Hărţi Lumea 5

DeletedUser

uite am un prieten acolo si imi permit sa ma bag,tribul e format dintr-un grupde jucatori care mai pe la inceputul lumii aveau un trib micut cam de 40 de membri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu vreau sa imi desconspir numele din joc,oricum nu ma intereseaza asa mult explicatiile,ti-am zis,e un grup de jucatori format pe la inceputul lumii ,erau in trib sadonix si altii mai sunt si altii noi cei drept,chiar tovarasu meu de acolo e nou,nu a facut parte din tribul ala vechi
 

DeletedUser

nu stii nimic despre e~w . acolo sunt fosti membrii m.t. (ma refer la cei mai buni jucatori) . care au plecat din m.t. dintr-un anume motiv.


degeaba spui k stii ... nici de acolo nu cunosc toti povestea !
 

DeletedUser

ti-am zis nu toti au facut parte din tribul ala vechi,ii mai tin minte pe sadonix,matrixstyle,ociolan,si mai erau cativa,restu poate or fi de la voi
 

DeletedUser

intemeietorii sunt de la noi !

urmareste tw-stats si ai sa vezi .

e ultimul post aici k facem off-topik
 

DeletedUser

o harta ptr Avalon...se poate?

...o harta pt Avalon?...se poate?

...daca ai timp...si felicitari ptr ceea ce faci...
 

DeletedUser

nu stii nimic despre e~w . acolo sunt fosti membrii m.t. (ma refer la cei mai buni jucatori) . care au plecat din m.t. dintr-un anume motiv.


degeaba spui k stii ... nici de acolo nu cunosc toti povestea !

si care ar fi "povestea" daca tot sunteti asa bine informati ?
 

DeletedUser1969

domnule arab as dori din nou o harte cu O.S , M.T. , IMMO , ONE , LMS(daca mai sunt), si cam atat ..multam
 

DeletedUser

e cam aceeasi , cu cateva schibari in S-V datorita recrutarilor facute de o.s. in ultimele zile :rolleyes:( vreo 15 pers. din phx si vreo 5-6 din lms + cateva din immo)
 

DeletedUser

oricum mai faceti-le si singuri ... mai lasati si voi omul in pace :p ... k incepe acusi L7 si are de munca :rolleyes:
 

DeletedUser

image.php



triburile le cunoasteti ...
 

DeletedUser

Felicitarile Mele alex pentru harta.


P.S.: Unde e tribul Gn? sau l-ai uitat?:))
 

DeletedUser

nu l-am uitat :) . am pus doar s-v-ul + triburile implicate direct in razboiul de acolo :)
 
Sus