Hărţi Lumea Ro7

DeletedUser

eu nu o sa-ti recomand asa ceva, de fapt nici macar nu-ti iau satele, imi place sa te stresez, o sa fii ferma mea pe veci....

capisci?
 

DeletedUser

:)) deci sa inteleg ca esti "amicul"meu fake nu?.



p.S rakanishu cu tine nu mai am ce vorbi mi-ai dovedit ce fiinta esti
 

DeletedUser

daca tu esti fake ,am si eu o intrebare..cineva de la voi din trib tot vorbea de demnitate.atunci de ce tot il pui pe Dr.Ciomu sa iti faca treaba sa isi rupa saracu ...armata.si sa ma propulseze pe locul pe care sunt in top aparatori?
 

DeletedUser

:)) deci sa inteleg ca esti "amicul"meu fake nu?.



p.S rakanishu cu tine nu mai am ce vorbi mi-ai dovedit ce fiinta esti

Intelegi ce vrei
referitor la cealalta intrebare daca ai sti sa vorbesti si ai intelege ceva din jocul asta poate ti-as raspunde....dar asa mai bine pas.
 

DeletedUser

Intelegi ce vrei
referitor la cealalta intrebare daca ai sti sa vorbesti si ai intelege ceva din jocul asta poate ti-as raspunde....dar asa mai bine pas.

Macar daca ai avea bunul simt sa zici care este nickul tau in joc daca tot deschizi atatea teme clocitorile vs -?-
 

DeletedUser

Hasta la vista...:))))windows vista:))=)) ma duc si eu la tv ca ma doare capul de atatea mesaje
 

DeletedUser

rog un admin/moderator sa se auto-sesizeze in legatura cu XSh4DoW , deja si-a batut joc de acest Topic , a umplut 3 pagini .
Acest Topic este destinat hartilor lumii 7 , daca nu aveti harti de prezentat sau discutii referitoare la ele , ducetiva si postati in categoria OFF TOPIC.
 

DeletedUser

rog un admin/moderator sa se auto-sesizeze in legatura cu XSh4DoW , deja si-a batut joc de acest Topic , a umplut 3 pagini .
Acest Topic este destinat hartilor lumii 7 , daca nu aveti harti de prezentat sau discutii referitoare la ele , ducetiva si postati in categoria OFF TOPIC.

nu a primit warn pentru spam.:confused:
 

DeletedUser

rog un admin/moderator sa se auto-sesizeze in legatura cu XSh4DoW , deja si-a batut joc de acest Topic , a umplut 3 pagini .
Acest Topic este destinat hartilor lumii 7 , daca nu aveti harti de prezentat sau discutii referitoare la ele , ducetiva si postati in categoria OFF TOPIC.

subscriu

Harta Top 10 + ~WOG~ (tribul meu) :D:D:D

imageoo3.png
 

DeletedUser4838

Intrebarea mea legitima: ai marcat MaSoN cu alb, dar tribul noobs? cu ce culoare ca nu disting, e tot alb sau e maro-ul din background?

Pacat de T-com ca au dus o politica dezastruoasa. Cum zicea cineva, nu au ei nimic de castigat si nici noi, vor castiga mai bine altii.

Oricum, pana ajungem la altii, mai e de lucru...
 
Sus