la trib nu trebuie decat sa mearga intemeietorul sa dea clik pe un buton.
si nu cred sa fie nevoie de asta de 2 zile
 

DeletedUser17395

Mai eu am fost unu care am cerut explicatii adminilor, si pt ca au fost draguti si vi le-au prezentat, incepeti acuma sa ii criticati ??
DAca nu va prezentau , tipati ca dc nu va explica...
Eu unu consider ca pedeapsa data Katanei este exagerata , daca se dovedea ca avea 2 conturi si se ajuta cu acestea in joc, merita, dar asa pt ca a intrat doar sa dea sitter.... f exagerata. Nu se admineaza deloc in spritul jocului, si oricum lumea nu stie in totalitate regulamentul.. Cea mai dura pedeapsa e blocarea pe atacabil, mie asa mi se pare, noi din TSL am suferit mult pe chestia asta, pt o vorba mai urata, si interpetata de catre admini, cum vor ei, poti sa pierzi munca de 2 luni, si nu cred ca e corect asa.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Imi pare rau daca o decizie de a mea face anumiti jucatori sa renunte la joc, probabil ar trebui si cei doi din DIABLO blocati de mine personal sa recurga la aceata metoda ? Exista posibilitatea ca in trecut sa se fi intamplat lucruri mai putin sau mau mult "necurate", nu ma pot exprima pentru ca nu stiu, pe L1,2,4,5 am fost un simplu jucator. Cat despre acuzatiile celor de mai sus privitor la "iesirile la bere", am o singura intrebare :

Daca unul din voi devine admin se urca la o manastire si trage oblonul peste viata personala si prietenii vechi ? Partinire, favorizare ? Vorbiti de dragul de a vorbi si de a va ascunde frustrarile si neputintele. Probabil putini cunosc aspectul urmator : Fiecare admin din team are un dosar, un log mai exact, iar cei de la inno verifica periodic activitatile noastre, si la prima abatere afara direct, fara discutii. Pana la urma fiecare crede ce vrea si cat il duce capul, in rest....toate cele bune.


@Operon180 : cand vei judeca tu un caz de incalcare de regula atunci sa iti dai cu parerea, pana atunci la fotbal ne pricepem toti...sa comentam de pe margine.
 
Ultima editare:

DeletedUser25877

Opteron, eu am senzatia ca postezi doar ca sa apari si tu pe forum... ai citit ce s-a postat referitor la blocarea contului Katana13 ?
am sa-ti trimit rapoartele pe joc prin care mi s-a luat un sat atacat de pe 2 conturi (Kimyion si katana13) si daca ai citit macar ce s-a postat aici vei vedea si cand s-a logat pe contul acela ... apoi mai discutam, ok?
 

DeletedUser17395

Asa e poate nu am citit cu atentie totul.S-au postat niste loguri dar mie nu mi se par edificatoare. Ma rog....sunt eu mai capos ca o cred pe Katana.
Tu stai linistita , cand scriam eu pe forum, tu te inchinai la HK :), nu am nevoie sa strang posturi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus