Hărţi Lumea 5

DeletedUser6637

...

2mxrhba.png
 

DeletedUser

wow tot nord-estul este impartit intre YKZ si gloria... nu vad ce ar mai putea cuceri
 

DeletedUser

las YKZ sa nu fuzioneze cu gloria ca are razboi cu noi... daca fuzioneaza, razboiul se incheie
 

DeletedUser6843

las YKZ sa nu fuzioneze cu gloria ca are razboi cu noi... daca fuzioneaza, razboiul se incheie

1.esti sigur de vorbele tale?



tribul NOI nu e in harta,oricum la cat de urata e harta nu meritam :p


2.M`am prins NOI nu mai suntem in carti,cam rapid....:(( o batista cineva???need help!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Pentru ca asa este setata lumea k 44 si k 55 dens populate k 54 k 45 mai rasfirate mai multe nu stiu sa iti zic ....pentru raspuns tehnic da un ticket si o sa ai raspuns.
 

DeletedUser

Pentru ca asa este setata lumea k 44 si k 55 dens populate k 54 k 45 mai rasfirate mai multe nu stiu sa iti zic ....pentru raspuns tehnic da un ticket si o sa ai raspuns.

păî toţi care intră in joc apasă când aleg satul ori prima ori ultima - evident ori nord-est ori sud-est :D
 

DeletedUser1969

eu am alta idee...daca va uitati la harta cand e toata rosie...se vede clar ce masina conduce adminu ...BMW :))))
 

DeletedUser

Harta

Vreau sa stiu sh eu unde se pot face harti si cum.Ma poate ajuta cineva?
 

DeletedUser

Sal as vrea si euo harta cu tribul M.I.R si vecinii , |US| si newage daca se poate!
 
Sus