Hărţi Lumea 5

DeletedUser

#82

poi atunki reactualizeazo :D....sa vedem si noi cum sta treaba;)
 

DeletedUser

multumesc celor care au crezut in mine :D
iata ca tribul meu prospera... cu toate ca aveam 0% sanse, acum am 7% sanse de supravietuire :)
 

DeletedUser

Harta cu triburile care ne cam intereseaza si poarta razboaie intr un anumit "cerc"
harta2lt1.png



Cei dintre M.T, O.S si Silent sunt cei din LMS.
Scuzati mi necioplirea in legatura cu numele dhbm dar mi-a fost lene sa mai editez, am facut o in fuga
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda, frumos, insa mie nu mi-ar placea sa am un trib de top si fragmentat pe toata lumea 5, e prea riscant in caz de schimbare a diplomatiei, cum se mai intampla...
NOI vad ca s-a extins bine, practic sud-estul e al lor
investesc in micii de la marginea hartii :p
insa in urma selectiei naturale, cei din centru au prioritate, sunt alesi cu timpul cei mai activi si cei mai iscusiti, si de ce sa nu recunoastem, cei care stau mai mult pe net(caci pana la urma astia inving)
frumos top :) din pacate nu se face un top care sa masoare randamentul, in astfel de top sa poata intra nu doar cei mari, dar si triburile mici, dar iscusite..:eek:
 

DeletedUser

depinde la ce trib te referi, exista avantaje si dezavantaje la fragmentarea pe anumit cadran al hartii, depinde gradul fragmentarii.
daca jucatorii sunt experimentati si loiali, si fiecare fragmentare este formata dintr un grup de prieteni, cel putin 5-6 atunci au de castigat :)
 

DeletedUser

Mai vrea cineva harti?


P.S.: Alde toxic... faceti prea mult off. aici se vb de harti nu despre "toxicitatea" voastra
 

DeletedUser

:)):)):D:D:D:D:D:D ....pune o harta cu DHBM LMS O.S. si binenteles M.T. ...sa vedem pe unde neam mai dus:))
 

DeletedUser

imageko8.png


Harta cu triburile cerute
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E~W e un trib fricos...care au fugit din M.T...

cred ca CF e singurul trib micut dar hmmmm...:D

:) scuze de intirzierea cu care iti raspund, dar ce inseamna sa fii fricos si sa fugi din unul din cele mai tari triburi pe pe lume pentru a continua sa te bati cu toti vecinii ?
 

DeletedUser

@ yo.arabu, stranutelul, toxxik, Regele 1 : Nu sunteti aici ca sa discutati regulile forumului.

Harti Lumea 5 ! reveniti la topic si nu ma faceti sa sterg iar toate off-topicurile ca se lasa cu warnuri de data asta:)

Have a great day! :D
 

DeletedUser

fricos E~W :))),pai daca era sa fie fricos intrau toti in M.T. si pa frica


O.S sta cel mai bn si cu DHBM

la ce te referi cand zici ca o.s. si dhbm sta cel mai bine?la harta?
o.s. din cate stiu sunt inconjurati de dusmani mai putin protiunea unde e noobs,restul e numai rosu deschis din ce stiu,sar putea c one sa fie neutri,dar nu cred,oricum nu pentru multa vreme,iar DHBM din ce stiu au si ei ceva razboie in est si la nord de k75
 

DeletedUser

shoortyking ... dak nu stii car e traba cu e~w mai bn nu mai vorbesti ;) .

sunt f. putini care stiu despre ce e vorba si restul nu cred k ar trebui sa se bage !

--2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

la ce te referi cand zici ca o.s. si dhbm sta cel mai bine?la harta?
o.s. din cate stiu sunt inconjurati de dusmani mai putin protiunea unde e noobs,restul e numai rosu deschis din ce stiu,sar putea c one sa fie neutri,dar nu cred,oricum nu pentru multa vreme,iar DHBM din ce stiu au si ei ceva razboie in est si la nord de k75

e adv....O.S. este rosu la toate granitele....asa am fo mereu si nu am dat semne de declin vreodata...laudam=as
 
Sus