Hărţi Lumea Ro7

DeletedUser9860

in sfarsit da si arabu un semn de viata
PS: fa u o harta sa moara toti dusmani
 

DeletedUser

pai ce rost are o harta pt -?- , daca in scurt timp o sa fie doar o bulina mica pe ea :D
 

DeletedUser

probabil ca cei din clocitorile sunt singurii dusmani ai vostri ...iar in rest toti sunt trecuti ca aliati .... o maaareee albastra ... ma mira faptul ca puteti avea aliati ... sigur n-ai fost tu diplomatul tribului :D
 

DeletedUser

probabil ca cei din clocitorile sunt singurii dusmani ai vostri ...iar in rest toti sunt trecuti ca aliati .... o maaareee albastra ... ma mira faptul ca puteti avea aliati ... sigur n-ai fost tu diplomatul tribului :D

Pff..zi ma daca stii cati aliati si ce dusmani aveti.Ca fapt divers sa stii ca am avut razboi cu Taypan,Ei,..avem cu Friend cu CL si am mai avut cu cineva dar nu imi mai amintesc
 

DeletedUser

mi-ar placea sa aud parerea lui DFA1 ,despre faptul ca l-ai facut ferma
 

DeletedUser9860

XSh4DoW exista butonu edit... nu trebe sa fati 2-3 posturi unu langa altu numa sa cresti in rank...
 

DeletedUser

mi-ar placea sa aud parerea lui DFA1 ,despre faptul ca l-ai facut ferma

ups, ce ne facem?DFA1 este sperietoarea voastra?daca a facut alianta cu voi atunci ii plang de mila.

un moderator nu sesizeaza insultele din profilul tau de pe forum?

later edit:vad ca l-ai modificat singur.bine ca incepe scoala, poate iti mai intra ceva in cap cu ocazia asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu am dat un exemplu .Sunt mai multi care ar vrea sa te auda cei din MDa..T-com...
 

DeletedUser7708

Eu am dat un exemplu .Sunt mai multi care ar vrea sa te auda cei din MDa..T-com...

Pe cei care merită din -?- îi voi ajuta. Pe cei cu profilul tău nu o să îi ajut. Ajut doar oamenii normali la cap, cu coloană vertebrală, care nu se sperie dacă vine un atac sau două.

Mda, cel mai mare mamut, 3 sau 4 academii, provizii de sate pentru MoD
T-com, 50 de noi membri pe săptămână ca să fie acolo în frunte.
 

DeletedUser

Pe cei care merită din -?- îi voi ajuta. Pe cei cu profilul tău nu o să îi ajut. Ajut doar oamenii normali la cap, cu coloană vertebrală, care nu se sperie dacă vine un atac sau două.

Mda, cel mai mare mamut, 3 sau 4 academii, provizii de sate pentru MoD
T-com, 50 de noi membri pe săptămână ca să fie acolo în frunte.

profilul meu a fost facut ca raspuns textului care este in profilul lui rakanishu

"P.S:XSh4DoW esti mai defect decat prevede legea"

De aici a inceput totul
 
Sus